18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
brudny 2015-02-07, 16:11 62
ładnie trafił. W totka powinien grać.

dla nie znających angielskiego:
Dziennikarz pytał losowych przechodniów o derby z 1967r
a dziadek okazał się bramkarzem grającym w tym meczu.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2015-02-07, 17:17 19
Poczytałem trochę, chodzi o to, że te derby były transmitowane na żywo na potężnym ( na owe czasy ) projektorze. Była to pierwsza tego typu transmisja na świecie. Pewnie miał nadzieję że mu się poszczęści i znajdzie kogoś kto oglądał mecz na żywo bądź na projektorze. Poszczęściło mu się tak, że bardziej się nie dało
Everton wygrał 1:0 w końcówce meczu.
Zgłoś
Avatar
emptypants 2015-02-07, 17:34 5
I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-02-07, 17:54 52
emptypants Janusz nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2015-02-07, 18:17 11
Żenujący brak przygotowania. Powinien znać wszystkie nazwiska na pamięć!

@up - a ja się akurat zgadzam. "Czy mógłbyś mi przypomnieć" to najgłupsze stwierdzenie świata. Nic mnie tak nie wkurwia jak właśnie moment, gdy ktoś w pracy skieruje do mnie te słowa.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2015-02-07, 18:18 18
Cytat:

I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.


A co miał zrobić, palić głupa że wie kto to jest? Dziadkowi pewnie przez głowę nie przeszło że po tylu latach ktoś go będzie pamiętał z tamtych derbów, zwłaszcza że przez lata trochę się zmienił...

"Czy mógłbyś mi przypomnieć...?" lepiej brzmi od "Jak Ty się w ogóle nazywasz?".
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-02-07, 18:22 1
emptypants napisał/a:

I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.


słyszał o nim, pamiętał i zapomniał skład drużyny
Zgłoś
Avatar
quniu88 2015-02-07, 18:31 13
Ale się czepiacie... a w szkole każdy z was gadał: "wiem, wiem tylko sobie muszę przypomnieć, niech pani poczeka", a przecież taki chuj. Wieszaliście koty na przystankach zamiast się uczyć.
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2015-02-07, 20:05 1
Fake.

Dziennikarz tak "zaskoczony" jak Ty gdy budzisz się rano z dwoma kutasami w dupie w łóżku twoich starych.
Zgłoś
Avatar
DrUnknown 2015-02-07, 20:08 25
Zwróćcie uwagę na jego oczy kiedy dziennikarz kończy pytanie. Coś pięknego na pewno w głowie przewinęły mu się obrazy z tego wydarzenia, aż się miło na sercu robi
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-02-07, 20:57
Taaaa był zaangażowany ciekawe w co ....
Zgłoś
Avatar
brrrrrunon 2015-02-08, 23:14
Tommy Lawrence jest legendą Liverpoolu (zagrał ponad 300 spotkań) i pytanie "Czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?" jest trochę dziwne. To tak jakby dziennikarz sportowy spotkał Lucjana Brychczego w Warszawie i go zapytał o to samo.

Więc wg mnie jest też możliwe trochę nakręcenie sytuacji. Koleś zauważył go na ulicy i stwierdził "udam głupa, że go nie kojarzę, będą internety szalały jaki to świat mały"
Zgłoś
Avatar
emptypants 2015-02-08, 23:43
Vuko napisał/a:


A co miał zrobić, palić głupa że wie kto to jest?



Przecież właśnie palił głupa, że wie kto to jest. Może jestem jakiś dziwny, ale jak się nie znam, to nie udaję, że wszystko wiem, a przynajmniej się staram
Zgłoś
Avatar
deka-majster 2015-02-09, 12:05
Starszemu panu az oczy szczesciem zaswiecily
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie