18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Ameryka zasypana śniegiem,sklepy zamknięte więc nie ma gdzie kraść.Czarnoskóry osobnik korzysta ze swojego wrodzonego instynktu drapieżcy i próbuję upolować pożywienie dla swojej familii aby przetrwać w tej betonowej dżungli.

Czytała Krystyna Czubówna.





Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-25, 11:22 11
Przedwczoraj mówił w tv że z powodu klęski żywiołowej zmarło tam 20 osób, podobno pokrywa śnieżna osiągnęła tam niebotyczne 15 cm...

Kurwa nie wiem jak u was, ale u mnie na wsi bywało po pół metra dziennie a dzieciaki musiały przez lasy do szkoły zapierdalać i nikt o klęskach nie słyszał.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2016-01-25, 11:24 16
Lis i tak lepiej wykarmi rodzinę.
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-01-25, 11:28 1
Pewnie zgubił tam ukradzione 5 centów.
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2016-01-25, 11:28
@mitrus80

Zmarło 20 bo zimno, nikt rowerami nie jeździł i kraść nie było co... Nie było $ na KFC i arbuzy to pozdychali. Ludziom nic sie nie stało.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-01-25, 11:34 1
mitrus80 napisał/a:

Przedwczoraj mówił w tv że z powodu klęski żywiołowej zmarło tam 20 osób, podobno pokrywa śnieżna osiągnęła tam niebotyczne 15 cm...

Kurwa nie wiem jak u was, ale u mnie na wsi bywało po pół metra dziennie a dzieciaki musiały przez lasy do szkoły zapierdalać i nikt o klęskach nie słyszał.



nie wiem jak u Ciebie na wsi było, ale u mnie jak dojebał śnieg to się dzieci ubierały a nie próbowały polować nago pod śniegiem...
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-25, 11:40 3
@up a u nas polowały, trza coś do garnka włożyć...
Zgłoś
Avatar
666trololo666 2016-01-25, 11:41
Cytat:

Czarnoskóry osobnik korzysta ze swojego wrodzonego instynktu drapieżcy i próbuję upolować pożywienie dla swojej familii aby przetrwać w tej betonowej dżungli.



Wydałeś się, że na filmiku jesteś ty we własnej osobie.
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2016-01-25, 11:56 4
666trololo666 napisał/a:



Wydałeś się, że na filmiku jesteś ty we własnej osobie.



W regulaminie sadistica powinna być reguła że osoby z niedojebaniem mózgowym nie mogą założyć konta lub przynajmniej pisać postów.

Lekcje odrobione?,a no tak czarne dzieci nie chodzą do szkoły.
Teraz wracaj polować z bratem z filmiku
Zgłoś
Avatar
i................y 2016-01-25, 12:20
BenderXXX napisał/a:

Zmarło 20 bo zimno

A ja słyszałem, że na zawał wyzdychali, próbując odśnieżyć podjazd.
Musi wyjść taki spaślak z domu, namachać się łopatą, prawdopodobnie pierwszy raz w życiu. Wręcz nieludzki wysiłek. Już samo wstanie z elektrycznego wózka jest ryzykowne.
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-01-25, 15:29 1
Nie porównuj tak sprytnego myśliwego jakim jest lis do czarnego .
Zgłoś