18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:30
🔥 Sven Hannawald z Kijowa. - teraz popularne
🔥 Hiszpańska łódź policyjna - teraz popularne
Avatar
Suka_Blyat 2012-05-20, 11:33 1
Ostatnie normalne roczniki to 89-92, potem jest już tylko gorzej...
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-05-20, 12:57 1
~Sklej napisał/a:

Ostatnie normalne roczniki to 89-92, potem jest już tylko gorzej...


Smutna prawda, 93 to już w sporej mierze gimbusy i hipsterskie ścierwa, niewielu jest normalnych albo zdrowo pokręconych
Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-05-20, 13:19
mdma888 napisał/a:

taka która zna stare kawałki, która nie słucha dubstepu, która kurwa nie siedzi przed kompem 24, która wyjdzie i pogra w piłkę, która nie słucha muzy z telefonów, po prostu dobre stare, lata 80.
Ale widzę że do was to nie dociera...



jesteś rocznik 86 i piszesz o starych dobrych latach 80?
mama opowiadała, tak?
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2012-05-20, 13:28
Aż dziwne jak takie nagranie potrafi polepszyć humor.Masz Piwo!
A co do rocznika 93 to coś w tym jest u mnie w byłej szkole jako pierwsi zaczęli się robić na emo czy szpanować fonami za chuj wie ile pln.
Zgłoś
Avatar
kulas122 2012-05-20, 14:31
znalezli sie kurwa 20 latkowie ktorzy tesknia za starymi czasami, siedzicie teraz wy tak samo przed komputerami jak oni. Caly dzien na sadolu i bredzicie ze szkoda ze sie nie urodzilem w 80'. błagam was
Zgłoś
Avatar
flodack 2012-05-20, 19:13
00:54 2 od lewej co siedzi w pomarańczowej bluzie wali konia
Zgłoś
Avatar
sard 2012-05-20, 19:45
Ja na szczęście miałem okazję załapać się na dorastanie wśród dzieciarni na dworzu, dopiero potem wkroczyły komputery - ale to też nie potrafiło oderwać człeka od wielogodzinnego meczu w gałę kończonego wynikiem typu 87:64 bo już było na tyle ciemno, że piłkę widziało się w momencie dostawania w ryj.

Z braku wszystkiego rosła wykurwista kreatywność, jak coś zrobić z niczego, nawet jebane butelki zbierałem, żeby mieć na lody czy kolejny numer Sztandaru Młodych i obowiązkowego komiksu w nim

Zabawy z kamerą to dopiero jak miałem koło 20-tki, kumpel miał i się potrafiło połączyć zabawę na mieście z kręceniem przygłupich filmów i piciem piwa. Samo picie piwa nie było niczym złym, ot picie dla towarzystwa i radości. A dziś? Tylko by się nakurwić.

W pracy mam do czynienia przede wszystkim z ludźmi o około 10 lat młodszymi... i co? I pomimo, że jestem od nich starszy, sporo grubszy, więcej pijący - to za młodu wyrobiłem sobie na tyle sporą sprawność, że dziś niejednego gówniarza mogę przydziwić, nie wspominając o większej chęci do ruchu na świeżym powietrzu i olewczym podejściu do jebanych gejfonów czy innych badziewi z nadgryzionym jabłuszkiem. Dl mnie liczy się człowiek, dla nich przede wszystkim kasa... Smutne.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-05-20, 22:45
mdma888 napisał/a:

taka która zna stare kawałki, która nie słucha dubstepu, która kurwa nie siedzi przed kompem 24, która wyjdzie i pogra w piłkę, która nie słucha muzy z telefonów, po prostu dobre stare, lata 80.
Ale widzę że do was to nie dociera...



Pierdolisz jak poparzony. Wychowałem się i znam wszystkie piosenki Elektrycznych gitar, ba nawet często przy piwku podśpiewuję je sobie na karaoke a teraz słucham dupstepu i jakoś nie hejtuję na wszystko co mi się nie podoba. Chuju.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-05-21, 0:35
@mdma888

No i na chuj znowu mieszasz w rzecz postronne gusta muzyczne, co za kurwa idiota i ignorant jebany.
Zgłoś
Avatar
celosynot 2012-06-14, 21:30
Solec Kujawski, Osiedle Robotnicze. Spędziło się tam kilka lat
Zgłoś