18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
lapps 2017-02-11, 16:05 2
na chuj mu ten lubrykant? bedzie sobie tego laptopa w dupe wsadzal?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-02-11, 16:36 1
Cytat:

na chuj mu ten lubrykant? bedzie sobie tego laptopa w dupe wsadzal?


to ciekawe w jaki oryginalny sposób Ty walisz gruchę
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2017-02-11, 16:39 1
Dzieckiem można nazwać noworodka, a nie zlepek plemników.
Zgłoś
Avatar
Nefario 2017-02-11, 20:53 7
Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek kurwa ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-02-11, 21:15 2
Cytat:

Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek kurwa ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pierdolę...


Nie podobo Ci się bo co? Bo nazywają cię kanibalem?
Zgłoś
Avatar
manieeee 2017-02-11, 22:45 3
up. az do wykształcenia mózgu, powinna aborcja byc legalna jak kobieta chce, jedyny wyjatek na aborcje nie określenej czasowo to dziecko z gwałtu albo ciąża zagrażająca życiu i dopóki państwo nie zapewni pomocy i opieki dzieciom z wadami jak daunem .A tak niech konserwatywni katolicy wypierdalaja od tego tematu.
Zgłoś
Avatar
Belial 2017-02-11, 23:15 1
Po lewej: dziecko in esse.
Po prawej: nawet nie dziecko, nawet nie in posse... Zwykły ejakulat.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-02-12, 8:17
pakicito napisał/a:


to ciekawe w jaki oryginalny sposób Ty walisz gruchę



tez sobie raczki nawilzasz, zeby nie podraznic zolnierza?
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2017-02-13, 11:12
Nefario napisał/a:

Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek kurwa ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pierdolę...



I tak każda zdrowa kobieta, która nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, co miesiąc jest mordercą bo do śmieci wyrzuca niezapłodnioną komórkę jajową która może była by pięknym dzieckiem i chciała by żyć! I co obrońcy życia na to?
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-02-13, 22:22
Oj! Od razu źle...
Zgłoś