18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
solarik13 2010-07-28, 11:57 3
Czy tylko ja to zauważyłem? Koleś zajebał dziadkowi deską. Powinien zaczekać, aż nikogo nie będzie na schodach. Słuszna reakcja tegoż starszego pana.
Zgłoś
Avatar
bryce 2010-07-28, 12:19
dziadek też dobry, ma laske ale bez też dobrze popierdala ;d
Zgłoś
Avatar
Fantom 2010-07-28, 19:05 1
meatball napisał:

Idąc tym tokiem myślenia, skoro ja zajmuje się paintballem, mogę latać z markerem po mieście i strzelać, a jeżeli kogoś niechcący trafię to już nie moja wina 'ja tu tylko ćwiczę!'

Typie to istna NADINTERPRETACJA.

Muszę przyznać, że skater czy nie skater- poczekać powinien aż ktoś sobie przejdzie, także muszę zaznaczyć, że reakcja skejcika była strasznie chujowa. popełnił błąd, więc powinien grzecznie przeprosić, a nie obrażać przechodnia.

A propo ludzi, ktorzy hejtują skaterów, hejtują ludzi mówiących, że skaterzy są hejtowani- Nie rozumiem waszej nienawisci do skaterów. Ci co zapierdalają na deskach mają zycie, robią coś, ćwiczą, uprawiaja sport. nie siedzą na dupach obrażając innych z racji której nie ma.

Ja jeździłem na desce parę lat. Ani razu nie zajebałem przechodniowi deską, bo rozumiem, że powinienem poczekać. Jeżdząc na desce doznałem większej ilości kontuzji niż Ci hejterzy.

Jeszcze jedna kwestia- piszecie, żeby skaterzy śmigali na skateparkach. To kurwa zbudujcie skateparki ze schodami w kazdym mieście, zbudujcie skateparki zastępujace miejskie miejsców, a nie macie pulty o to, że jeżdżą w mieście.
Zgłoś
Avatar
Gaspare 2010-07-28, 21:04
Powinien wstać, przeprosić i zamknąć ryja. To co zrobił ten skejter było żałosne. Jeżdżę dziennie ok. 100km rowerem, lubię czasami poskakać... Gdy widzę, że może mi coś nie wyjść i ktoś postronny może na tym ucierpieć to tego nie robię... :F Temu młodemu kolesiowi po prostu brakuje rozumu i wyobraźni... Nie rozumem jednego... Jak to jest, że jeden kretyn, który nieuważnie jeździ na desce porusza tłumy do dyskusji?

Pozdrawiam.

Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-07-28, 21:41
@przywit

"Skul ryj z tym hejtowaniem. Ułomne dziecko z loczkami na desce nauczyło się nowego słowa zapewne od Rycha Peji i w każdym poście słowo hejtowanie, hejter ( to juz kurwa nudne ) hahaha kurwa kto to wymyślił.... Banda baranów która idzie z postępem wraz z amerykańska moda.
Liponek ma 100% racji, zapomniałeś dodać że pewnie oglądają Zmierz i po północy boja się z domu wychodzić...."

Sam skul ryj i oglądaj Zmierz.
Zgłoś
Avatar
chrupekk 2010-07-28, 23:22
yyyyyy?
przeciez to fejk, zona mu powiedziala 'chodz', a on poszedl...
Zgłoś
Avatar
Maxved 2010-07-29, 15:14
mnie rozjebało: OGARRNIIIJ SIEEEEE!!! x)
ale widać że dziadziuś na smyczy u babci, skoro tak słucha..
do nogi piesku..
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-07-30, 18:21
Przywit napisał/a:

liptonek napisał/a:
Noi dobrze , nie lubie tych je***ych "Tony Hawkó'w" , mają obciśłe emo-gejowskie spodnie , sweterski "weże je kopnij" , długie kręcone loki, wywracają się na desce i myśla że są Skejtami. Aaa i słuchają Dobrego mother faker shit rocka ... Jonas Brother i hannah montana
Aha i mają modne trampki z New Yorkera

A Ty masz 19 lat, i hejtujesz na necie... wraz z kolega up.
Czyli wole być tym ciotowatym skejtem...

Skul ryj z tym hejtowaniem. Ułomne dziecko z loczkami na desce nauczyło się nowego słowa zapewne od Rycha Peji i w każdym poście słowo hejtowanie, hejter ( to juz kurwa nudne ) hahaha kurwa kto to wymyślił.... Banda baranów która idzie z postępem wraz z amerykańska moda.
Liponek ma 100% racji, zapomniałeś dodać że pewnie oglądają Zmierz i po północy boja się z domu wychodzić....


Nawet cytować nie umiesz...
Specjalnie dla Ciebie zamiast "hejtować" użyje robić z siebie kretyna i cofać sie w rozwoju. tak lepiej?
Jak tak sie zgadzasz z liptonem to mu rodzyna wyliż.
Zgłoś