18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpierdol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-06-25, 21:37 13
Tak się przyglądam społeczeństwu, które uważa się za Polaków, a nie cebularzy takich jak ten gościu kaleczący język polski. Chłop miał rację zasady społeczne są proste. Każdy robi co chce, ale nie przeszkadzając, szkodząc i wadząc nikomu w otoczeniu. Słuchał muzy ok, ale są kurwa słuchawki nikt nie musi słuchać tego co on. Drugie lub palenie w budynku i kipa zrzucenie pod siebie jak jebana świnia to jest cywilizowane? Nikt z otoczenia nie pisnął słówkiem, żeby pomóc gościowi - Jebani Tchórze! Ani Łup, ani stuk, ani słówka i nawet pierdolnięcia. To jest polskie podejście? Posłuchajcie ROTY! Kim jest prawdziwy Polak to czyny i postawa człowieka pokazuje czy jesteś Polakiem czy Cebularzem.

Dla gościa co nagrał materiał piwko! Mało jest takich cwaniaków co będą się napierdalać z dwoma typami na raz. Nagrał jest w sieci - spoko, dobre chłopaki z rewiru wiedzą co mają robić. Przywitać panów z chlebkiem (siłą partyzanta) i solą (do ran, niech chujki cierpią). Oni są mocni tylko w mordzie i kupie, a Polacy co nie potrafią się bić, jednoczyć w imię tych samych zasad społecznych?

Potem dzwonią, żeby materiał zniknął, bo wiedzą że w tej zagrodzie zwanej III RP jest bydło i Polacy. Jeden Polak jest warty więcej niż 40 germańców, 100 cebularzy lub nieskończąną ilość bydła(ludzie nie mający swojej woli)/(niemy - niemówiący po polsku).

Polacy nie bójcie się nagrywajcie, wrzucajcie do sieci - chętni i utalentowani rodacy się sami znajdą. NARÓD to jedna rodzina, a rodzinę każdy chce bronić. Swoich braci i sióstr nie damy skrzywdzić, ale sami będziemy ich karać jak będą odpierdalać manianę.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-06-25, 21:37 7
Jakby ktoś pojechał do USA, przyfurczał do amerykanina i kazał mu wypierdalać w jego własnym kraju, to podejrzewam, że najbliższym samolotem zostałby deportowany do dziury, z której wypełzł.
Zgłoś
Avatar
Wans 2017-06-25, 21:47 2
Dobra nie oceniajcie goscia ktory nagrywal, nie kazdy jest takim kozakiem jak Wy. Gosc byl sam, tamtych dwoch. Ciekawe co Wy byscie zrobili.
Wracajac do tematu, zauwazyliscie ze ten cwel mowi Polakowi zeby spierdalal, ze ma isc itp. Mowi mu co ma robic w jego (naszym) wlasnym kraju? Pojebalo chyba tego cwela.
Szkoda ze na chlopaczkow nie trafili, ale jakk to mowia; predzej czy pozniej trafi kosa na kamien
Zgłoś
Avatar
Halibut 2017-06-25, 22:19 2
Niezwyciężony napisał/a:


Było mu wyjebać bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie



Co kurwa? Od razu by się zleciało całe bydło z gazet wyborczych i innych gówien, policja by wypuściła a nawet by loda zrobili z połykiem brudasom bo nie wolno karać ciapatych bo to już rasizm. Polak by był szkalowany do końca życia w pracy, mediach i na ulicy.

Sadistic to promil promilów społeczeństwa. Życie poza tymi czarnymi ramkami jest zupełnie inne.
Zgłoś
Avatar
jebiewdupelewaka 2017-06-25, 22:45
jaka pizda bezczelna, ale pewnie do czasu
co robi , gdzie brudzi, też nie jednemu info się przyda
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2017-06-25, 22:52
dobrze kolego ze zwrociles mu uwage. tez bym tak zrobil. tylko poczekalbym na zewnatrz zeby wystartowal do mnie z lapami. jeszcze smie na ciebie mowic rasista... brudny brudas
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-25, 22:59 1
Awanturująca się cebula o mało nie dostała bęcków w "swoim" kraju. Jak ja z was kisnę robaki.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2017-06-25, 23:04 3
w krakowie będąc w markecie auchan, przy kasie jego mość dyskusyjnego koloru starego gówna, w kolejce za mną zaczął na mnie zwyczajnie napierać, po 1 zwróconej uwadze nie przestał. Dostał bułę nie bułką a że ważył z zakupami jakieś 50kg to mu się wtyczka wypięła. Skończyło się na pospiesznym oddaleniu się z miejsca bez zakupów . Tylko, że to był jakiś hindus ale ja tam nie rozpoznaję ich. shit to shit
Zgłoś
Avatar
mati35mm 2017-06-25, 23:13
Uuuuuuuu on chyba nie wie ze to nie jest Francja
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-06-25, 23:20 7
Nawet obcokrajowiec w Warszawie zachowuje się jak typowy Warszawiak To miasto ma coś w sobie...
Zgłoś
Avatar
Zenon997 2017-06-26, 0:15
ja bym zrobił porządek jakbym tam był, wystarczyłoby mieć gaz i dziadowi psiknać w mordę, nie trzeba się nawet bić a już komuś można trochę dac odporu. W każdym razie może udałoby się go zidentyfikować, jak groził przez tel itp.
Zgłoś
Avatar
matti1987 2017-06-26, 0:23
Trzeba mu było powiedzieć że nie jest u siebie, i to on ma wypierdalać. A jak łapy idą w ruch to machnąć go przez łeb i tyle.
Zgłoś
Avatar
MultiPhantom 2017-06-26, 1:51
Czemu owy " kolega " jeszcze stał jak powiedział do Ciebie spierdalaj? Właśnie takimi (w gruncie rzeczy inteligentnymi ) słowami zachód wygląda jak wygląda. Oczywiście polityka to kurestwo, ale strzał powinien zarobić. Z kolei jak nazwałby mnie rasistą... Uśmiech na twarzy i bym przyznał racje.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-06-26, 5:05
A co Ty w OPS chciałeś?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-26, 8:42 4
Ostatnio siedząc w ogródku przed blokiem słyszę nagle przejebany jazgot. Napierdala umuca umca umca. Zacząłem się rozglądać w poszukiwaniu hałasu. Zdziwiłem się bo nigdzie nie dostrzegłem ani stutingowanej 20 letniej beemki ani nawet dziurawej calibry.
Po chwili za bloku wychodzi kwiat polskiej młodzieży w koszulach patriotycznych. Gibają się jak jebane małopoludy. Jeden z sebastianów wyklętych niósł na swych barkach ogromny głośnik jak jakiś jebany ork dobosz z władcy pierścieni.

Także kolor skóry a wkurwianie innych pasywnie agresywnym zachowaniem nie ma narodowości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie