18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
r................n 2013-06-26, 23:28
@razoreus
turlam sie na podlodze
Zgłoś
Avatar
achio 2013-06-26, 23:28 1
rotflman masz ból dupy po prostu albo przewrażliwiony jesteś, to jest sadistic, takie komentarze są tu na porządku dziennym.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-26, 23:29
Może i leniwe, ale patent na siedzisko ma. Normalnie wygodne krzesło, a jak się tylnie kółka odejmie to mamy fotel bujany.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-06-26, 23:29 3
rotflman idź na sieciaki.pl
To jest sadistic do kurwy nędzy, pojebało się niektórym w dupskach?
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-26, 23:29 2
Idioci, wszędzie idioci...
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-06-26, 23:29 1
razoreus napisał/a:

@rotflman

Ale z gazowanych żydów i odstrzeliwanych ciapatych pewnie zbijasz, że mało co z krzesła nie spadniesz xD



ale dzieciak tobie nic nie zrobił, a żyd i ciapatuchy to zło bo jedni kradną drudzy kozy gwałcą i ani jednych ani drugich nie chcemy u nas w kraju wiec nie porównuj
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2013-06-26, 23:31 45
@rotflman

Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-06-26, 23:38 6
hue hue hue, kurwa, popierdoliło Was od tej poprawności politycznej, że aż dziewczynka usiadła z wrażenia :d
Zgłoś
Avatar
r................n 2013-06-26, 23:38
Nie wiem czy probujecie byc fajni czy cos ale, że to portal sadistic ktory powinien trzymac fason z czarnym humorem a nie 'DzieciNiepelnoSprawne peel' Najlepiej wrzucajcie juz kompletnie bez sensu zdjecia, filmiki zeby tylko wjebac piwa
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2013-06-26, 23:44 1
Osoba, która to wstawiła to debil.

Argumentacja, że to sadistic w stosunku do ciebie nie działa bo:
Tonie jest śmieszne, to jest 100% skurwysyństwo, argumentacja autora trzyma poziom debila, autor nie zdaje sobie sprawę ze swego położenia w tabeli IQ oraz to nie krzesło tylko wózek.

Pierwszy raz mnie tak materiał zniesmaczył.
Niepełno sprawny umysłowo śmieje się z dziecka na wózku. No w mordę jeża ten portal zejdzie na psy przez takich głąbów.
Zgłoś
Avatar
Nuckelavee 2013-06-26, 23:53 4
Widzę że wiele osób nie ma pojęcia czym jest czarny humor....

"Czarny humor to specyficzna odmiana komizmu, która polega na przedstawianiu rzeczy przerażających i odrażających jako śmieszne. Kategoria ta wykorzystuje motywy śmierci, morderstwa, wojny czy kalectwa. Czarny humor jest szczególnie charakterystyczny dla głównych kierunków w sztuce XX wieku, jak podaje „Słownik terminów literackich” – przede wszystkim dla surrealizmu i teatru absurdu."
Zgłoś
Avatar
niegoslav 2013-06-26, 23:56 9
Co jest zabawniejsze od psa goniącego swój ogon?

Dziecko na wózku w pogoni za marzeniami
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-06-26, 23:58
Rotflman czarny humor to coś więcej niż żenujące TO. Widać mam inne poczucie humoru, albo po prostu jestem już dorosły...
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-06-27, 0:03
Suq-Madiq napisał/a:



Idź się przebiegnij na forum wizażu, bo najwyraźniej pomyliłeś portale, ptysiu


Zastanawia mnie jedno... dlaczego zawsze gdy ktoś skrytykuje oczywiste skurwysyństwo zawsze ktoś pisze, że to jest sadistic? Skurwysyństwo to skurwysyństwo niezależnie od miejsca i czasu. Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
erg0 2013-06-27, 0:16 2
KuroNoTenshi92 napisał/a:


Niepełno sprawny umysłowo śmieje się z dziecka na wózku. No w mordę jeża ten portal zejdzie na psy przez takich głąbów.



A krytykuje go analfabeta. Fakt, sadol leci po równi pochyłej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie