18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nygus93 2012-03-07, 15:51
cos mi sie wydaje zo to juz było
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-07, 16:22
2:59 piękne KO
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-03-07, 19:49 1
makabrax napisał/a:



powiedz mi pół mózgu, skoro tak komentujesz tekst piosenki, gdzie jakiekolwiek odniesienie do utworów techno...
tekstowo.pl/piosenka,the_analogs,era_techno.html proszę bardzo, chociaż jako że słuchanie ze zrozumieniem jest dla ciebie wyczynem to pewnie czytanie ze zrozumieniem to już w ogóle loty kosmiczne...


Boże, jak łatwo Tobą manipulować za pomocą prowokacji

Cytat:

Wiek: 31


Zgłoś
Avatar
kayol 2012-03-07, 20:56
Teraz po remoncie słynne pitidżi wygląda lepiej.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-03-07, 23:19
jaaa pierdole ale blyskotliwy kawalek... pierdolone bydlo
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-03-08, 13:10
Anonymouz napisał/a:

Boże, jak łatwo Tobą manipulować za pomocą prowokacji



Stwierdziłeś że manipulujesz mną na podstawie czego? Chyba że kolejna odpowiedź to manipulacja więc na forum sami manipulanci są...
Zgłoś
Avatar
losterlse 2012-03-08, 14:31
szadol napisał/a:

Tyle, ze ten kawalek ni w chuj nie pasuje do tych pojebanych ludzi w filmiku. "To chuj ze nie wiemy jak sie ladnie ubierac" - Kazdy kurwa z tych deskodebili uwaza sie za mega szmaciarza (cos na wzor dzisiejszego punkowca), a tymczasem spodni ani koszulki innej niz levis czy calvin klein albo inny badziew kupiony w 'skejtszopie' lacznie z czapka z prostym daszkiem to nie zalozy. Jak oni mnie wkurwiaja. "To chuj ze nie mamy ladnych fryzur na glowie" - co drugi ma przeciez emo fryca co jedno oko musi zaslaniac.



Miałem to samo napisać, pomijam już fakt, że kiedys ludzie co śmigali na deskorolce, to coś potrafili, mimo klina do kolan. A te emocipy w rurkach, z grzywkami na oczach i czapka zimową noszoną w lato, jedyne co potrafią to olie. Chuj wie skąd ta subkultura pokrzywdzonych dzieci, ale rzygam tym. Za rok można zorganizować w Katowicach strzyżenie na łyso, całkiem darmowe.
Zgłoś