18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Dziewczyna i Perkusja
masturbator • 2013-03-31, 23:18
Dziewczyna świetnie gra na perce,a to tylko przedsmak jej umiejętności. Na YT znajdziecie ją pod nickiem: meytalll

Zgłoś
Avatar
Klausu 2013-04-01, 22:32
niestety ta żydówka (po nosie widać) ma full i to nadpodstawowy zestaw perkusyjny o niebo lepszy od mojego starego wysłużonego Polmuza bez werbla i 2-ch tomów z pocharatanym crashem i bez kompletu talerzy. Ale ma duszę. Nie lubię takich dziewek co nabijają lajki na yt i fb. Talent niewątpliwie ma ale skromność mnoży go. Lubię swoje bębny ale kasy nie mam na naprawę...cóż trudno improwizacja
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-01, 22:40
@Klausu "niestety ta żydówka".
Nie każdy żyd to żydoklex i na odwrót. A nawet jak by co to raczej dziurę pomiędzy nogami ma
Więc wiśta wio i ogóra hlup.

Pizkes napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, kurwa, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?



HEhe. Jest spina jest impreza !
Masz 22 lat [ o ile to prawda ]. Powiem Ci tak.
Jak to słowo już funkcjonowało miałeś jeszcze szmatę w kroku zwaną pieluchą a na gówno mówiłeś papu

A szacunek to można mieć do KOGOŚ a nie do CZEGOŚ.

Chyba że darzysz szacunkiem CZYJAŚ grę na danym instrumencie i za to ile pracy włożył żeby osiągnąć biegłość w graniu.
ALE NIE DO RZECZY MARTWEJ!

PERKA!!! GITKA!!! KLAWESYN!!! BASIWO!!! PIECYK, GŁOWA!!!

Jestem NIEDOROZWOJEM!!!

Tylko się chłopie nie przekręć, od takiej ilości "zajebiście i luzacko" brzmiących słów.
Nie chce mieć Cię na sumieniu
Zgłoś
Avatar
CZN 2013-04-01, 23:07
KamiloRD napisał/a:

Kłotnia metalo zjebów......



Czy w mniemaniu wszystkich ograniczonych niedojebów jak ty zawszona mendo, każdy kto gra na perkusji czy gitarze musi być natychmiast "metalem" ? Jebnij się kurwa w czoło.

Pizkes napisał/a:

Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, kurwa, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?



Zdecyduj się gościu na jedną wersję wydarzeń bo najpierw obrażasz potencjalnych muzyków (a sam chuja wiesz o byciu muzykiem skoro nie znasz slangu) po czym mówisz coś o szacunku do instrumentów.
Zgłoś
Avatar
Reoxroxik 2013-04-02, 0:17 1
Dobra dobra... popierdolcie , ale uśmiech ma zajebisty !
Zgłoś
Avatar
Mateusz.K 2013-04-02, 0:53
Reoxroxik, Cała jest zajebista na moje
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-04-02, 15:22
Kurwa, jak tutaj niektórzy pierdolą, aż głowa boli. Cytować wszystkich nie będę, bo by mi życia nie wystarczyło, ale kurwa jeden czytać ze zrozumieniem nie potrafi, inny się do wieku przypierdala, jakby to miało jakieś znaczenie, kolejny mówi o rozwoju społeczeństwa(które jest głupieniem ludzi), a jeszcze inni są zwykłymi kretynami.

Chuj Wam w dupę i życzę powodzenia w dążeniu do powtórnego analfabetyzmu.

Wtórnego*
Zgłoś