18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Półtoraroczna dziewczynka zmarła po tym jak wypadła z balkonu podczas zabawy w Indiach. Według opisu mamusia była wtedy zajęta telefonikiem.

Oryginalny opis:
ukryta treść
A one and a half year old girl died after falling from the fourth floor of a hotel in Rajkot city of Gujarat, India. The girl had come to attend an engagement ceremony with her mother. While playing, she fell down from the balcony. The girl died on the spot. At the same time, the hotel staff alleges that the mother was busy using her mobile at the time of the accident.
In an unrelated note, disgusting individual is seen walking on that nasty floor barefoot, typical action in smelly-land.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-04, 0:44
Berhid napisał/a:

Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno spierdoleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z kutasow waszych ojców.



Wyluzuj, codziennie miliony ludzi umierają i miliony sie rodzą. Tak musi być widocznie.
Zgłoś
Avatar
Adriankas 2021-12-04, 1:56
No i właściwie po chuj im te kamery wszędzie?
Zgłoś
Avatar
Berhid 2021-12-04, 2:23
Mzimu napisał/a:

Wyluzuj, codziennie miliony ludzi umierają i miliony sie rodzą. Tak musi być widocznie.



Oczywiście, że tak. Wypadki się zdarzają, a świat jest zbudowany jak jest i wiele ludzi w tym dzieci ginie na codzień. Jednak tu jest wypadek, brak opieki a mi zawsze będzie żal takich dzieci. Komentarze, jakie tu przeczytałem, mnie bolą, wkurwiają wręcz.

Trzeba być naprawdę chorym, żeby kogoś cieszyła śmierć dziecka. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Jamaleq94 2021-12-04, 10:01
Berhid napisał/a:

Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno spierdoleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z kutasow waszych ojców.



Na matkę to ci chuja mogę położyć. Kurwo.
Zgłoś
Avatar
Berhid 2021-12-04, 11:01 1
Jamaleq94 napisał/a:

Na matkę to ci chuja mogę położyć. Kurwo.



Już zrobiłeś sobie dobrze po tym komentarzu? Twoje ego wzrosło? Czujesz się silny?
A teraz odrób lekcje ze szkoły, gamoniu. Matka cię całe życie nie będzie utrzymywać.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-12-04, 11:08
picolo napisał/a:

To z gówna da się ulepić cztery piętra? Szacun.



I widać efekty lepienia domków z gówna
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-12-04, 23:12 1
Sam mam córkę w podobnym wieku nie chciałbym żeby jej się coś podobnego przydarzyło. A taki brzdąc musi wszędzie wleźć, zajrzeć popatrzeć, sięgnąć cokolwiek.
Matka popadła w rutynę, mogła siedzieć ciągle na tym telefonie albo na chwilkę bez znaczenia. Dlatego wszelkie możliwości należy przewidzieć wcześniej i minimalizować szansę urazów i drastycznych śmiertelnych zdarzeń. A i tak huja zrobisz jak jest na Ciebie czas.
Zgłoś