18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
El Dao 2012-03-06, 22:28 28
miziel napisał/a:


Mówiłem już, że uwielbiam ten kawałek?



Kogo to obchodzi ?
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-03-06, 22:32 5
za tego pawia na koncu daje piwko
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-03-06, 22:34 1
A dzień dildo jest ? chętnie popaczam jakie triki laseczki z nimi robią.
Zgłoś
Avatar
Turas 2012-03-06, 22:55
Lepsze by były "twoje kłamstwa" do tego materiału.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-07, 7:13
piwo za pana "brekdens" kloszarda, dalej nie oglądałem
Zgłoś
Avatar
szadol 2012-03-07, 8:43 23
Tyle, ze ten kawalek ni w chuj nie pasuje do tych pojebanych ludzi w filmiku. "To chuj ze nie wiemy jak sie ladnie ubierac" - Kazdy kurwa z tych deskodebili uwaza sie za mega szmaciarza (cos na wzor dzisiejszego punkowca), a tymczasem spodni ani koszulki innej niz levis czy calvin klein albo inny badziew kupiony w 'skejtszopie' lacznie z czapka z prostym daszkiem to nie zalozy. Jak oni mnie wkurwiaja. "To chuj ze nie mamy ladnych fryzur na glowie" - co drugi ma przeciez emo fryca co jedno oko musi zaslaniac.
Zgłoś
Avatar
bosmanZGR 2012-03-07, 8:44
dobry motyw, i teraz mozecie zaczac sie dziwic, przeciesz oni powinni siedziec przy kompie! to mlodzi ludzie! a tu psikus, skaterzy jeden lepszy drugiemu troche brakuje ale tez jest zajeb*scie! i o to chodzi!

Up@ no przeciesz emo fryz nie jest ladny wiec tekst piosenki pasuje tak nawiasem, a druga sprawa, to oni za punkow to sie raczej nie uwazaja...
Zgłoś
Avatar
nu3ns 2012-03-07, 8:51
Pewnie to tylko formalność ale... The Analogs- Pierdolona era techno
Zgłoś
Avatar
als3n 2012-03-07, 8:54
Piwo za podkład
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 8:56
als3n napisał/a:

Piwo za podkład



Podkład to jest se dobrze przed piciem z rana zrobić.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-07, 8:57 2
Niеbieski napisał/a:

Podkład to jest se dobrze przed piciem z rana zrobić.


to jest nieekonomiczne
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-03-07, 8:59 5
Bardzo fajna inicjatywa i super że coś takiego się organizuje (dużo wiary, dzieciaków i nawet laski na deskach) i bardzo popieram takie akcje co wyciągają gówniarzy sprzed kompów i to tyle pochlebstw... a teraz trochę wjazdu na organizatorów, po pierwsze impreza masowa z dzieciakami a tu chleją piwsko w biały dzień, rzucają puszkami i na końcu jakiś koleś rzyga (na dodatek wygląda na współorganizatora)... super kurwa, jak już fajna inicjatywa jest to jakiś kurwa ochlej-morda albo kilku spierdoli wszystko... teraz jestem pewny na 200% że miasto przez ten incydent z piwskiem nigdy więcej już ręki do czegoś takiego nie przyłoży. Tylko podziękować tym Panom, że to zorganizowali i na koniec "spalili most" uniemożliwiając takim finalnym zachowaniem organizację kolejnych imprez. Tak więc, PIWA NIE POSTAWIĘ ZA TO PIWSKO NA KOŃCU !!!
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2012-03-07, 9:51 1
"Pierdolona era techno" - pff, założę się, że autor tego durnego tekstu nigdy nawet nie słyszał prawdziwego "Techno". Pewnie "techno" to dla Niego C-Bool, Robert M itp.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-03-07, 10:03 6
Anonymouz napisał/a:

"Pierdolona era techno" - pff, założę się, że autor tego durnego tekstu nigdy nawet nie słyszał prawdziwego "Techno". Pewnie "techno" to dla Niego C-Bool, Robert M itp.



ja pierdole, właśnie dałeś pokaz swoich umiejętności w rozumieniu tekstu piosenki...
sam cytujesz fragment "pierdolona era techno", a odnosisz się do tego jakie to utwory przedstawiają dany gatunek... rzecz w tym że tekst nie jest o gatunku muzyki, a o zachowaniu i wyglądzie ludzi na co dzień...
no ale czego można chcieć od człowieka któremu umcyk umcyk i jeb jeb jeb wyprostowały większość zwojów mózgowych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie