18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BYNIO123 2014-01-08, 7:10 2
blow story
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-08, 8:46 33
Romantyków? Kobiety prawie same kurwy w tej epoce to komu i na chuj się silić na romantyzm.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-08, 11:36
Jestem romantykiem, jakoś po trzeciej butelce,
Narysuje Ci butem, w kałuży rzygów serce.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-01-08, 11:48
I bardzo dobrze. Romantyzm to najbardziej zjebany prąd filozoficzno-społeczny w historii. Tylko kompletny ignorant mógł wymyślić, że "wiara i czucie silniej mówią do mnie niż mędrca szkiełko i oko" (czy jakoś tak). Już w XVIII wieku było to niedorzeczne, a obecnie gdy nauka na każdym kroku ujawnia swoją potęgę, to już szkoda gadać. Palnijcie sobie w łeb romantycy, niczym wasz idol - Werter.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-01-08, 12:27
Romantyzm? Po prostu jakiś konkretny dżentelmen ogier jebaka wymyślił to dyskretne pojęcie gdy zauważył, że kobiety są tak tępe iż nie dostrzegą, że po prostu chce je przelecieć

Lepiej być romantykiem, niż powiedzieć "chodź się ruchać". Tak to działa. A jest szybciej i łatwiej.

I tak się to zaczęło.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-08, 13:15
kobiety wolą kryminalistę który je napierdala wyzywa głodzi i zabiera pieniądze. Wtedy go mocno kochają i starają się go naprawić. A ty jak masz pracę szkołę Savoir-vivre i cokolwiek wartościowego jesteś mało męski.
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-01-08, 14:18 8
Właśnie - kobiety wolą jakiś brutali, chamów, ciemnych typków, bo myślą, że będą mieć ciekawsze, nieprzewidywalne życie. Nieprzewidywalne będą kierunki z jakich dostaną w gębę za wyjście z kuchni, a nie podróże i rozrywki. Jeżeli szuka się faceta na dyskotekach to niech taka wie, że facet będzie imprezował do końca życia i średnio nadaje się na ojca. A głupie kury dla większej pikanterii wybierają sobie jakiegoś muslima czy kryminalistę, bo wierzą, że się dla nich zmienią. Logika bab. A dżentelmenem trzeba być dla tych, które zasługują.
Zgłoś