18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pixarmerde 2012-03-07, 10:06
ten młody po 2:15 prezentuje więcej niż wszyscy pozerzy, którzy jeżdżą w najbardziej widocznych i zatłoczonych miejscach w mieście, jakich widziałem.
Zgłoś
Avatar
Devox4 2012-03-07, 10:07 8
pawel-jwe napisał/a:

Bardzo fajna inicjatywa i super że coś takiego się organizuje (dużo wiary, dzieciaków i nawet laski na deskach) i bardzo popieram takie akcje co wyciągają gówniarzy sprzed kompów i to tyle pochlebstw... a teraz trochę wjazdu na organizatorów, po pierwsze impreza masowa z dzieciakami a tu chleją piwsko w biały dzień, rzucają puszkami i na końcu jakiś koleś rzyga (na dodatek wygląda na współorganizatora)... super kurwa, jak już fajna inicjatywa jest to jakiś kurwa ochlej-morda albo kilku spierdoli wszystko... teraz jestem pewny na 200% że miasto przez ten incydent z piwskiem nigdy więcej już ręki do czegoś takiego nie przyłoży. Tylko podziękować tym Panom, że to zorganizowali i na koniec "spalili most" uniemożliwiając takim finalnym zachowaniem organizację kolejnych imprez. Tak więc, PIWA NIE POSTAWIĘ ZA TO PIWSKO NA KOŃCU !!!



Zgłoś
Avatar
szadol 2012-03-07, 10:17
Cytat:

Up@ no przeciesz emo fryz nie jest ladny wiec tekst piosenki pasuje tak nawiasem, a druga sprawa, to oni za punkow to sie raczej nie uwazaja...



Ok, zle sie wyrazilem. Bardziej chodzilo mi o 'punk' jako subkulture - to sa 'punki' naszych czasow - mamy zlewke na system, jezdzimy na deskach, jo bicz madafaka
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-03-07, 10:21
w koncu dobra piosenka w tle

deskorolka mnie nie kreci, skejtow tez nie lubie ale za to, ze pod koniec jeden zarzygał drugiego postawie piwko
Zgłoś
Avatar
szadol 2012-03-07, 10:22
No żyg był pro .
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 10:24
szadol napisał/a:

No żyg był pro .



A cóż to takiego, ten "żyg"?
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-03-07, 10:32
nie lubie takiej muzy ale do jazdy na desce z chęcią bym powrócił tylko nie wiem czy nie jestem za stary 21 lat to na powrót chyba za późno ale chuj deskę sobie kupię
Zgłoś
Avatar
DziQ6666 2012-03-07, 10:35
Wkurwia mnie że każdy kto doda tekst " wiem , że może mało sadystyczne ale... " uważa że może wrzucić tutaj każdy szajs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj jeszcze filmik o Wielkanocy czy coś tam, w końcu to sadol więc chętnie obejrzymy..
Zgłoś
Avatar
serosk8 2012-03-07, 11:21
Pierdolona Era techno!!! Analogs wymiata...

co do dnia deskorolki to sam kiedys przez 8 lat brałem udział w takich szaleństwach, gruba zajawa:] choc w Słupsku nie organizowano tego na taka skalę, do trójmiasta się jezdziło

Duży browar za film i muzykę !!!
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-03-07, 11:33
makabrax napisał/a:



ja pierdole, właśnie dałeś pokaz swoich umiejętności w rozumieniu tekstu piosenki...
sam cytujesz fragment "pierdolona era techno", a odnosisz się do tego jakie to utwory przedstawiają dany gatunek... rzecz w tym że tekst nie jest o gatunku muzyki, a o zachowaniu i wyglądzie ludzi na co dzień...
no ale czego można chcieć od człowieka któremu umcyk umcyk i jeb jeb jeb wyprostowały większość zwojów mózgowych...


Ja komentuje tekst piosenki i mam do tego prawo. A umcyk, umcyk, jeb, jeb, to pewnie na co dzień słyszysz w sypialni swoich rodziców, bo dziwię się jak mogli spłodzić takiego młota jak Ty.
Zgłoś
Avatar
PelsonMX 2012-03-07, 11:38
3:00 headshot

3:00 headshot
Zgłoś
Avatar
Maxved 2012-03-07, 11:45
The Analogs- Pierdolona era techno. pisze żeby jakis zjeb który będzie pytał się o muzykę nie zadawał już żadnych takich pytań.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-07, 12:19 2
The Analogs - <3
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-03-07, 12:24 1
Cytat:

Ja komentuje tekst piosenki i mam do tego prawo. A umcyk, umcyk, jeb, jeb, to pewnie na co dzień słyszysz w sypialni swoich rodziców, bo dziwię się jak mogli spłodzić takiego młota jak Ty.



powiedz mi pół mózgu, skoro tak komentujesz tekst piosenki, gdzie jakiekolwiek odniesienie do utworów techno...
tekstowo.pl/piosenka,the_analogs,era_techno.html proszę bardzo, chociaż jako że słuchanie ze zrozumieniem jest dla ciebie wyczynem to pewnie czytanie ze zrozumieniem to już w ogóle loty kosmiczne...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-03-07, 12:43
@El Dao, gadasz jak moja dziewczyna O.o a myślałem, że ona nie ma konta na sadolu ;O
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie