18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:30
🔥 Sven Hannawald z Kijowa. - teraz popularne
🔥 Hiszpańska łódź policyjna - teraz popularne
Avatar
mateo819 2012-05-19, 21:44
@Kieszon

faktycznie stary w chuj jesteś. Dzisiaj byłem akurat na orliku ciepło, idealna pogoda do grania a taki na oko 12 latek mówi, że idzie do domu grać na kompie w csa... Dno.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-05-19, 21:52 4
Azar napisał/a:

@up
Ponadto muzyką nie jest też żaden utwór nie posiadający przekazu.


Powiedz to samo o utworach Mozarta, Chopina, Vivaldiego, Mahlera pozbawionych tekstu
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-05-19, 21:55
Orginalny powiadasz? Może chodziło Ci o oryginalny?
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-19, 22:00 1
co za shit. nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
donald207 2012-05-19, 22:20 2
@luka5z

No dla Ciebie to się nie znajdzie ani jedno. Dla dzieciaków jak najbardziej
Zgłoś
Avatar
szczur77 2012-05-19, 22:26
duze piwo ! dobrze wiedziec ze nie kazdy gimbus jest zalosny....byle tak dalej ;]
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-05-19, 23:46 1
Szejder napisał/a:



Może i jestem rocznik 95, ale kocham tego typu kawałki wielkie piwo dla CIebie bracie bo powiedziałeś prwade. Ile ja bym dał żeby móc wybierać czas, w którym się urodziłó
Wybaczcie za błędze ort. i interpunkcjne ale jestem lekko naj.e.ba*y ;]



Jak jestes z 95 to po co wpisales ze masz 22 lata?
Zgłoś
Avatar
webkoala 2012-05-19, 23:59
Brakuje im bluz z "Prosto", nie zapaliły papierosa tylko jointa, nie siedziały na ławce tylko grały w tibię.
Face the reality.

Tak, to była ironia.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-05-20, 0:02
@Szejder, myślałeś, że jak usuniesz komentarz to z cytatów też on zniknie? (dlatego ja wolałem podać uczciwy wiek, żeby się potem tak nie wjebać, a poza tym i tak mam "96" w nicku)

Ale do rzeczy. Ja co prawda jak jest ładna pogoda to wsiadam na rower i napierdalam kilometry ale z mojego rocznika to może z 5-6 znajomych wychodzi regularnie na dwór, a większość zamiast zdobywać doświadczenie np. w grze w piłkę woli expić, a jeśli już wychodzą to po to aby się napić albo naćpać. Smutne to.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-20, 0:04
Zajebiste, wraca mi wiara w to, że jest jeszcze jakaś normalna młodzież
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-20, 0:18
Kurwa1 Znam tekst na pamięć.
Zgłoś
Avatar
RdK 2012-05-20, 1:19
hej, hej la la la la, hej hej hej!
Mimo, że młody rocznik (92) to lubię tę piosenkę
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-20, 2:19
kurde ale klimat, stare dobre czasy dobrze ze zalapalem sie na ich resztki (bo wychowalem sie w malym miasteczku). Ogolnie komorke pierwszy raz w lapie mialem majac 14-15 lat (jesli wogole mozna to nazwac komorka). Podobniez komputer. Dziecinstwo spedzilem na boisku i na rowerze. Po osiedlu biegalismy ujebani od stop do glow... Kurde wiecie co, ide se pierdyknac jeszcze jedno piwo, choc obiecalem sobie ze to przed chwila bylo ostatnie
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-05-20, 9:03
1:21 ten w pomarańczowym sie frendzluje
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-05-20, 9:39
Ahh... stare czasy dzieciństwa kiedy zawsze można było wyjść z kumplami pograć w piłkę lub pobawić się w chowanego nocą. Kiedy można było siedzieć do 2 w nocy i nikt nie panikował. Tęsknie za latami swojej młodości (czyt. dzieciństwa), gdy w radiu leciały same dobre kawałki a solarka i tapeta była bardzo rzadka u dziewczyn. Ogólnie dzieci i młodzież mieli więcej oleju w głowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie