18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpierdol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-06-25, 20:08 1
Miliony takich filmików z wąsatymi Januszami, narwanymi karkami, niedojebanymi byłymi gimbusami i można by tak wymieniać i większość o niebo lepsza od tego gówna a już się spuszczacie.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2017-06-25, 20:10 25
Niezwyciężony napisał/a:

Teraz rozumiem czemu nie chcecie tu imigrantów, jak się jakiś pucuje to zwieszacie pizdy i tylko "dobra dobra uspokój kolegę" wy się ich zwyczajnie boicie
Było mu wyjebać bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie



Owszem, mógł go pobić. A mógł też zachować się jak Biały Człowiek, na co też się zdecydował.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-06-25, 20:13 6
Ale się zesrałeś.......
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-25, 20:16 14
Magik2501 napisał/a:



Owszem, mógł go pobić. A mógł też zachować się jak Biały Człowiek, na co też się zdecydował.


Czyli być pizdą, która boi się postawić na swoim? Jak ci będą dziewczynę napastować, to też zachowasz się jak "na białego człowieka przystało" i dodatkowo pozwolisz im ją zgwałcić? Prawdziwy z ciebie mężczyzna!
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-06-25, 20:21 8
Cytat:


Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpierdol i deport.


To czemu mu tego nie powiedziałeś/zrobiłeś jak miałeś okazje ?
Trzeba było mu powiedzieć że takie chamstwo to może sobie uprawiać u siebie a tobie przeszkadza nie to czego słucha tylko jak tego słucha. Jakby rękę wyjął trzeba było mu zajebać gonga, spadłby na ziemię jak sos z kebaba....

A tymczasem żalisz się w internecie (i to jeszcze na sadolu) że jakiś ciapak na ciebie nakrzyczał ? i jeszcze "kolego" ?

Stary... kurwa.... wpierdol to się należy tobie a nie jemu, przełożyć przez kolano i pasem na dupę prać ile wlezie !

I co ty robiłeś w ogóle w MOPSIe ? wkurwił cie bo dostał większy zasiłek ?!
Zgłoś
Avatar
SzwordSznayder 2017-06-25, 20:26 3
ejdzbikej napisał/a:


Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpierdol



To czemu mu nie wpierdolisz?
Zgłoś
Avatar
djboss2 2017-06-25, 20:30 2
nakrecil akcje i pizda:)
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-06-25, 20:38
nie wiem co było wcześniej więc nie oceniam, zauważę tylko, że wyszli wszyscy już podkurwieni, więc coś tam pewnie sobie pyskowali wcześniej i nie jest to żadnym ewenementem bo w naszym pięknym kraju chamów nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-06-25, 20:39 7
Spokojnie, jeszcze ten gównoskóry burak się przewiezie. A wy bohaterskie cwaniaczki jak będziecie mieć rodzinę i ją utrzymywać, to będziecie inaczej gadać.
Zgłoś
Avatar
Foto123 2017-06-25, 20:46 2
Ludzie, przecież autor postu nie jest autorem filmu.... Sam nawet cytuje autora filmu.
Zgłoś
Avatar
Asmodean 2017-06-25, 20:50 2
Niezwyciężony napisał/a:

Teraz rozumiem czemu nie chcecie tu imigrantów, jak się jakiś pucuje to zwieszacie pizdy i tylko "dobra dobra uspokój kolegę" wy się ich zwyczajnie boicie
Było mu wyjebać bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie



Nie wiem czy zauważyłeś, ale gość był z kolegą a mimo to Polak wyszedł pod urząd nagrywając ich czym dodatkowo mógł by prowokować tego araba.
Więc twój argument to inwalida.
Zgłoś
Avatar
Cheeki 2017-06-25, 20:57 3
MrowkarzPL napisał/a:

Ludzie, przecież autor postu nie jest autorem filmu.... Sam nawet cytuje autora filmu.



Nie wymagaj zbyt wiele od gimbów, jeszcze nie przerabiali czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
s................d 2017-06-25, 21:00
Za pedalskie , nie POLSKIE i ciotexowe nagranie filmiku , zamiast załatwienia sprawy jak się należy piwa nie będzie .
Mało tego - gdyba ta brudna kurwa zrobiła coś takiego w naszej knajpie , to sam by stamtąd nie wyszedł . a pogróżki przez telefon przyniosły by efekt jeszcze gorszy . miałby rozjebany łeb i koniec. nie wiem skąd jesteś , ale w naszych rejonach na samą myśl o gównoskórych aż się wszystko gotuje. smutne to w chuj że zachowałęś się jak ciota.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2017-06-25, 21:06 2
Dżizas_kurde napisał/a:


To czemu mu tego nie powiedziałeś/zrobiłeś jak miałeś okazje ?
Trzeba było mu powiedzieć że takie chamstwo to może sobie uprawiać u siebie a tobie przeszkadza nie to czego słucha tylko jak tego słucha. Jakby rękę wyjął trzeba było mu zajebać gonga, spadłby na ziemię jak sos z kebaba....

A tymczasem żalisz się w internecie (i to jeszcze na sadolu) że jakiś ciapak na ciebie nakrzyczał ? i jeszcze "kolego" ?

Stary... kurwa.... wpierdol to się należy tobie a nie jemu, przełożyć przez kolano i pasem na dupę prać ile wlezie !

I co ty robiłeś w ogóle w MOPSIe ? wkurwił cie bo dostał większy zasiłek ?!



Umiesz czytac debilu? To nie jest moj film o czym swiadczy pierwsze zdanie nad nim
Zgłoś
Avatar
mar077 2017-06-25, 21:16 1
Trza go bylo zbombardowac!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie