18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Dziewczyna i Perkusja
masturbator • 2013-03-31, 23:18
Dziewczyna świetnie gra na perce,a to tylko przedsmak jej umiejętności. Na YT znajdziecie ją pod nickiem: meytalll

Zgłoś
Avatar
c................a 2013-04-01, 19:00
Cytat:

Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".


youtu.be/8FHAk2nOWxg Może ten filmik pomoże ci to zrozumieć? Skracanie słów świadczy o większej inteligencji społeczeństwa (szybsza wymiana treści).
Zgłoś
Avatar
Siedem 2013-04-01, 19:09
sadistic.pl/szalona-perkusistka-vt129444,15.htm1300183

I tak uważam, że kowery SOAD'u są zdecydowanie lepsze
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-01, 19:14 2
Już nie pierwszy raz ktoś tu ją wkleja, więc Ameryki nie odkryłeś niestety. Sam gram na perkusji i ten wałek jest dziecinnie prosty, każdy to zagra.
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-04-01, 19:14 1
kurwa napisze ktoś jedno słowo a później banda debili sie przypierdala, że ktoś sobie skrót utworzył. Już nie pierdolta nie na temat bo łeb puchnie od ważych pojebanych komentarzy. Wszyscy kurwa filolodzy wielcy. Napisz "huj" to zaraz 50 osób będzie poprawiać i pisać ze w słowniku to C-H a nie H bo kurwa tak i srak. pierdolicie smenty. japa kapciuchy, zjamijcie się laską grającą na perce.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-04-01, 19:18 1
Nie widze nic nadzwyczajnego w porownaniu z innymi perkusistami nie wypada najlepiej. Ale w koncu to baba to sie wszyscy podniecaja.

Pizkes napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, kurwa, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?


A chuj mnie to obchodzi co cie boli moge sobie pisac co mi sie podoba i jak mi sie podoba tylko po to zeby twoj mikroskopijny mozg mogl sie nasycic widokiem zle skontstruowanego zdania lub slowa.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-01, 19:24 2
Gogul napisał/a:

kurwa napisze ktoś jedno słowo a później banda debili sie przypierdala, że ktoś sobie skrót utworzył. Już nie pierdolta nie na temat bo łeb puchnie od ważych pojebanych komentarzy. Wszyscy kurwa filolodzy wielcy. Napisz "huj" to zaraz 50 osób będzie poprawiać i pisać ze w słowniku to C-H a nie H bo kurwa tak i srak. pierdolicie smenty. japa kapciuchy, zjamijcie się laską grającą na perce.



Możesz się zając. Ja obecnie obracam twoja laskę bo przyszła do mnie w odwiedziny.
Zgłoś
Avatar
masturbator 2013-04-01, 19:27
KamiloRD napisał/a:

Kłotnia metalo zjebów......



Dziękuję,to miły komplement
Zgłoś
Avatar
Dico666 2013-04-01, 19:30
Robi to co lubi i nie oddala się od garów - piwko.
Zgłoś
Avatar
kubapele 2013-04-01, 19:39
Się piwo za tą dziwkę należy. Nieźle napiredala
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-04-01, 19:42 1
enjoypoznan, do mojej jesteś w uszach za cienki, zlałbyś się na sam widok, po drugie jak kurwa może być w dwóch miejscach jednocześnie? nie myl lali z gumy z czyimiś dziewczynami bo to już jest chore.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-01, 19:48
gogul Pierdzielisz synu. Zajmij się laską grająca na perce a ja twoja się zajmę. Nic się nie martw. I odrobinę szacunku. Na sam jej widok się nie zlałem. Ale zaraz doustnie jej zaaplikuje skoro nalegasz ziom.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-04-01, 19:48
Fajna laska, ale niech nikt nie gada, że gra dobrze na perkusji, bo to akurat wierutne kłamstwo ; )
Zgłoś
Avatar
mexik 2013-04-01, 20:44
crash' popękane - do obcięcia, z tym, że z tego jednego to już tylko splash'a zrobi
Zgłoś
Avatar
niedzi 2013-04-01, 21:24
ciekawe efekty daje jednoczesne odtworzenie filmiku tej perkusistki z wersją utworu "without drums"
Zgłoś
Avatar
osamaq126p 2013-04-01, 22:05
Gdzie sa cycki?!?!?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie