18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Driver19cm 2024-06-11, 21:51 71
Lewacy wkurwili Europe, która ewidetnie skręca w prawo. I bardzo kurwa dobrze

Mam nadzieję, że za 15 lat, mlody i jego pokolenie, tak jak ta flagę będą traktowali wszystkich wyznawców euroLgbtRTVagd

Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-11, 21:57 28
Bardzo dobrze wychowany młodzieniec.
Mamy miesiąc dumy i rodzice mają ku temu powód.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-06-11, 22:00 16
I bardzo kurwa dobrze

Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-11, 22:17 9
i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.

Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-11, 22:23 41
Geraldinio napisał/a:

i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.
Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.



Dobra idź dalej opierdalać berło mykoli i umbappe na zmianę .... Myślisz że ruscy są na tyle durni że rozpoczynali by III wojnę światową..... Gdzie kurwa nikt nie wygrywa a najbardziej to oni..... Wyjebane mam na wasze dzikie pola. Sami sobie jesteście winni dziwki. Od jednego fajnasiarza do drugiego. Prostytutki i myślicie że nowy alfons będzie was bronił od starego. Raczej sprzeda a nawet zaa darmo odda bo i tak nie ma z was żadnego pożytku.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-06-11, 22:31 3
10 piw młodemu
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-11, 22:34 4
silwerbalk napisał/a:

Dobra idź dalej opierdalać berło mykoli i umbappe na zmianę .... Myślisz że ruscy są na tyle durni że rozpoczynali by III wojnę światową.....



W latach 30' XXw. DOKŁADNIE to samo powiedziałbyś o Niemcach. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać, a ilość upośledzonych intelektualnie od tego czasu niewiele się zmieniła.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2024-06-11, 22:39 25
Depczesz flagę LGBT - jesteś faszystą

Piękna broń stosowana przez środowiska, które utożsamiają się z szafą bezpłciową na życzenie

Deptanie tej flagi jest zrozumiałe, ponieważ:

- nie jest to flaga o powadze narodowej
- jest ona symbolem porządku prawnego, który cenzuruje naukę
- flaga ta to zbiór przekonań skrajnie nieetycznych i nieuzasadnionych naukowo, ale wyposażony w instrumenty prawne (np. zmiana płci dziecka bez przeprowadzenia akceptowanych przez naukę badań)

Jeśli komuś te powody nie wystarczają by przynajmniej powiedzieć, że deptanie tej flagi jest uzasadnione to niech zastanowi się jak wiele brakuje mu do pewnych panów z wąsem. Odpowiem - mao... Wystarczy dać im władzę, a zobaczycie jak propaganda zaprowadzi ludzi do tego, że będą akceptować więzienie za przekonania lub potem mordowanie. Chwileczkę... Czy my nie jesteśmy już na etapie wsadzania ludzi do więzienia za "mowę nienawiści"?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-11, 22:42 16
Geraldinio napisał/a:

ojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności,



Po chuj się uczyć historii

Hitler:

– był żyjącym na kocią łapę perwersem,

– przez większość czasu był pod wpływem narkotyków, którymi szprycował go jego nadworny lekarz Theodor Morell,

– był wegetarianinem i zdeklarowanym obrońcą praw zwierząt,

– był wojującym antyklerykałem,

– był zwolennikiem aborcji i eutanazji.

Resztę to możesz poczytać tu

histmag.org/Hitler-byl-lewakiem-jak-Piotr-Zychowicz-argumentuje-swoja-...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-11, 22:44 10
Geraldinio napisał/a:

W latach 30' XXw. DOKŁADNIE to samo powiedziałbyś o Niemcach. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać, a ilość upośledzonych intelektualnie od tego czasu niewiele się zmieniła.



Powiem ci teraz prawdziwą historię Ukrainy nie tą wyssaną z dupy gdzie ponoć kurwa Kraków jest ich itd po rozpadzie ZSRR w 92 było w 95 referendum Donbas i ługańsk chciało do Federacji Rosyjskiej w 80 procentach głosów byli za tym. Uwaga powtórzono referendum z dupy i wyszedł inny wynik ciekawe.... W latach 90 na wschodzie Ukrainy dostań można było w mordę a nawet kosę za noszenie flagi ukraińskiej i śpiewanie ukraińskiego hymnu tak was tam kochają. A czemu ? Bo tam nie ma Ukraińców tam ruscy z dziada pradziada bo tam są wielkie konglomeraty przemysłowe na wschodzie Ukrainy produkowano od czołgu po kurwa pralki i tam zjeżdżali ruscy z całej związku radzieckiego do pracy od co. Ale tam nie ma Ukraińca za chuja. A w latach 40 to twój dziadek z którego jesteś dumny przyjmował w dupę od Niemca i łykał na zmianę raz to od sowietów raz od SSMana taka prawda byliście jesteście i będziecie dziwkami. Teraz wasze kobiety dają brudasą za mniej niż 50 dolców
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-06-11, 22:47 1
zdrowe dziecko i zdrowi rodzice
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-11, 23:22
silwerbalk napisał/a:

Dobra idź dalej opierdalać berło mykoli i umbappe na zmianę .... Myślisz że ruscy są na tyle durni że rozpoczynali by III wojnę światową..... Gdzie kurwa nikt nie wygrywa a najbardziej to oni..... Wyjebane mam na wasze dzikie pola. Sami sobie jesteście winni dziwki. Od jednego fajnasiarza do drugiego. Prostytutki i myślicie że nowy alfons będzie was bronił od starego. Raczej sprzeda a nawet zaa darmo odda bo i tak nie ma z was żadnego pożytku.



III wojna zacznie się po podpisaniu pokoju w Jerozolimie. Wywołają ją Chiny napadając na kacapów. Podobno ma być bardzo długa.
Nie pytajcie mnie skąd wiem, bo nie wiem skąd wiem. Ktoś mi kiedyś mówił. Dawno temu
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-06-11, 23:26 12
Geraldinio napisał/a:

i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.
Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.



Najbardziej mnie rozśmieszyła cześć o inteligencji lewaków.
Zgłoś
Avatar
Guidenmorg 2024-06-11, 23:30 15
Będą z niego ludzie.



[ Dodano: 2024-06-11, 23:33 ]
Geraldinio napisał/a:

i pomyśleć, że w latach 90' miałem prawicowe poglądy, wstyd przyznać, raz nawet na Korwina zagłosowałem. w SLD widziałem same zło... a potem wydoroślałem. Pojawili się tacy prawadzcy spierdoleńcy propagujący dokładnie to, co Hitler wprowadził w Niemczech w latach 30'. NIENAWIŚĆ do wszystkiego co odmienne, izolacja, walka z każdym, kto myśli inaczej nawet kosztem wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. Dziś tęsknię za czasami, gdy największym problemem Polski był najebany prezydent w Charkowie, a premier mówił, że powodzianie są sami sobie winni bo się nie ubezpieczyli, a potem podał się za te słowa do dymisji.
Tak więc szanowni nacjonaliści: RUSKI CHUJ WAM W DUPĘ gdy dzięki wam rozpadnie się UE, Trump wygra i skończy się wsparcie dla Ukrainy. Będziecie pierwszymi mordowanymi i ruchanymi przez ruskich, gdy Ukraina upadnie, bo cała inteligencja "Lewaków" spierdoli za ocean.



Kurwa dałem przypadkiem piwo temu zjebowi i nie wiem jak to cofnąć
Zgłoś