18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BellaGrubaDupa 2022-03-23, 7:53 8
Zawsze się zastanawiam po co tzipeusze skaczą jak po chwili i tak lądują nieprzytomni na podłodze.

Landing landing
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-03-23, 8:40 2
BellaGrubaDupa napisał/a:

Zawsze się zastanawiam po co tzipeusze skaczą jak po chwili i tak lądują nieprzytomni na podłodze.
Landing landing



Wydaje mi się że to jak z beciarzami.. Każdy jest świadom tego stereotypu tępego sebixsa w dresiku za kierownicą betki a i tak widzi się dosłownie maaasy takich debili i wydaje mi się że oni po prostu nie zdają sobie sprawy z tego co sobą reprezentują, tu wydaje mi się że jest podobnie no bo jak nigdy po ryju nie dostałeś to skąd masz wiedzieć że jesteś pizdą? Do pierwszego sprowadzenia na parter każdy jest kozakiem i nie mówimy tu o sytuacji gdzie przeszczep 20kg skacze do typa 200kg tylko o walce z w miarę równym przeciwnikiem.. Logicznie myśląc ma takie same szanse jak ty.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-03-23, 9:41 4
UP-y.
W tej sytuacji pierwsze skrzypce zagrała gorzała.
Następnie "urażona duma"wraz z gorzałką,kliknęły klepkę - Nieśmiertelność.Przy okazji wyłączając "łokciem"logikę i zdrowy rozsądek.
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2022-03-23, 10:27 5
Szykuje się długi pobyt w szpitalu później robienie kupy do nocnika, a później nauka alfabetu
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-03-23, 11:08 11
Hajzenberg napisał/a:

Szykuje się długi pobyt w szpitalu później robienie kupy do nocnika, a później nauka alfabetu



Albo trup na miejscu
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-03-23, 11:44 4
Według mnie, filmik się urywa, bo brodacz rozjebał kapelusznika. Film jest nienaturalnie ucięty, widać to i słychać. Wielka szkoda, bo jestem pewien ze kapelusznik znalazł sie na glebie w pare sekund po swojej ofierze...
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2022-03-23, 15:12
Karmazon napisał/a:

Albo trup na miejscu



Brzmiało jak śmierć
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-03-23, 15:19
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Według mnie, filmik się urywa, bo brodacz rozjebał kapelusznika. Film jest nienaturalnie ucięty, widać to i słychać. Wielka szkoda, bo jestem pewien ze kapelusznik znalazł sie na glebie w pare sekund po swojej ofierze...



Niekoniecznie. Autor mógł się rzucić na pomoc napinaczowi.
Zgłoś
Avatar
toastt 2022-03-23, 23:11 1
Wygląda na to, że gościowi w zielonym szykują się wydatki na pampersy i specjalistę od wycierania tyłka. W sumie kolor zielony pasuje do warzywa, jakim najprawdopodobniej gość został po zdarzeniu.
Zgłoś