18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
taka sobie pierwsza historyjka:

Jakiś tydzień temu uznałem iż powinienem zaangażować w działalność charytatywną.
Kupiłem zatem małe co nie co i udałem się do szpitala na oddział onkologi.
Dzieci na widok masy cukierków się rozpłakały. To cudowne uczucie widzieć
takie wzruszenie w oczach tych małych łysych istot. A dla was Sadyści: weźcie przykład. Wystarczyła taka paczuszka słodyczy (z terminem ważności
nawet o ile dobrze pamiętam do dnia następnego) aby nieść dobro.

pierwszy temat więc soczysty... wyraz miłości głęboko w ... serca i ciepłe przyjęcie nie wywołane fekaliami
Zgłoś
Avatar
badumbumpst 2013-11-17, 16:36
no by was chuj zajebał Dojebał do pieca? Dojebał. Było? No było i chuj:) Kurwa śmieją się z flaków, zoofilii, bab z kutasami, słoików w dupie, pachołków drogowych w piździe i walą konia przy gifach. Wypierdalajcie zwyrole.
Zgłoś
Avatar
kroto 2013-11-17, 17:42
WesołyPłodek dobrze zrobiłeś zamieszczając ten post, dzięki komentarzom widać kto nie pasuje do grona użyszkodników. Dawaj dalej :]
Zgłoś
Avatar
burex666 2013-11-18, 23:24
MISIEQM1 napisał/a:

O widzę, że post został przeniesiony na główna. A grono idiotów wzrasta, szkoda. No ale nic nie poradzimy ja wyraziłem swoją opinię a plankton potrafi tylko wklejać kretyńskie obrazki. Jest mi wstyd za to, że ludzie z mojego rocznika jeszcze nie dojrzeli do obcowania w społeczeństwie, ale zapewne to zwykła patola, co do jednego pana z Krakowa (Nie obrażając ludzi, którzy są godni tego aby mieszkać w Mieście Królów) mogę mieć w 90% rację, pewnie zapier*** z maczetami i dźga podobnych ignorantów! Społeczeństwo Polskie do końca istnienia... (czegoś na pewno) Będzie się poróżniało i to dzięki takim niechcianym ciąża, skończone zera bez krzty przyzwoitości i jakiejkolwiek moralności, ale jak już kiedyś wspominałem w innych postach, potyczki słowne z tym elementem nic nie dają i jedyną metodą walki jest użycie tej samej techniki, która dosłownie i dobitnie odbije się na waszej osobie. A więc mili panowie z całego serca, życzę wam wielkiego murzyńskiego KUT**A w każdy otwór jaki tylko posiadacie w tym worze z krwią i kościami.



po co Ty tu chopaku wchodzisz w ogóle??? Jak jesteś taki inteligentny i dojrzały to ciąg kiche gdzieś na forum filozoficzne a tu nie zaśmiecaj otoczenia swoimi wywodami. Nie podoba sie to paszła na Kwejka albo inną kupe i wszyscy będą zadowoleni. Ten 'kretyński obrazek' to panaceum w sam raz dla Ciebie, a mimo swego jakże rozwiniętego umysłu nie pojąłeś przekazu. Hipokryzja panowie i panie, wszechogarniająca hipokryzja i skundlenie umysłowe!!!
Zgłoś
Avatar
lordslayer 2013-11-19, 2:20
zajebisty post ale tu co poniektórzy pomylili portale i weszli tu zamiast na pudelka . . . dobrze, ze juz powyzej ktos dla MISIEQM1 krem podarował, czlowieku ogarnij sie bo dostaniesz zylakow na mozgu, to jest sadistic kvrwaaaa
Zgłoś