18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
JebacPis100procent 2024-06-12, 2:17
Driver19cm napisał/a:

Lewacy wkurwili Europe, która ewidetnie skręca w prawo. I bardzo kurwa dobrze
Mam nadzieję, że za 15 lat, mlody i jego pokolenie, tak jak ta flagę będą traktowali wszystkich wyznawców euroLgbtRTVagd



Dlaczego mieliby tak traktować RTV i AGD, masz coś przeciwko sprzętowi gospodarstwa domowego?!
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-12, 7:18 8
Mietek7567 napisał/a:

Najbardziej mnie rozśmieszyła cześć o inteligencji lewaków.



I masz 100% racji.

Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-06-12, 7:29
Dobrze wychowany łepek. Oby to nie był odosobniony przypadek. A pedały pod mur, a nie afiszować się na ulicach na paradach pato-pseudo-równości
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-12, 10:08 3
Geraldinio napisał/a:

i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.
Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.



100% racji.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-06-12, 10:47
Lewacy debile. Prawicowcy z ich niewidzialnym stworem którego nazywają bogiem jeszcze więksi debile
Zgłoś
Avatar
Aninstol 2024-06-12, 14:49 2
Żałuję, że dzień wcześniej z Wilna wróciłem bo bym mu zbił piątkę
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-06-12, 18:16 2
Mały od małego dobry przykład daje. Będą z niego ludzie.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-06-12, 19:17 1
Geraldinio napisał/a:

W latach 30' XXw. DOKŁADNIE to samo powiedziałbyś o Niemcach. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać, a ilość upośledzonych intelektualnie od tego czasu niewiele się zmieniła.



Durniu narodowy socjalizm to lewicowa ideologia
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-12, 19:55 1
Geraldinio napisał/a:

i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.
Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.



Sam nie pomogę, ale są specjaliści co przynajmniej spróbują.



Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2024-06-12, 21:31
brawo mlody !!! zeby tacy ludzie byli w "Polsce" zamiast spierdo fanow FAME MMA
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-12, 22:31
Mietek7567 napisał/a:

Najbardziej mnie rozśmieszyła cześć o inteligencji lewaków.



Nie napisałem lewaków, tylko "lewaków". Nie będę Ci tłumaczył co oznacza w tym wypadku cudzysłów, bo i tak nie zrozumiesz, może kiedyś załapiesz jak dorośniesz, Ty i twoi faszystowscy koledzy, którzy się tu głównie wypowiadają.
Jak już będą ruchani w dupę i kastrowani przez ruskich, to zatęsknią za paradami lgbt i tęczą... no chyba że tak lubią, nie moja sprawa, nie wnikam.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-06-13, 0:13
Reprezentant nowego pokolenia który od starych dziadów nie zamierza brać przykładu. Szkoda że znów jakiś jełop w pionie filmował i piwa dać nie mogę.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-06-13, 0:35
Driver19cm napisał/a:

Lewacy wkurwili Europe, która ewidetnie skręca w prawo. I bardzo kurwa dobrze
Mam nadzieję, że za 15 lat, mlody i jego pokolenie, tak jak ta flagę będą traktowali wszystkich wyznawców euroLgbtRTVagd



Trochę za późny i mało wyraźny ten skręt - kolejną kadencję będą w przyspieszonym trybie realizować to co realizowali do tej pory.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-13, 8:48
Moje dzieci nauczone że LGBTQP to Tak.
Zgłoś
Avatar
mrcalson1 2024-06-13, 11:06
Czyli jest nadzieja...
Zgłoś