18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
zyzio966 2013-06-28, 18:34 1
O kurwa, dobre.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-28, 18:39 2
W sumie ciekawi mnie czy ludzie, którzy wcześniej śmiali się z takich kawałów, a po jakimś czasie stracili dziecko, dalej się śmieją...

______________

Jaranie się lewactwem to pedalstwo, a palikmiot i tusek to ciota i chuj!
Zgłoś
Avatar
sard 2013-06-28, 19:46 7
Jad Kiełbasiany napisał/a:

W sumie ciekawi mnie czy ludzie, którzy wcześniej śmiali się z takich kawałów, a po jakimś czasie stracili dziecko, dalej się śmieją...


Codziennie w kiblu spuszczam ich miliardy - i dalej mnie bawią
Zgłoś
Avatar
P................� 2013-06-28, 20:50 6
sard napisał/a:


Codziennie w kiblu spuszczam ich miliardy - i dalej mnie bawią



Gratuluje jesteś idiotą.....
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-06-28, 21:00 1
sard napisał/a:


Codziennie w kiblu spuszczam ich miliardy - i dalej mnie bawią



Życzę ci obyś nigdy nie stracił dziecka .
Zgłoś
Avatar
sard 2013-06-28, 21:06 1
Ezoteryk napisał/a:



Życzę ci obyś nigdy nie stracił dziecka .



Mniej spięcia dupy, więcej uśmiechu
Zgłoś
Avatar
brapol 2013-06-28, 21:06 1
Michauke napisał/a:

Nie wszystkich śmieszą dowcipy o martwych dzieciach. Wiele osób po prostu do nich nie dorosło.


Nie każdy lubi laskę robioną przez twoją matkę, ale każdemu obciąga

______________

Nie ważne,że potwór - ważne,że ma otwór!
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-06-28, 21:30
Życzę ci rozwolnienia

______________

Falubaz to magia. Speedway to religia.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-06-28, 21:34
Ależ subtelna ironia Wać Panie
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-28, 21:40 22

______________

Zgłoś
Avatar
hyczy 2013-06-28, 21:46 1
Kurcze, chciałam przesłać ten kawał mojej przyjaciółce... W ostatniej chwili przypomniało mi się, że jej siostra zginęła w wieku 6 lat.
Zgłoś
Avatar
Stochastyczny 2013-06-29, 1:05 4
Wasz ból dupy doprowadził do tego, że aż założyłem konto bo krew człowieka zalewa jak widzę takich kretynów.

Powyższy żart to błyskotliwy gniot, lepszy niż 3/4 dowcipków tutaj na Sadisticu, ale oczywiście musi się znaleźć banda debili, którzy się do czegoś przypierdolą. I to banda debili, która z wielką swobodą szydzi z ciapatych, murzynów, cyganów, pedałów i reszty popierdoleńców. Możecie mówić, że to grupa podludzi, chuj mnie to obchodzi, ale jesteście po prostu jebanymi hipokrytami, gdy śmiejecie się z innych bo taki jest trend, ale jak już coś was personalnie może dotykać to dupę wam ściska. Jesteście kurwa na sadisticu, a nie forum dla wrażliwych ciot.

Rozumiem, że strata dziecka to może być najstraszliwsza życiowa porażka, ale jeśli jednocześnie 'jebiecie ciapatych' i płaczecie nad błyskotliwym dowcipem o dzieciach, bo nie macie dystansu, to po prostu zamknijcie pizdy. Zdecydujcie się, czy jesteście cipkami, czy macie konto na sadisticu, bo lubicie czarny, kurwa czarny humor. Nie podoba się, to spierdalać, a nie płakać.

Hipokryci kurwa, tfu
Zgłoś
Avatar
Max999 2013-06-29, 1:19
brapol napisał/a:


Nie każdy lubi laskę robioną przez twoją matkę, ale każdemu obciąga



nie każdy raz-dwa-trzy, ale murzynek bambo
Zgłoś
Avatar
N................y 2013-06-29, 13:03
Dobre, dobre.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów