18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
Kako 2010-07-27, 23:47
Chodź tu!
Mietek!
Chodź tu!-_-
Zgłoś
Avatar
Aedammair 2010-07-27, 23:51 1
Z dziadziem było fajnie, tylko po co dalej ta żenua z muzyczką?
Zgłoś
Avatar
meatball 2010-07-27, 23:51 8
Starszy człowiek słusznie złapał wkurwa, jak mu jakaś łamaga z deski wysunął. Idzie sobie człowiek normalnie po zakupy a tu jakaś ciota jeszcze się pluje do starszego, trochę szacunku, a nie na Ty do gościa, co się dzieje z tymi ludźmi, jakby dostał tą kulą to by pewnie poszedł do matki i powiedział, że za nic dostał od gościa na ulicy

PS. Uprzedzam pytania: nie, to nie jest mój ojciec/wujek/dziadek/ciocia, że go tak bronię, po prostu wkurwia mnie zachowanie niektórych i brak szacunku dla starszych, ot co.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2010-07-27, 23:52 1
Cthulhu napisał/a:

jednak warto byc nołlajfem, ludzie w realu są wrogo nastawieni i agresywni...



Dokładnie! Jebać Ludzi, Którzy Mają życie: JLKMŻ 100%

A ten dziadzio to troszkę agresywny...
Zgłoś
Avatar
werkoz 2010-07-28, 0:06
A kochana żona zwraca się do kochanego męża jak do psa...
"Chodź tu, chodź tu..."

Kawalerowie, strzeżcie się!
Zgłoś
Avatar
szysza 2010-07-28, 1:00 3
Skejci... Kurwa, koło skejta to pedalskie nasienie nawet nie leżało.. Banda ciot. Viva la fala pedalizmu z wysp.
Zgłoś
Avatar
Kóba 2010-07-28, 1:17 2
Brawo dziadziu Wytępić to pseudo gówno udające amerykanów
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-07-28, 7:24 2
liptonek napisał/a:

Noi dobrze , nie lubie tych je***ych "Tony Hawkó'w" , mają obciśłe emo-gejowskie spodnie , sweterski "weże je kopnij" , długie kręcone loki, wywracają się na desce i myśla że są Skejtami. Aaa i słuchają Dobrego mother faker shit rocka ... Jonas Brother i hannah montana
Aha i mają modne trampki z New Yorkera


a ty jesteś sfrustrowanym dzieciakiem, twoja babka słucha radia maryja, mama cię nie kocha, a tata tylko w nocy

a co do tony hawków: bez ludzi, którzy po zagraniu 5 godzin w tony hawka myślą, że są super-zawodowcami, wychodzą na ulicę i roztrzaskują sobie ryja o chodnik, nie byłoby takich portali jak sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2010-07-28, 7:59 1
@up

sam się weź
Zgłoś
Avatar
Przywit 2010-07-28, 10:19 1
liptonek napisał/a:
Noi dobrze , nie lubie tych je***ych "Tony Hawkó'w" , mają obciśłe emo-gejowskie spodnie , sweterski "weże je kopnij" , długie kręcone loki, wywracają się na desce i myśla że są Skejtami. Aaa i słuchają Dobrego mother faker shit rocka ... Jonas Brother i hannah montana
Aha i mają modne trampki z New Yorkera

A Ty masz 19 lat, i hejtujesz na necie... wraz z kolega up.
Czyli wole być tym ciotowatym skejtem...

Skul ryj z tym hejtowaniem. Ułomne dziecko z loczkami na desce nauczyło się nowego słowa zapewne od Rycha Peji i w każdym poście słowo hejtowanie, hejter ( to juz kurwa nudne ) hahaha kurwa kto to wymyślił.... Banda baranów która idzie z postępem wraz z amerykańska moda.
Liponek ma 100% racji, zapomniałeś dodać że pewnie oglądają Zmierz i po północy boja się z domu wychodzić....
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-07-28, 10:43 3
Przywit napisał/a:

liptonek napisał/a:
Noi dobrze , nie lubie tych je***ych "Tony Hawkó'w" , mają obciśłe emo-gejowskie spodnie , sweterski "weże je kopnij" , długie kręcone loki, wywracają się na desce i myśla że są Skejtami. Aaa i słuchają Dobrego mother faker shit rocka ... Jonas Brother i hannah montana
Aha i mają modne trampki z New Yorkera

A Ty masz 19 lat, i hejtujesz na necie... wraz z kolega up.
Czyli wole być tym ciotowatym skejtem...

Skul ryj z tym hejtowaniem. Ułomne dziecko z loczkami na desce nauczyło się nowego słowa zapewne od Rycha Peji i w każdym poście słowo hejtowanie, hejter ( to juz kurwa nudne ) hahaha kurwa kto to wymyślił.... Banda baranów która idzie z postępem wraz z amerykańska moda.
Liponek ma 100% racji, zapomniałeś dodać że pewnie oglądają Zmierz i po północy boja się z domu wychodzić....



przed 'który' stawia się przecinek.
Zgłoś
Avatar
VirusConspires 2010-07-28, 11:01 2
Kurwa, mają chłopaki pasję i coś, co pozwala im mówić, że jednak mają życie poza kompem. Pociskać po "skejtach" wam łatwo, tak? Zapraszam do katowania jednego triku. Setki bolesnych prób, żeby dopiero za 101 wyszło.

Dziad odjebał jak to mają wapna w zwyczaju.

I P.S.

BMX4LIFE!
Zgłoś
Avatar
meatball 2010-07-28, 11:21
No dobra, mają pasję, mnie to nie przeszkadza, ale są skateparki do takich rzeczy, a nawet jeżeli nie ma w danym mieście to zawsze można znaleźć jakieś miejsce, gdzie nikomu się przez przypadek nie wybije zębów.

No chyba, że spadając na dupę na schodach hipermarketu chce się pokazać młodym siksom jakim to się nie jest 'pro'
Zgłoś
Avatar
Ernesto 2010-07-28, 11:30 1
Ale pipki na tym sidisticu... Zamiast znaleźć sobie jakieś hobby to wrzucają na kogoś kto coś ćwiczy , niechcący decha poleciała na dziadzia , trudno , pewnie mu się należało
Zgłoś
Avatar
meatball 2010-07-28, 11:41 1
Idąc tym tokiem myślenia, skoro ja zajmuje się paintballem, mogę latać z markerem po mieście i strzelać, a jeżeli kogoś niechcący trafię to już nie moja wina 'ja tu tylko ćwiczę!'
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie