18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kalosz90 2012-09-16, 17:04 2
Wielu przeciwników aborcji pierdoli o tym, jaka ta aborcja nienaturalna, i to ludziom się w dupach poprzewracało, że jej chcą. Tylko że tak samo i nowoczesna aparatura szpitalna też jest sztuczna, także jak jesteście tacy naturalni, to tym powikłanym genetycznie dzieciom odbierzcie całą aparaturę, zobaczymy jak same długo pociągną kurwa....
Jesteś przeciw aborcji? Chcesz żeby chore dziecko urodziło się w zgodzie z naturą, ale z racji tego że po kilku godzinach by zdechło to już przeciwstawiasz się swojej naturze i podłączasz pod sprzęt? Dobre sobie.

Nikt nie zmieni mojego zdania w tym temacie, przed urodzeniem dzieci nie mają żadnej świadomości życia, dlatego to nie jest morderstwo. Ono NIE MA uczuć.

Może to być też kwestia wiary, ponieważ osoby wierzące (pleonazm) wierzą w to, że te dzieci mają duszę, natomiast ci drudzy (np. ja) są zwolennikami tego, że zyskują świadomość i osobowość na drodze życia)
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-09-16, 21:12
no akurat z ta naturalnością to żeś do jebał, pierwszy raz słyszę taki argument przeciwko aborcji. Naturalnie też można aborcję przeprowadzić np. jedzą sporysz i zioła do tego w medycynie ludowej służące.
Zgłoś
Avatar
misiekps 2012-09-16, 22:05
Płeć .:.
Świetne, takie na bilbordach powinny widnieć i przed kościołami.

Lepiej przed twoim szałasem
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-16, 22:07 1
misiekps napisał/a:

Lepiej przed twoim szałasem



Ja jestem za aborcją i eutanazją oraz wyjebaniem kościoła z polityki.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-17, 0:37
kalosz90 napisał/a:

Może to być też kwestia wiary, ponieważ osoby wierzące (pleonazm) wierzą w to, że te dzieci mają duszę(...)



ale jeżeli umrą zanim zostaną ochrzczone to idą prosto do piekła
Zgłoś
Avatar
patgaw 2012-09-17, 18:13 1
evoola napisał/a:

Jaka aborcja?! Skoro uważamy siebie za tak zajebiście inteligentnych dlaczego posuwamy się do tak drastycznych i prymitywnych metod jak aborcja? Jest antykoncepcja, gumki kosztują parę złotych. To po pierwsze. Po drugie, do kurwy nędzy, w dupach się wszystkim poprzewracało. Co to za wybieranie sobie wyglądu/rodzaju dziecka?! Trochę odpowiedzialności, kto ma prawo wybierać czy dziecko, nawet chore, ma umrzeć? Kto posiada wiedzę na takim poziomie by stwierdzić kto na ile jest szczęśliwy lub cierpi? Zaszłaś w ciążę to kochaj to co stworzyłaś i się temu poświęć, na tym polega macierzyństwo, na czymś o czym każdy już zapomniał - na POŚWIĘCENIU. Ale nie, z brzydalem na ulicy się nie pokażę, przecież taki dzieciak nie będzie pasować do wózka za 3tys. no i na dzielni modne mamy będą odwracać głowy... Chore pojeby...



dziekujemy za piekna przemowe ale gary do umycia czekaja w kuchni
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-09-17, 20:13
patgaw,

Jakiś ty kurwa zabawny. Tylko na tyle Cię stać?
Zgłoś