18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Dzień PRL-u
krishna • 2014-01-30, 8:29
Dzisiaj u mnie w szkole jest dzień PRL-u.
Jakoś nikt nie podzielił mojego entuzjazmu kiedy spytałem się o której są zawody w pałowaniu stoczniowców.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-30, 15:32 1
hello_world napisał/a:

Jedyne dobre w PRLu było założenie w uj dużo fabryk, hut i miejsc pracy. Później przyszedł Lech TW Bolek Wałęsa i wszystko rozpieprzył.



Powinno się powiesić cię na latarni ty wstrętna czerwona gnido.
Zgłoś
Avatar
quark 2014-01-30, 16:15
@ R41NM4N

ok, twoje zdanie i je szanuje, lecz z niektórymi rzeczami się zgodzić nie mogę, a pisać nie ma co, bo ani ja Ciebie do niczego nie przekonam ani Ty mnie

tez znam wielu ludzi, i to zajebiscie wyksztalconych z doswiadczeniem umiejacych sie przebic ale są wyedukowani w takiej branzy ze firm malo i TRZEBA miec plecy, a znam i takich co wpsomniales na garnuszku u mamy i znam takich co biora byle jaka robote.... nie ma złotego srodka i duzo by pisac zeby opisac wszystkie przypadki ...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-30, 16:45
quark napisał/a:

@up
tylko fenomen jest taki, że w prl było w chuj pracy i każdy jej unikał a dziś ni chuja nie ma pracy a każdy chciałby pracować.....


Bo ja wiem. Ja mam dużo ofert pracy a bym sobie posiedział w domu i polenił się.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-30, 19:08 1
Kto dziś chwali PRL:
- czerwoni dygnitarze, którym się nie poszczęściło przy transformacji ustrojowej
- dzieci czerwonych dygnitarzy, którym się udało transformować w panów prezesów
- socjaliści, chcący powrotu "Czy się stoi, czy się leży"
- bezmózgie dzieci i gimbusy, co gdzieś słyszały, że wtedy było lepiej
- pracownicy upadłych zakładów, których wolny rynek nie utrzymywał przy życiu na siłę
Zgłoś
Avatar
D................r 2014-01-31, 0:15
Nienawidzę socjalizmu, ale u nas faktycznie jest ciężko znaleźć pracę bez znajomości. Utrzymuje się z bukmacherki, są z tego nawet niezłe pieniądze, ale to źródło wyschnie i pytanie co dalej ? Na dodatek taki mam chuj z tej unii że muszę podatki płacić, a jak chcę zrobić kurs to nie da rady bo mam rentę rodzinną. Tutaj wychodzi kolejne kurestwo czerwonej zarazy, a mianowicie fakt że mój ojciec płacił na zus od 19 roku życia, zmarł w wieku 60 i 70% pieniędzy pójdzie się jebać, bo nie da rady wybrać tej całej kwoty, a renta jest do 25 roku życia.
Zgłoś