18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kaddafi 2024-08-14, 0:41
crackit napisał/a:

Grudzień 2017... nie żeby coś... ale to trochę stare...



To jako osoba siedzącą trochę w temacie, dodam że do dnia dzisiejszego nie przedstawiono prawidłowego sprawozdania finansowego za ten 2017. I nie mówimy tu o 400 złotych z których naśmiewał się jeden sadol powyżej, tylko o kwocie około 2mln złotych. Sam związek kolarski ma nad sobą komornika bo jego zobowiązania za tor Pruszków sięgają na ponad 20mln.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-14, 6:40
tomnbb napisał/a:

Działacz amator. Doświadczony wziąłby na paragon "usługa gastronomiczna" i nikt by mu nie wypominał...



Amator to ty jesteś! , po wój komuś paragon? na fakturkę to się koszty zwracają , na paragon to plebsy z bloku harnasia za 2 złote biorą
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-14, 7:35 3
banda debili w komentarzach, PO mialo nieprawidłowści na 400 miliardów za swoich rządów, PIS na 100 miliardów, a te bydło się bulta o 40 zł, gdzie typ mogl to przez przypadek zrobić nawet XD ja pierdole, Polska bardzo szybko sięgnie dna, daje 30 lat i nie bedzie sie dało wwyjsc z domu po 20:00 a gospodarka bezdie na poziomie ukrainskiej , ścierwa z IQ 50.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-14, 8:20 1
Aha fajny słup z tego co sam sie podpierdolił
Zgłoś
Avatar
borysbo 2024-08-14, 9:40 2
Mam ziomka z dawien dawna, który startował w zawodach w wyciskaniu sztangi, i to na takim światowym poziomie. Pojechał na mistrzostwa do Japonii, przez to, że na treningu coś naciągnął, nie podchodził pod maxy. Zdobył 2 miejsce na mistrzostwach świata. Nie było z nimi masażysty. Na imprezę nie poleciał, ani lekarz, ani fizjo, ani masażysta. Za lot zapłacił sam 12k. Wygrał za 2 miejsce jakieś 2-3k. Poleciało 3 zawodników i 14 działaczy. Pyta się mnie zgadnij ilu działaczy poleciało na mistrzostwa do Litwy? mówię no nie mam pojęcia. Żaden, bo to nudny kierunek.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-14, 12:38
Velture napisał/a:

Co za łeb... dał w koszty paragon ze stacji benzynowej z gorzałą.... HAHAHAHAHAHAHAHA



no przeciez dopuki kontroli nie ma to nie ma żadnego problemu a kto by sie tam spodziewał kontroli 8 lat huye kase z panstwa wyciagali to sie wszyscy wszedzie przyzwyczaili ze zgodnie z procedurami sie kradnie i nikt ci krzywdy nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
zubek25 2024-08-14, 14:46
dżonyłojlker napisał/a:

Dobry przykład.



Jakiś dziurawy ten WC
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-14, 18:04
A Kamila Skolimowska przez olimpiadą musiała trenować w piwnicy na betonowych ciężarkach bo związek atletyki nie był w stanie zapewnić jej warunków (bo kasa przechlana).
Wypierdolić w kosmos lub nawet na Słońce te wszystkie związki i "działaczy", którzy chuj robią, a kasę biorą jak za tworzenie leków na raka.
Syf taki sam lub gorszy jak PZPN
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-14, 20:19
berhol napisał/a:

Amator to ty jesteś! , po wój komuś paragon? na fakturkę to się koszty zwracają , na paragon to plebsy z bloku harnasia za 2 złote biorą



Panie teraz paragon z NIP jak faktura amatorze. Tutaj do 450 zł się zmieścił
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-15, 6:37
tomnbb napisał/a:

Panie teraz paragon z NIP jak faktura amatorze. Tutaj do 450 zł się zmieścił



To jest faktura uproszczona a nie paragon fiskalny , faktura to kurwa faktura , tam piszą paragon fiskalny
AMATORZE!!
Zgłoś
Avatar
KarbonoweWiadro 2024-08-16, 21:37
Caanonierka napisał/a:

Ale bezczelny cham ten ...ujek!!!Dlatego medalistka olimpijska MUSIAŁA SOBIE SAMA ZAPŁACIĆ ZA ZGRUPOWANIE!😡😡😡 Ale nitras z tym nic nie zrobi!Sam...POWIĘKSZY ten..deficyt..😁😁😁



No ale to z przed 6 lat jest
Zgłoś