18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Materiał własny

Zdarzenie : Wypadek przy pracy
Miejsce : Północna Norwegia
Przyczyna : Brak doświadczenia
Skutki : Połamany noras (ręka, udo w 3 miejscach, dwa palce, pocięty głupi ryj)
Volvo EC380 do kapitalnego remontu (ok. 1 mln zł)

Opis zdarzenia:
To było jakiś czas temu, wraz z kolegą z pracy norasem, mamy prostą robotę ,, tłuczenie kamieni i załadunek,,. Rano po przydzieleniu zadań ruszamy do roboty, ponieważ robię już ładnych parę lato to idę na młot na EC380 a ,,a świeżak na załadunek,, EC480, gdzieś przy śniadaniu pada hasło, że zamiana bo świeżak nie wyrabia na załadunku i robota słabo idzie, to luz mnie tam rybka, ale... ja tłukłem taki dosyć duży nawis skalny który powstał po nieudanym odstrzale dynamitem a nowy nie bardzo umiał na młocie wiec kazałem mu ZOSTAWIĆ w spokoju ten nawis i niech sobie jedzie tłuc kamyki co na ziemi leżą..... nie posłuchał.... efekty jak na zdjęciach.












Na ostatnim, akcja ratunkowa bo chłopaka zakleszczyło w kabinie i go wycinali ponad 1,5 godziny.



na jego szczęście, przeżył, na nasze brak zdjęć na HARDA.
o dziwo Volvo wyjechało o własnych siłach.


2021-06-29, 18:30
Nie było tutaj przypadkiem kiedyś bliźniaczo podobnego tematu z prawie takim samym opisem i zdjęciami tylko zamiast "norasa" był "głupi holender" ?

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-06-30, 08:04 ]
Był i został usunięty na prośbę autora.

2021-06-29, 18:33
wyklepie sie

2021-06-29, 18:40
Besteher napisał/a:

Nie było tutaj przypadkiem kiedyś bliźniaczo podobnego tematu z prawie takim samym opisem i zdjęciami tylko zamiast "norasa" był "głupi holender" ?



też chciałam się zapytać co się stało z poprzednim tematem xd

2021-06-29, 19:06
~sensualna napisał/a:

też chciałam się zapytać co się stało z poprzednim tematem xd



było, usunięto, po drobnych modyfikacjach wstawiono

2021-06-29, 19:45
Besteher napisał/a:

Nie było tutaj przypadkiem kiedyś bliźniaczo podobnego tematu z prawie takim samym opisem i zdjęciami tylko zamiast "norasa" był "głupi holender" ?



Był. Holandia, też sprawa z nawisem skalnym. Holender przy kozaczył, że Polaczek mu nie bdz mówił co ma robić. Różnica taka, że idiote zgniotł ten nawis. Ten miał wiecej szczęścia.

2021-06-29, 19:46
Thennomad napisał/a:

Był. Holandia, też sprawa z nawisem skalnym. Holender przy kozaczył, że Polaczek mu nie bdz mówił co ma robić. Różnica taka, że idiote zgniotł ten nawis. Ten miał wiecej szczęścia.



nie wiem skąd wy wzięliście tego holendra

2021-06-29, 19:59
off top: jak to jest na sadisticu że im krótszy filmik tym się dłużej ładuje i więcej razy zacina...

2021-06-29, 20:03
Thennomad napisał/a:

Był. Holandia, też sprawa z nawisem skalnym. Holender przy kozaczył, że Polaczek mu nie bdz mówił co ma robić. Różnica taka, że idiote zgniotł ten nawis. Ten miał wiecej szczęścia.



I bardzo k***a dobrze....
Nie jesteśmy idealnym narodem. Ale k***a na zachodzie (i północy) myślą, że jesteśmy neandertalczykami i jesteśmy zacofani tak z 50 lat...
Jak w Norwegii podjechaliśmy na wymianę opon, to norki k***a nawet nie wyważyli po przekładce. Jak założyli, to zapytałem, czemu nie użyli wyważarek....
Pewnie myśleli, że u nas wyważarek nie ma, dopiero za 10 lat trafią do nas te ich przechodzone maszyny.
A tak starych maszyn jak u nich to w PL nie widziałem. Czerwony ryj norka bezcenny, podobno zapomniał.

2021-06-29, 20:43
co volvo to volvo

2021-06-29, 20:45
Volvo to bezpieczny samochód jest.

2021-06-29, 21:22
Na clicktransie już jest zlecenie transportu tej maszyny do Polski a na olxie wystawiona za 800 tysięcy niebita , d o obejrzenia za dwa tygodnie jak Mirek handlarz wróci z urlopu

2021-06-29, 21:27
@Besteher

Karetka pogotowia na 5. zdjęciu ma norweskie malowanie.

2021-06-29, 21:39
spoko. za rok będzie połamany islandczyk...poczekajmy

2021-06-29, 21:57
Przecież to było. Ktoś tak piw chce że powiela tematy?