18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Półtoraroczna dziewczynka zmarła po tym jak wypadła z balkonu podczas zabawy w Indiach. Według opisu mamusia była wtedy zajęta telefonikiem.

Oryginalny opis:
ukryta treść
A one and a half year old girl died after falling from the fourth floor of a hotel in Rajkot city of Gujarat, India. The girl had come to attend an engagement ceremony with her mother. While playing, she fell down from the balcony. The girl died on the spot. At the same time, the hotel staff alleges that the mother was busy using her mobile at the time of the accident.
In an unrelated note, disgusting individual is seen walking on that nasty floor barefoot, typical action in smelly-land.
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-12-03, 15:49 19
To z gówna da się ulepić cztery piętra? Szacun.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-03, 16:02
Słyszałem na żywo jak brzmi dzieciak spadający z 10 piętra na chodnik. Sztuk dwie w odstępie.... Może minuty. Nagrania brzmienia tego pacnięcia nie oddają.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-03, 16:14 3
sothis napisał/a:

Słyszałem na żywo jak brzmi dzieciak spadający z 10 piętra na chodnik. Sztuk dwie w odstępie.... Może minuty. Nagrania brzmienia tego pacnięcia nie oddają.



Daj co masz, sami ocenimy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-03, 17:05 10
Lexter napisał/a:

Przykre...



Przecież zdechło.
Zgłoś
Avatar
Lexter 2021-12-03, 17:36 11
Farołrz napisał/a:

Przecież zdechło.



Też zdechniesz, oby przed momentem gdy uda Ci się jakimś cudem zalać.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-12-03, 18:09 8
Lexter napisał/a:

Też zdechniesz, oby przed momentem gdy uda Ci się jakimś cudem zalać.



Ale kółko różańcowe to raczej na innej zakładce masz...
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-12-03, 19:13 1
w Polandii też gówniaki tak wypadają tylko monitoringu nie ma w dzielnicach patoli, co ciekawe że u ciapaków nawet na wioskach przydrożnych drogach mają kamerki, a w Polandii jedno wielkie g
Zgłoś
Avatar
anon2137 2021-12-03, 20:04 3
Folur napisał/a:

w Polandii też gówniaki tak wypadają tylko monitoringu nie ma w dzielnicach patoli, co ciekawe że u ciapaków nawet na wioskach przydrożnych drogach mają kamerki, a w Polandii jedno wielkie g



Tam nawet na palmach mają kamery patrząc po niektórych nagraniach tutaj
Zgłoś
Avatar
mateusz243 2021-12-03, 22:49 8
Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Kiedyś bym z obojętnością obejrzał ten filmik i wyłączył. Lecz teraz sam mając 1.5 roczne dziecko i widząc jak ta dziewczynka bezwładnie odbija się o te schodki czy coś tam, to mi się w chuj smutno zrobiło
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-12-03, 23:25 3
mateusz243 napisał/a:

Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Kiedyś bym z obojętnością obejrzał ten filmik i wyłączył. Lecz teraz sam mając 1.5 roczne dziecko i widząc jak ta dziewczynka bezwładnie odbija się o te schodki czy coś tam, to mi się w chuj smutno zrobiło



Najdziwniejsze jest to że akurat ci co z krzywdy dzieci smieszkuja to będą się ckliwic nad krzywda piesków, kotków i koników. Czy to znaczy że ich etap rozwoju zatrzymał się na etapie małpy człekokształtnej? I bliżej im do zwierząt niż do ludzi?
Zgłoś
Avatar
Jamaleq94 2021-12-03, 23:40 2
NataliaW napisał/a:

Najdziwniejsze jest to że akurat ci co z krzywdy dzieci smieszkuja to będą się ckliwic nad krzywda piesków, kotków i koników. Czy to znaczy że ich etap rozwoju zatrzymał się na etapie małpy człekokształtnej? I bliżej im do zwierząt niż do ludzi?



Zwierzaki nie wkurwiają tak jak gówniaki.
Zgłoś
Avatar
mateusz243 2021-12-03, 23:48 3
Jamaleq94 napisał/a:

Zwierzaki nie wkurwiają tak jak gówniaki.



Mam dziecko i kota. Jedno i drugie mnie czasami wkurwia, co wcale nie znaczy, że życzę krzywdy jednym, bądź drugim. Kwestia wychowania i tyle. Kota wychowałem tak, że przychodzi na zawołanie, siada, daje łapkę i przybija piątki. Gówniaka też wychowam.
Zgłoś
Avatar
Berhid 2021-12-04, 0:02 5
Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno spierdoleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z kutasow waszych ojców.
Zgłoś
Avatar
Jamaleq94 2021-12-04, 0:03
mateusz243 napisał/a:

Mam dziecko i kota. Jedno i drugie mnie czasami wkurwia, co wcale nie znaczy, że życzę krzywdy jednym, bądź drugim. Kwestia wychowania i tyle. Kota wychowałem tak, że przychodzi na zawołanie, siada, daje łapkę i przybija piątki. Gówniaka też wychowam.



Nie napisałem, że życzę. Ale nie rusza mnie to w żaden sposób, czy dziecko czy dorosły. Chociaż u mnie to może mieć związek, że jestem aspołeczny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie