18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Dziękuję!
tetrusmorderca • 2021-02-11, 17:11
Drodzy Sadole!
Serdecznie wam dziękuję w imieniu moim i mojej rodziny . To niesamowite, że na zmianę mojego życia wystarczyło wam niecałe 30 godzin . Nie spodziewałem się takiego odzewu. Dzięki wam jeszcze w tym roku będę mógł zajebać kloca prosto do własmego kibla, po prawie 8 letniej przerwie.

Chciałbym podziękować każdemu z osobna, ale to niemożliwe.

Husarz12 napisał/a:

Serio nie spodziewałem się, że tak wielu dobrych ludzi na tym zwyrodnionym czarnym portalu.
Najwyraźniej można być i dobrym i pojebanym
Brawo Panowie i Panie!



Odnośnie tematu Tetraplegia - paraliż czterokończynowy / materiał własny
sadistic.pl/tetraplegia-paraliz-czterokonczynowy-material-wlasny-vt534104.htm

PS. Mam nadzieję że po przeczytaniu tego tematu chociaż jedna osoba uniknie mojego losu, a wiele innych zacznie doceniać to co ma, aby czerpać z życia jak najwięcej radości .
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2021-02-11, 17:16 4
nie bede zyczyl Ci zdrowia bo moglo by to miec odwrotny wydzwiek do zamierzonego... ale Trzymaj sie Chlopie !! Badz dobrej mysli !
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-02-11, 17:17 39
Recydywista napisał/a:

nie bede zyczyl Ci zdrowia bo moglo by to miec odwrotny wydzwiek do zamierzonego...



ja tak mam; jak komuś życzę śmierci to on żyje i żyje....
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-02-11, 17:18 3
Może jeszcze poczujesz smak browara w swoim życiu Trzymaj się chłopie.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2021-02-11, 17:19 28
Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-02-11, 17:35 20
seeed71 napisał/a:

Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!



I to jest właśnie taki komentarz, po przeczytaniu którego zastanawiam się czy napisał to dobry żartowniś, czy skończony niedojeb. Zakładam, że to pierwsze, łap piwko.
Zgłoś
Avatar
jamber 2021-02-11, 17:41 6
Gościu masz szczęście możesz zesrać się pod siebie i nikt nie będzie miał o to pretensji
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2021-02-11, 17:55 4
Mam nadzieję, że jakaś sadolka Ci pomoże trzymaj się
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-02-11, 18:20 25
W dupie mam podziękowania... Wrzuc zdjęcie kibla i będziemy kwita (nie koniecznie z klocem), a za resztę juz zamow sobie ta dziwke nawet z roksy i wyliż jej... Czego się boisz w obecnym stanie nic tylko wóda, dziwki i laser
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2021-02-11, 18:21 20
ProVVe napisał/a:

W dupie mam podziękowania... Wrzuc zdjęcie kibla i będziemy kwita (nie koniecznie z klocem), a za resztę juz zamow sobie ta dziwke nawet z roksy i wyliż jej... Czego się boisz w obecnym stanie nic tylko wóda, dziwki i laser



I sroga kokainka
Zgłoś
Avatar
jimiq 2021-02-11, 18:31
Myślę że na te podziękowania od są dołów koledze się łezka w oku zakreci.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-02-11, 18:36 3
A kurwa zdychaj tam!!!

Zdrówka oczywiście
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-02-11, 18:42 1
seeed71 napisał/a:

Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!



Tej w sraczu też! Trzymaj się! Jak widzisz można być i dobrym, i pojebanym jednocześnie!
Zgłoś
Avatar
Gregigregi 2021-02-11, 18:48 9
Teraz jeszcze jakas sadolka lub sadol mogla/mogl by dac cyce wylizac
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-02-11, 18:55 8
To jak już masz kibel zagadaj z pigułą, że za dopłatą niech da do lizania cipule - złożymy się jeszcze na kamerę i bedzie materiał . Jebana symbioza rozszerzona

Napisz w prywatnej adres jeżeli chcesz to wbije kiedyś z alko i nabitą strzelbą - obiecuje.
Zgłoś