18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
🔥 Nadgodziny w pracy ... - teraz popularne
Tradycyjny murzyński lincz na grupie negroidów nie wiadomo za co. Oponki są, kije też.



Wg mnie na harda za słabe, ale jakby co to proszę o przeniesienie.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-06-06, 9:12 1
Na zbierali tego asfaltu
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 2023-06-06, 10:33 4
To chyba jakiś nowy rodzaj nawierzchni bitumicznej.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-06-06, 10:38
To już wiadomo jak powstają tam drogi..
Zgłoś
Avatar
Dollar1977 2023-06-06, 10:40
Paliwo takie drogie a czarni bracia nie żałują
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-06-06, 10:57 2
Komunikat w lokalnym radiu: na ulicy Palmowej pękła rura, służby już na miejscu, zalecany objazd przez Figową.
Natomiast na Oliwkowej trwa lincz, opony dopiero zapłonęły, przwidujemy trudności z przejazdem co najmniej do godziny 16:00.
Zalecany objazd przez Daktylową i Kokosową.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-06-06, 11:13 6
Gdzie jest Greta ja się pytam ?????
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2023-06-06, 12:36 5
To film z haiti z msc temu byla koncowka na hardzie a teraz jest poczatek, ci co leza to przestepcy tlum wyciagnal ich z aresztu i zrobil co trzeba
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-06-06, 14:11 45
Możecie się z tego śmiać, jasne.
Mordercy tych ludzi to wcale nie jacyś tam społeczni wymierzający sprawiedliwość wojownicy, w sensie, że ofiary to gwałciciele, pedofile, bandyci etc. - oczywiście, bywają i tacy, ale często to są jakieś niesnaski etniczne, podejrzenie za czary, rzucanie uroków, zawyżanie cen na targu czy coś równie głupiego. I oni będą ich katować, a potem palić żywcem, okładać kijem i jeszcze zanim tamci umrą to nawet odgryzą kawałek i ciała. Jak pisałem na początku, może was to bawi, ale pamiętajcie, że wielkie migracja z Afryki do Europy dopiero się zaczęła, w Afryce żyje z 1,5 mld ludzi, pewnie więcej, niby liczą, że około 1,25 mld, ale kto tam wie, to tylko oficjalne spisy. Jeden z dowódców w Pentagonie robił analizę przemieszczania się mas ludzi w Afryce i wieszczył upadek Europy do 2040 roku. Już teraz ci, którzy zamordują drugiego człowieka za byle co, wsiadają w ponton i płyną do Europy, większość osiedli się we Francji, Anglii, Włoszech, Anglii etc. ale część przyjdzie do Polski i stowarzyszenia nigdy więcej czy antifa ich zakwaterują, może koło was? A nawet jeśli akurat nie, wasza córka czy syn będą chcieli pojechać i zwiedzić Londyn i akurat w nocy wejdą w zły zaułek? Dalej wydaje się to śmieszne? Mnie murzyni w Afryce nie śmieszą, a przyjmowanie ich milionami rocznie do Europy to naprawdę już brakuje trochę słów.
Zgłoś
Avatar
Kadłubek 2023-06-06, 14:15
Ale to przecież nie jest EKO palić opony...
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2023-06-06, 14:51
Nie wiadomo za co ?

A to musi być jakiś powód?
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-06-06, 14:57
Siakaś grubsza impreza... widac zadbali o wszystkie atrakcje...a i pewnie niezly catering był... taki... ichni festyn parafialny. Ale swoją drogą... ciekawi mnie... co oni tez musieli odjebac ze tak sie narazili... tylu ludziom.
Zgłoś
Avatar
cavern69 2023-06-06, 15:31
Jaki kraj, taki grill ...
Zgłoś
Avatar
paul000 2023-06-06, 15:40
Uuzupełniają ubytki w asfalcie.
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy 2023-06-06, 16:00
Lincz na Haiti za przynależność do gangu

na sadolu w lepszej jakości:
sadistic.pl/wysoko-kaloryczny-murzyn-opalowy-vt573729.htm?highlight=wy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie