18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
r................n 2013-06-26, 22:13 14
Pytanie, do Ciebie za 100puntkow . Czy jestes popierdolony, ze sie nasmiewasz z dziecka ktore nie moze chodzic ? Najwidoczniej chcesz sie poczuc lepszy i dupska sprzed monitora nie ruszasz muslimie.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-06-26, 22:16 276
rotflman napisał/a:

Pytanie, do Ciebie za 100puntkow . Czy jestes popierdolony, ze sie nasmiewasz z dziecka ktore nie moze chodzic ? Najwidoczniej chcesz sie poczuc lepszy i dupska sprzed monitora nie ruszasz muslimie.



Idź się przebiegnij na forum wizażu, bo najwyraźniej pomyliłeś portale, ptysiu
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-06-26, 22:19 40
Ja tam śmiechłem z ptysia
Zgłoś
Avatar
r................n 2013-06-26, 22:22
Ja nic nie pomylilem , najwidoczniej Ty pomyliles skoro wstawiasz zdjecia malych dzieci ktore nawet jak nie moga chodzic cos probuja, a nie maja trase MC Donald -> dom to inna sprawa;)
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-26, 22:31 50
@up jak masz ból dupy o takie foty to przeglądaj inne strony
Zgłoś
Avatar
r................n 2013-06-26, 22:33
@tataPszemka
bólu dupy, nie mam ale predzej spodziewałbym sie po Tobie jak pare murzynskich chujkow w dupsku zaliczyles
Ciekawe co by bylo gdybyscie Wy mieli dzieci z paralizem nog czy by bylo wam do smiechu
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-06-26, 22:34 3
to siedzenie przed komputerem wywiera takie efekty.
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2013-06-26, 22:36 33
rotflman napisał/a:

Ciekawe co by bylo gdybyscie Wy mieli dzieci z paralizem nog czy by bylo wam do smiechu



odstrzelił bym, należy likwidować słabych członków społeczeństwa, wszyscy by na tym skorzystali
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-26, 22:41 29
rotflman napisał/a:

Pytanie, do Ciebie za 100puntkow . Czy jestes popierdolony, ze sie nasmiewasz z dziecka ktore nie moze chodzic ? Najwidoczniej chcesz sie poczuc lepszy i dupska sprzed monitora nie ruszasz muslimie.



Znalazł się obrońca biednych, niepełnosprawnych dzieci... To jest czarny humor i tyle, jak się nie podoba, to zmień portal.

PS Czemu ostatnio zapanowała moda na użalanie się nad każdym niepełnosprawnym człowiekiem? Owszem, mają przejebane w niektórych sprawach, ale "pełnosprawni" też mają własne problemy, a za ich przezwyciężenie nie są nazywani jebanymi bohaterami.

Już mnie zaczyna wkurwiać ta cała medialna gadka typu:
"Ohh, ten mężczyzna przyznał się do bycia homoseksualistą, co za odwaga, co za bohater"
"Ohh, ta dziewczynka straciła rękę i się nie powiesiła, bohaterka"
"Ohh, ten chłopak ćpał przez 5 lat, ale postanowił w końcu rzucić, bohater".

Może trochę wyolbrzymiam, ale dla mnie już większym "bohaterstwem" jest zapieprzanie na trzy etaty żeby utrzymać rodzinę, ale oczywiście w mediach to się nie sprzeda..

Szacunek dla każdego kto przezwycięża przeciwności losu bez względu czy ma nogi, czy nie, ale przestańmy traktować niepełnosprawnych fizycznie jak jakichś debili, którym trzeba bić brawo za narysowanie jakiegoś obrazka, to są normalnie ludzie i wątpię żeby chcieli aby traktowano ich jakoś "specjalnie"...
Zgłoś
Avatar
r................n 2013-06-26, 22:46 1
Pater patriae napisał/a:



Znalazł się obrońca biednych, niepełnosprawnych dzieci... To jest czarny humor i tyle, jak się nie podoba, to zmień portal.

PS Czemu ostatnio zapanowała moda na użalanie się nad każdym niepełnosprawnym człowiekiem? Owszem, mają przejebane w niektórych sprawach, ale "pełnosprawni" też mają własne problemy, a za ich przezwyciężenie nie są nazywani jebanymi bohaterami.

Już mnie zaczyna wkurwiać ta cała medialna gadka typu:
"Ohh, ten mężczyzna przyznał się do bycia homoseksualistą, co za odwaga, co za bohater"
"Ohh, ta dziewczynka straciła rękę i się nie powiesiła, bohaterka"
"Ohh, ten chłopak ćpał przez 5 lat, ale postanowił w końcu rzucić, bohater".

Może trochę wyolbrzymiam, ale dla mnie już większym "bohaterstwem" jest zapieprzanie na trzy etaty żeby utrzymać rodzinę, ale oczywiście w mediach to się nie sprzeda..

Szacunek dla każdego kto przezwycięża przeciwności losu bez względu czy ma nogi, czy nie, ale przestańmy traktować niepełnosprawnych fizycznie jak jakichś debili, którym trzeba bić brawo za narysowanie jakiegoś obrazka, to są normalnie ludzie i wątpię żeby chcieli aby traktowano ich jakoś "specjalnie"...


Rozpisanie Twoje jest bez sensu bo mowa jest o naśmiewaniu się, a nie użalaniu pomyliłeś pojęcia, pełnosprawna osoba a inwalida to są dwa inne światy, na sadolu było wiele filmików co sobie radzą w życiu i spełniają marzenia nawet na wózku a mój post tyczy się z naśmiewania takiej osoby która robi coś bez względu na to czy da rade czy nie to jest wyjebiste a nie grzać dupsko przed komputerem i wstawiać tematy które w najmniejszym calu nie mają dawki czarnego humoru
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-26, 22:46 3
ani to kurwa mądre ani śmieszne
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-06-26, 22:51 54
rotflman napisał/a:

Ja nic nie pomylilem , najwidoczniej Ty pomyliles skoro wstawiasz zdjecia malych dzieci ktore nawet jak nie moga chodzic cos probuja, a nie maja trase MC Donald -> dom to inna sprawa;)



rotflman napisał/a:

@tataPszemka
bólu dupy, nie mam ale predzej spodziewałbym sie po Tobie jak pare murzynskich chujkow w dupsku zaliczyles
Ciekawe co by bylo gdybyscie Wy mieli dzieci z paralizem nog czy by bylo wam do smiechu



rotflman napisał/a:


Rozpisanie Twoje jest bez sensu bo mowa jest o naśmiewaniu się, a nie użalaniu pomyliłeś pojęcia, pełnosprawna osoba a inwalida to są dwa inne światy, na sadolu było wiele filmików co sobie radzą w życiu i spełniają marzenia nawet na wózku a mój post tyczy się z naśmiewania takiej osoby która robi coś bez względu na to czy da rade czy nie to jest wyjebiste a nie grzać dupsko przed komputerem i wstawiać tematy które w najmniejszym calu nie mają dawki czarnego humoru



Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-06-26, 23:27 6
@rotflman

Ale z gazowanych żydów i odstrzeliwanych ciapatych pewnie zbijasz, że mało co z krzesła nie spadniesz xD
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-06-26, 23:28
jestem sadolem z krwi i kości ale to dziecko może przypadkiem zobaczyć, że się z niego naśmiewacie i może ma problemy psychiczne i się pogłębią wiec to nie jest śmieszne a administratorzy nie powinni na to pozwalać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie