18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maxvolumePL 2012-09-15, 18:32
Troszkę długie, ale ja pośmiałem
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-09-15, 18:48 1
O aborcji wszystko już zostało powiedziane i są dwie strony konfliktu, które raczej nie zmienią zdania na ten temat... więc każda kolejna osobą, która pluje i marudzi na ten temat jest dla mnie debilem.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-09-15, 19:35 1
Bóg jeśli istnieje, mógłby na początku dać każdemu równe szanse. No chyba, że nałogowo siedzi na Hardzie
Zgłoś
Avatar
Adulka 2012-09-15, 21:02
biedactwo pewnie i tak roku nie pociągnie... :C
Zgłoś
Avatar
Silver86 2012-09-15, 21:32
Nazywa się Juliana Wetmore
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-15, 21:38
Silver86 napisał/a:

Nazywa się Juliana Wetmore



naprawdę? Wetmore? wet, more z tym językiem na zewnątrz?
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-09-15, 21:43 1
Zastanawiam się jaki "Boski Plan" ma bóg gdy tworzy dzieci, które zaraz zostaną wyskrobane.
A to cudo i tak pewnie długo nie pożyje
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-09-15, 22:38
PawełGM napisał/a:

Zastanawiam się jaki "Boski Plan" ma bóg gdy tworzy dzieci, które zaraz zostaną wyskrobane.



A myślisz czemu kler trafia do nieba , ekhem radości uciechy ... łapiesz , wieczne zbawienie , dzieci .... łapiesz zależność ?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-15, 23:01 3
Tuiq napisał/a:

Będzie miał świetne życie.
Obrazek


.:. napisał/a:

Świetne, takie na bilbordach powinny widnieć i przed kościołami.


makabrax napisał/a:

@evoola
jebnij się w łeb tak mocno ze trzy razy... ma to kurwa sens takie dziecko które musi mieć opiekę 24/7 bo inaczej może umrzeć z takich czy innych powodów... po to są odpowiednie badania prenatalne które mogą ze 100% pewnością stwierdzić że dziecko będzie zdrowe czy będzie miało jakiś defekt, takie coś jak tu, brak rąk, nóg czy chuj wie czego jeszcze...
i antykoncepcja, no fajnie, a co jeżeli się stosowało i nie zadziałała, i teraz dziecko ma mieć HIV, bo matka jest nosicielką? to też ma się urodzić żeby zdychać w męczarniach zanim dożyje 10lat?
no ale racja, można dostać odrazu rente na takie dziecko więc jest kasa na przechlanie...



I czym wy się do cholery różnicie od Adolfa Hitlera? No czym? Selekcjonujecie ludzi z najróżniejszych powodów, a to zawsze jest niemoralne. Jedyny człowiek, jakiego można zabić to taki, który w pełni świadomie pozbawił życia drugiego człowieka. W przypadku innych ludzi niech działa selekcja naturalna.

Czy takie dziecko nie może być szczęśliwe? Pal licho, nie mam pojęcia, co mu dolega, ale co to w ogóle za podejście, selekcjonować ludzi przed narodzeniem na gorszych, czy lepszych?
Zgłoś
Avatar
Clematis 2012-09-16, 0:22
Slonx

z całym szacunkiem, jest to maksymalnie skrajna demagogia, ale dość chętnie stosowana.
Jeśli nie widzisz zależności między matką, która nie chce rodzić chorego dziecka KTÓRE PRAWIE W STU PROCENTACH nie będzie szczęśliwe (bo takie jest życie - lansujemy piękno, zdrowie i siłę a nie niedorozwinięte ciężko chore osoby), która nie czuje się na siłach unieść tego ciężaru, która po prostu chce stanowić sama o sobie i o istocie której dała życie i z setek innych powodów - a jedną z najbardziej zasłużonych dla słów "obrzydlistwo, ludobójstwo, zbrodnia" postaci w historii, to jest to Twój problem a nie mój.

Nie widzę powodu żeby dalej się spierać - każdy ma swoje racje i nie przekonamy drugiej strony.
Problem w tym że przeciwnicy aborcji chcą jej zakazu DLA KAŻDEGO, a zwolennicy - przyzwolenia na nią DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ.
Cieszy mnie przynajmniej to że poziom dyskusji jest w miarę normalny i próbujemy sobie coś wyjaśnić a nie obrzucamy epitetami.
Pozdro
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-16, 1:47
eMepleme napisał/a:

Jeśli nie widzisz zależności między matką, która nie chce rodzić chorego dziecka KTÓRE PRAWIE W STU PROCENTACH nie będzie szczęśliwe (bo takie jest życie - lansujemy piękno, zdrowie i siłę a nie niedorozwinięte ciężko chore osoby), która nie czuje się na siłach unieść tego ciężaru, która po prostu chce stanowić sama o sobie i o istocie której dała życie i z setek innych powodów - a jedną z najbardziej zasłużonych dla słów "obrzydlistwo, ludobójstwo, zbrodnia" postaci w historii, to jest to Twój problem a nie mój.



No właśnie widzę tę zależność, przecież napisałem.
Kto ma prawo decydować o tym, czy dana osoba będzie szczęśliwa? Mam kuzyna, który jest delikatnie mówiąc, niedorozwinięty, jest umysłowo chory. Jakoś nie narzeka na swoje życie, chociaż ma ponad 35 lat i mimo to nie jest samodzielny. Znalazł kochającą go osobę.
Poza tym, czym to się różni od takich przypadków: Dziesięciolatek ulega poważnemu wypadkowi - nigdy już nie będzie chodził, jego twarz jest poważnie zdeformowana, sprawność rąk ograniczona. Co w takim razie stoi na przeszkodzie, żeby zabić i takie dziecko? Przecież nie będzie szczęśliwe, nigdy już nie pojeździ na rowerze, nie zagra w piłkę czy w koszykówkę. Dlaczego rodzic nie może zdecydować za to dziecko, czy może je zabić, czy nie?

eMepleme napisał/a:

Nie widzę powodu żeby dalej się spierać - każdy ma swoje racje i nie przekonamy drugiej strony.



Nie. Nie każdy. Zwolennicy aborcji po prostu jej nie mają - chcą zabijać niewinne istoty. Jeszcze przekonują, że to dla ich dobra, co jest szczytem bezczelności.

eMepleme napisał/a:

Problem w tym że przeciwnicy aborcji chcą jej zakazu DLA KAŻDEGO, a zwolennicy - przyzwolenia na nią DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ.



Otóż widzisz, przeciwnicy aborcji chcą chronić KAŻDE ŻYCIE, a zwolennicy aborcji chcą prawa do odebrania KAŻDEGO ŻYCIA pod byle jakim pretekstem.

Zgoda na coś takiego będzie symbolem upadku człowieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-09-16, 2:27
Slonx

Wiesz co to jest matka natura? Dzięki niej też żyjesz.Nie pierdol o podobnych do adolfa teoriach. Czysta Naturalna selekcja i o czywiście nie tylko w gotunku ludzkim.Przykłady są w każdym jednym gatunku( żebyś mi nie zarzucił że wymyślam) nałogowo oglądam animale itd (od zoofilki spierdalać Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić swojemu gatunkowi przetrwania.... do piachu bo będziesz kulą u nogi stada jakim wsumie też my jesteśmy

dziękuje
Zgłoś
Avatar
Angius 2012-09-16, 3:36
Chłe chłe, widzę, że wszędzie ta sama strategia "obrońców życia", na fejsie, na Sadolu...
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-09-16, 11:09
Oglądam właśnie jak Chińczycy obrywają z psów i kotków skórę na żywca ale śmieszne. to było dla wielkich sadoli za twarde haha.
a tak btw większośći takich chorób są to powikłania podczas porodu, nie da się tego wcześnie wykryć
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-16, 11:16
Co ma nieszczęśliwy wypadek do wad genetycznych i deformacji płodu?
Nikt nie lubi oglądać zdeformowanych ludzi, kalek itp, taka jest prawda, jedni odwracają głowę, innych zbiera na wymioty jak widzą kogoś bez połowy twarzy/rak czy jakiego mega pokrzywionego i nic z tym nie zrobisz. Takie są uwarunkowania genetyczne, aby podświadomie odrzucać takie jednostki.
Z waszych wypowiedzi jacy to jesteśmy źli i jakie z nas Hitlery, to już w starożytnej Sparcie sami Hitlerzy żyli ponieważ tam zrzucali w przepaść każde nowonarodzone dziecko z wadami genetycznymi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie