18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nikotan 2013-06-27, 0:22 5
@rotflman

Proszę, oto strona która będzie odpowiadała twojemu bólowi dupy, gdzie nigdy nie zaznasz tego wielkiego smutku który dotknął biednego ciebie na tej złej stronie :

www.kwejk.pl

W odzyskiwaniu sprawności końcowych dróg pokarmowych zalecana jest ci dzienna porcja :



Mam nadzieję że pomogłem
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-06-27, 0:33 3
Arkadiusz432 napisał/a:


Zastanawia mnie jedno... dlaczego zawsze gdy ktoś skrytykuje oczywiste skurwysyństwo zawsze ktoś pisze, że to jest sadistic? Skurwysyństwo to skurwysyństwo niezależnie od miejsca i czasu. Tyle w temacie


Bo to sadol. Ja (i wielu innych pewnie tez) wlasnie za to skurwysynstwo pokochalismy sadistic. Jak nie chcesz typowej chamowy to nie wchodz na ta strone, albo przynajmniej nie narzekaj.

Ale tak przypomniala mi sie rozmowa z moja (juz) ex.
-Mam bialaczke
-Super - w koncu bede mogl stuknac legalnie lysa kobiete.
Zgłoś
Avatar
filthy666 2013-06-27, 0:51 1
Suq-Madiq jebnij sie w łeb, najlepiej siekierą. I wszyscy pseudo-sadyści co krzyczą "to przecież sadistic" idźcie w jego ślad jak już to zrobi.
Jeżdżenie po muslimach, naśmiewanie się z wypadków spowodowanych głupotą, niesmaczne żarty itp to pasuje do sadistica, owszem. Ale naśmiewanie się z dziecka które nie może chodzić to skurwysyństwo i dno mentalne, jesteście żałośni.
Zgłoś
Avatar
Radier 2013-06-27, 1:22 3
filthy666 napisał/a:

Suq-Madiq jebnij sie w łeb, najlepiej siekierą. I wszyscy pseudo-sadyści co krzyczą "to przecież sadistic" idźcie w jego ślad jak już to zrobi.
Jeżdżenie po muslimach, naśmiewanie się z wypadków spowodowanych głupotą, niesmaczne żarty itp to pasuje do sadistica, owszem. Ale naśmiewanie się z dziecka które nie może chodzić to skurwysyństwo i dno mentalne, jesteście żałośni.



Tak jak już powiedział Harlem, nie śmiejemy się z tego konkretnego dziecka, tylko z obrazka i przestańcie się już w końcu marszczyć o każdy żart, że mało śmieszny, że skurwysyństwo, że dno, bo to jest kurwa własnie czarny humor i dystans do pewnych spraw. Wciąż nie potrafię zrozumieć na chuj pewne osoby wchodzą z bólem dupy na to forum i marudzą jak to sadol schodzi na psy i jak nieśmieszne są wstawki. Pośmiejcie się kurwa z kotków na kwejku, może od tego hemoroidy przejdą...
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-06-27, 5:52 1
Gdyby fotę wrzucił kolo na wózku - ale by było łyso, co? A znam takich.
Zgłoś
Avatar
Geckooo 2013-06-27, 11:14 2
Zdaje się, że nie ogarniacie, że nie śmiejemy się z tego dziecka. Trzeba mieć dystans do siebie i innych. Obracać smutne zdarzenia sytuacje w żart, inaczej można wpaść w depresje. To jest czarny humor.
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-06-27, 14:02 1
gozdek napisał/a:



ale dzieciak tobie nic nie zrobił, a żyd i ciapatuchy to zło bo jedni kradną drudzy kozy gwałcą i ani jednych ani drugich nie chcemy u nas w kraju wiec nie porównuj



Będę. Nie chcę niepełnosprawnych dzieci w naszym kraju. Życzę żeby wszystkim rodziły się zdrowe

Czarny humor im bardziej etycznie niepoprawny tym czarniejszy, czyli to się nadaje nawet lepiej niż ciapaty. Chyba że w ciapatych sympatyzujesz, to wtedy czarne jest dla Ciebie wysadzanie arabusa (:
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-27, 20:39
rotflman napisał/a:


Ciekawe co by bylo gdybyscie Wy mieli dzieci z paralizem nog czy by bylo wam do smiechu


Codziennie miałbym z niego beke
Zgłoś
Avatar
alterego 2013-07-01, 12:58
Prawie 500 osób dało piwka, ale nie kurwa ból dupy musi być, bo to złe i niesmaczne...
W5
Zgłoś