18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
draxidox 2024-06-19, 13:19 1
Ahh te automaty...
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2024-06-19, 13:39 5
draxidox napisał/a:

Ahh te automaty...



to nie automat. Sportowe maszyny (choć teraz już coraz częściej nawet miejskie), aby urwać te kilka ms na zmianie biegów i przyśpieszeniu stosują różne mechanizmy wspomagające zmianę biegów. Poczytaj np o quickshifterze, ale patentów jest kilka.

A co do filmu, jak mnie opadają dzieciaki, kiedy zrzucam szaty sadola piwniczaka i przywdziewam motopizdeczki... Na kopy prawie odganiam. Nie boje się takie jprzygody, ale jak dzieciak dotknie wydechu/silnika rozgrzanego, a potem MatkaPolka wyleci z mordą, że jej dzieciak się poparzył...
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-19, 13:45 1
EksporterZła napisał/a:

to nie automat. Sportowe maszyny (choć teraz już coraz częściej nawet miejskie), aby urwać te kilka ms na zmianie biegów i przyśpieszeniu stosują różne mechanizmy wspomagające zmianę biegów. Poczytaj np o quickshifterze, ale patentów jest kilka.
A co do filmu, jak mnie opadają dzieciaki, kiedy zrzucam szaty sadola piwniczaka i przywdziewam motopizdeczki... Na kopy prawie odganiam. Nie boje się takie jprzygody, ale jak dzieciak dotknie wydechu/silnika rozgrzanego, a potem MatkaPolka wyleci z mordą, że jej dzieciak się poparzył...



QuiMotur na filmie prawdopodobnie ma założone sprzęgło Rekluse.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-19, 13:49 6
Zjeb nawet silnika nie wyłączył przy takiej gromadzie bachorów?! Brawo gówniaki, też bym od razu za manetke gazu złapał...
Zgłoś
Avatar
Diamond666 2024-06-19, 14:48
Ale łurwał
Zgłoś
Avatar
kigenPL 2024-06-19, 16:33 4
Ja obstawiam, że motocykl był zgaszony i na pierwszym biegu. Jeden dzieciak nacisnął rozrusznik a drugi w tym czasie trzymał odkręconą manetkę gazu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-19, 17:22 1
kigenPL napisał/a:

Ja obstawiam, że motocykl był zgaszony i na pierwszym biegu. Jeden dzieciak nacisnął rozrusznik a drugi w tym czasie trzymał odkręconą manetkę gazu.



I doskonale wiedzieli co robią.
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2024-06-19, 20:04 1
mazga50 napisał/a:

I doskonale wiedzieli co robią.



Dzieci doskonale tworzą różne połączenia tragedii, temu bym się nie zdziwił że odjebaly coś takiego na zgaszonym silniku, aczkolwiek sam wątpię w to bo jaki rozrusznik może tak odjebaac? Nie znam się i pytam się o opinie ,, ekspertów "
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-19, 20:56
Uwielbiam obserwować ruchy dzieci palcami, tam jest kilkaset kombinacji na minutę. Mniej więcej w taki sposób uliczne dzieciaki z Indii rozpracowały komputery i media społecznościowe w ramach dyskretnie obserwowanego eksperymentu. Znajoma ma syna Downiaka, który rozpieprza wszystkie kody numeryczne i gesty na telefonie - po prostu bierze telefon, wykonuje jakieś ruchy i dostęp wolny. Widziałem na własne oczy i szczęka mi spadła
Zgłoś