18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Dziadek troll
minich16 • 2013-08-06, 23:02
Dobre 15 lat temu, siostra(wówczas 4-letnia) bawiła się młodym kociakiem. Jednak dziecko, jak to dziecko maltretowało tego sierściucha. Kot miałczał, wyrywał się, drapał, jednak ta nie ustępowała mówiąc "śpij kotku, śpij".
Nagle podeszła do Dziadka(mimo, że ciężko chory na raka, nigdy nie brakowało mu humoru),
-podaj mi tego kotka.-powiedział,
Wsadził głowę kotka pod pachę, a silnym szarpnięciem pociągnął za tułów.
-Masz, już śpi.

Siostra chodziła kilka godzin z martwym kotkiem dopóki babcia nie zrozumiała co stało się z kotkiem.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-08-07, 10:16 2
Morał z tego taki że dziadek kawalarz był skurwielem.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-08-07, 10:22
Ale niektórzy mają...
Zgłoś
Avatar
Alduin 2013-08-07, 11:02
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-08-07, 11:25 5
Instynkt.
Gdyby dziadzio miał pierdolca umysłowego, to byłoby to jakimś usprawiedliwieniem. Ale inteligentny mózg jakże zajebistego człowieka to nie tylko atut, ale i odpowiedzialność. Dziewczynki nie powinno się zostawiać ze zwierzętami jeśli nie wiadomo, że umie się z nimi obchodzić. Dziadka w sumie też, ale od razu widać że miejsce akcji to średniowieczna wiocha, gdzie stosunek do zwirzunt jest taki jak jest. Może nie życzyłbym od razu dziadziowi śmierci, bo kotek w tej dziurze i tak by fajnego życia nie miał, ale że i tak się raczej zdarzyła... to spoko. W końcu to TYLKO śmierć, nie?
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-07, 11:46
Za tą sytuację kot wielkości słonia powinien przytulić dziadzia w taki sam sposób jak on kota.
Zgłoś
Avatar
Dziubas 2013-08-07, 11:58 4
CHoroba dziadka chorobą,zabijanie zwierząt dla zabawy jest i będzie czystym skurwysyństwem.Karny kutas zamiast piwa.
Zgłoś
Avatar
Indianer23 2013-08-07, 12:39 5
Boże...ilu tu się zebrało obrońców zwierząt. Myślałem że to sadistic a nie kwejk czy jakaś strona obrońców praw zwierząt...no nic.

Czy ktokolwiek z Was miał styczność z osobą chorą na raka?
Dziadek mógł mieć raka mózgu co wiąże się z ogromnym bólem głowy, gdzie nawet morfina okazuje się nie być skuteczna. Jeśli ktoś cierpi na migrenę proszę sobie wyobrazić ból 100 razy większy.

Dziewczynka biegała krzycząc za kotem, kot też miauczał, w dodatku siostra autora nie świadoma cierpień dziadka ciągle chciała aby ten jej złapał zwierzaka.

Nie dziwie się że w końcu dziadkowi puściły nerwy.
Pamiętajmy że dziadek to był pewnie rocznik 30, może 40. W dodatku prawdopodobnie ze wsi...stara szkoła tam nie było mowy o zrównaniu zwierząt z człowiekiem. Dla takiego człowieka nie jest problemem zabicie kota.

Poza tym dziadek wiedział że umrze, mogło mu się trochę pomieszać w głowie...

Pamiętajmy że w niektórych domach często kotek się nie sterylizuje tylko gdy ta ma młode to się je topi.
Dziwi mnie Wasza empatia. Łatwiej Wam współczuć zwierzętom niż innym ludziom.

Nie przesadzajcie proszę Was...
Zgłoś
Avatar
mazitbg 2013-08-07, 13:12 1
Ta gówniara i tak by pewnie zamęczyła tego kota bo takie są dzieci a dziadek skrócił tylko jego cierpienia. Więc o co wam chodzi? To sadistic a nie facebook gdzie o takie rzeczy można się oburzać. Piwko leci za jak najbardziej od ostatnich czasów historię jaką tu przeczytałem.
Zgłoś
Avatar
Dziubas 2013-08-07, 13:18 3
To nie jest kwestia bawienia się w Greenpeace ,tylko wkurwianie na ludzkie prymitywy.między idiotyzmem i niezaradnością ,a sadolem jest różnica.
Zgłoś
Avatar
Ares149 2013-08-07, 13:37 1
Dajcie na luz. Starzy ludzie mają w dupie co to jest. Pies, kot czy inny zwierz. Nie podoba się, to do piachu i tyle(a dziadek był sadol z krwi i kości więc dla zabawy). To od kilkunastu lat dopiero ludzie pier... się z naturą.
Zgłoś
Avatar
Myssyni 2013-08-07, 14:04 2
@Ares149
Śmiało, wsadź łeb do szamba i przytrzymaj chwilę, ciekawę ile dasz radę wytrzymyać. A jakby ludzie tak się nie "pierdolili" z naturą, miałbyś to wszędzie dookoła dwadzieścia-cztery na dobę.

Pierdolony ludzki megalomanizm, bo my ludzie, ach wielcy, wspaniali, najlepsi. Pomyślcie trochę, pouczcie się nieco, poczytajcie o Naturze i jej prawach chociażby, a zdacie sobie sprawę, że każdy z Was, Ty, ja, ktokolwiek kogo znasz, jest tylko nic nie znaczącym gównianym kawałkiem kurzu, który ledwo co się zagnieździł na ziemi, a już ma o sobie pojęcie jak o czymś doskonałym. Ludzie się w końcu sami wykończą przez tą megalomanie, a natura sobie świetnie poradzi bez nich. Więcej szacunku do tego co Was otacza, Wszechświata, Ziemi, Natury, mniej wyniosłości do swojego gatunku, bo nie jesteśmy niczym wyjątkowym.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-08-07, 14:52 1
Kurwa ale eseje piszecie. Już widać kto tęskni do gimbusowylęgarni i za wypracowaniami z polskiego...Buuhahahaha!!!
Zgłoś
Avatar
hajen 2013-08-07, 15:51
Kurwa ten temat to umysłowe dno. Gimbusiarnia siedzi, bo ma wakacje i pisze bzdety.
Zgłoś
Avatar
Myssyni 2013-08-07, 16:11 2
Mr.Benny, Wyrażenie swojej myśli używając do tego powyżej 160 znaków, to przypał w obecnym pokoleniu? Bo jakoś nie mogę uwierzyć w Twoje 35 lat, sądząc po stylu pisania. Dodałeś 20, czy myślałeś, że wpisujemy tam IQ?
Zgłoś
Avatar
aszhol 2013-08-07, 17:09 1
Wszystko dziadek zrobi dla wnuczki - zapytajcie KAZIKA

KULT- Dobrze być dziadkiem

piwo dla dziadka !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie