18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
taka sobie pierwsza historyjka:

Jakiś tydzień temu uznałem iż powinienem zaangażować w działalność charytatywną.
Kupiłem zatem małe co nie co i udałem się do szpitala na oddział onkologi.
Dzieci na widok masy cukierków się rozpłakały. To cudowne uczucie widzieć
takie wzruszenie w oczach tych małych łysych istot. A dla was Sadyści: weźcie przykład. Wystarczyła taka paczuszka słodyczy (z terminem ważności
nawet o ile dobrze pamiętam do dnia następnego) aby nieść dobro.

pierwszy temat więc soczysty... wyraz miłości głęboko w ... serca i ciepłe przyjęcie nie wywołane fekaliami
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-15, 18:12 3
Ezoteryk napisał/a:



Dopiero co dostałeś się na ten portal i będziesz pisać o tym kto jest jaki ? posiedź tutaj rok i możesz coś powiedzieć o tym portalu i stwierdzić co jest tutaj dobre a co nie .



A ty dopiero po roku bycia jebanym w dupę stwierdzisz czy jesteś pedziem czy nie?
Niektóre rzeczy wie się po 5 minutach, niektóre od razu.

Może i koleś wrzucił prymitywny żarcik i jest niedojebem, ale raz się uśmiechnąłem i mi wystarczy. Leci piwo.
Zgłoś
Avatar
Zbyszek998 2013-11-15, 19:30 18
Zerżnięte z Człowieka Skurwiela sprzed miesiąca

Zgłoś
Avatar
N................y 2013-11-16, 18:52
@UP

No kurwa, serio? Jeszcze YT brakowało.

Teraz jest już komplecik, możemy się bawić...
Zgłoś
Avatar
Rappar 2013-11-16, 20:00 1
Takie dowcipy gorszą ludzi. Dlatego też te osoby powinny wypierdolić na kwejka.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-11-16, 20:38 1
Chyba was pojebało. Jakaś cipa powyżej płacze nad jakością tej wstawki, bo miała kolegę na onkologii i ją już dowcipy o raku nie smieszą. A chuj nas to obchodzi. Jak ci się dowcipy o raku nie podobają to weź się rakiem wycofaj na dżołmonstera i nie śmieć w komentarzach swoimi żalami.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-16, 21:47 2
Sadistic.pl codzienna dawka czarnego humoru. Jakby ktoś zapomniał.
Zgłoś
Avatar
Powell 2013-11-16, 22:13 1
@MISIEQM1 nie zesraj się z tej spiny bo raka odbytu dostaniesz
Zgłoś
Avatar
Z Buta Wjeżdzam 2013-11-16, 22:20
Nie wierzę w ten ból dupy, jakbym na kwejku siedział, ahahaa
Zgłoś
Avatar
judytek 2013-11-16, 23:19 2
CHemii się nie "wpierdala" tylko dostaje dożylnie... Wiem, bo dwa lata spędziłam na onkologii... / stąd też kiepska aktywnośc/ Chciałam tylko powiedziec, że żart głupi... Tez miałam raka, w dodatku w trakcie chemioterapii sterydach i hormonach nie wolno jeśc słodyczy... To info tak na przyszłośc.. oby dla żadnego z Was sadole..

btw.
Żart żałosny jak i @WesołyPłodek
Zgłoś
Avatar
bananalny 2013-11-16, 23:23 1
Faktycznie, to jest Sadistic, a ten post powyżej jest iście sadolowy, natomiast nie wiem jak was, ale mnie nie bawi naśmiewanie się z ludzkiej tragedii. Czekanie na śmierć wiedząc, że to może nastąpić każdego dnia jest nie do opisania. Jak masz to chujstwo to radość z życia znika, razem z twoimi ostatnimi godzinami na tej planecie. Ja rozumiem śmiać się z tych wszystkich jebniętych ciapatych, z murzynasów, propsować masakry lewaków i nabijać się z pedałów, ale nabijanie się z takiego Bogu ducha winnego dzieciaka, które nic nikomu nie zawiniło, a jego dni jest policzone... niesmaczne. Śmieję się ze wszystkie i z wszystkich oprócz tego i uważam to za chujowe.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-11-16, 23:55
Ten żart przewijał się już w internecie w milionie wersji i form. Nie wiem o co ta spina. Jak są kawały o jebaniu 10cio latek to wszystkim się podoba i w ogóle, a jak o raku to nagle wielkie oburzenie. Rak to straszna rzecz, nie da się ukryć, ale na tej stronie nie powinno być żadnego tabu.
Zgłoś
Avatar
MISIEQM1 2013-11-17, 1:35
O widzę, że post został przeniesiony na główna. A grono idiotów wzrasta, szkoda. No ale nic nie poradzimy ja wyraziłem swoją opinię a plankton potrafi tylko wklejać kretyńskie obrazki. Jest mi wstyd za to, że ludzie z mojego rocznika jeszcze nie dojrzeli do obcowania w społeczeństwie, ale zapewne to zwykła patola, co do jednego pana z Krakowa (Nie obrażając ludzi, którzy są godni tego aby mieszkać w Mieście Królów) mogę mieć w 90% rację, pewnie zapier*** z maczetami i dźga podobnych ignorantów! Społeczeństwo Polskie do końca istnienia... (czegoś na pewno) Będzie się poróżniało i to dzięki takim niechcianym ciąża, skończone zera bez krzty przyzwoitości i jakiejkolwiek moralności, ale jak już kiedyś wspominałem w innych postach, potyczki słowne z tym elementem nic nie dają i jedyną metodą walki jest użycie tej samej techniki, która dosłownie i dobitnie odbije się na waszej osobie. A więc mili panowie z całego serca, życzę wam wielkiego murzyńskiego KUT**A w każdy otwór jaki tylko posiadacie w tym worze z krwią i kościami.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-11-17, 3:25 2
ja mam inne zdanie...dla mnie Sadol to osoba o wiele bardziej inteligentna niż 90% naszego polskiego internetowego społeczeństwa, Ma swoje zdanie, rozumie "czarny humor" sarkazm i zdrowe podejście do życia. Nie toleruje obnoszenia się gejostwa, szanuje swój kraj, Tuskowi zajebała by z cegły w zęby za brak zmian w podatku Vat itd. Dobry pedofil to martwy pedofil a Rosja to nie kraj tylko "stan umysłu" I tak postrzegam ten portal, ale jak widzę opinie i pouczanie mnie przez jakichś smarków w wieku 21lat którzy plują na godło, mówią żebym spierdalał rakiem, trakrują homo jako normal ( ej !!!! ja ich toleruje,ale nie popieram ) i pierdolą, żebym sobie poszedł na kwejka bo to jest sadistic.pl to nie ogarniam...aha! ja mam 27 lat i kurwa za tępy jestem, bo nie wiem jak tutaj wkleić obrazek z "maścią na ból dupy"...zostawiam to emo dzieciom, soli tej ziemi, kurwa...jakiś burak mi pisze, że w Teatrze Narodowym propagowanie homo to sztuka a ja jestem pierdolonym faszystą ( nie jaki McMenel ) - to jest sadistic qrwa ? Pozostawiam tpo Wam Panie i Panowie do oceny. Dobranoc
Zgłoś
Avatar
Dominico4 2013-11-17, 6:50
Wesołypłodek, obyś zdychał w męczarniach
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-11-17, 11:36 1
Ja pierdole,kiedyś Sadol to było to,a teraz to żarty o raku ich gorszą(Wesołypłodek,Misieqm1).Jak się nie podoba to spierdalać na srejka czy inne gówno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie