18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Avatar
x................s 2014-02-17, 0:09 4
najebał sie jabcokiem, na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
Tituf 2014-02-17, 0:41 20
Wolę najebać się porządnie na woodzie niż codziennie wracać wstawiony do domu i patologie tworzyć.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-02-17, 9:08 3
@wolfisko

mamusia nie puściła i teraz beczysz ?? facecik ^^
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-02-17, 10:26 19
Ja tam lubię pić i nie potrzebuję do tego jakiegoś brudnego brudstoku.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-17, 13:19 18
Zgłoś
Avatar
N527 2014-02-17, 18:10
Hardistic, ale powinno sie pojechać, co tam sie dzieje to epickość. Owijanie pijanych ludzi folią streczem, pastowanie ich by byli czarni jak murzyni, golenie włosów na kształt kutasa.

Eh... Co to sie pijanym robilo tam.
Zgłoś
Avatar
Wejderos 2014-02-17, 22:45
ja tam widzę same worki po kleju
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-18, 1:21 6
@szopenfeldziarz
Nie kultywują tradycji, tylko szukają sprzętu na jebaną antifę, która buduje paneuropejski model tolerancji.

@N527
No, no - przekonałeś mnie, faktycznie to musi być zajebiste! Zapomniałeś o kąpieli w błocie, sraniu i rzyganiu za krzakiem, złodziejach, ćpunach i innych atrakcjach tego 'festiwalu'. Każdego normalnego człowieka zachęciłeś! Co za kurwa bezmózgi tam jeżdżą i się tym jarają, ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
seska 2014-02-18, 16:06 3
na szczęście typanchamityle tam nie jeździsz...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-02-18, 18:47 2
Tituf napisał/a:

Wolę najebać się porządnie na woodzie niż codziennie wracać wstawiony do domu i patologie tworzyć.


Smutne jest to że znasz tylko jeden model zakładający wyjazd na koncert a w jego skład wchodzi schlanie się do nieprzytomności i przespanie się w błocie...

Poza tym skąd wziąłeś tą analogię? Bo jeśli pijesz do autora tematu to on raczej nie popiera codziennych popijawek + rodzinnego mortal kombatu.
Zgłoś
Avatar
Wittia 2014-02-18, 19:02
Ooo, to chyba zapowiedź najnowszego odcinka The Walking Dead!
Zgłoś
Avatar
Tomek129 2014-02-18, 19:24 15
Widać, że wojujący przeciwnicy Woodstocku nie wiedzą o nim absolutnie nic, chodź zabierają głos (kolejni pojebani pseudoeksperci) a Ci co go nieudolnie próbują promować mówią jakby się za dużo filmików na yt naoglądali, albo cały festiwal przespali najebani w rowie... Ewentualnie jeszcze ich tam mama nie puściła i żyją niespełnioną euforią. Ludzie miejcie swoje zdania, ale bez głupiego pierdolenia. Jeden woli technołupankę w klubie, inny domówkę, a następny ławkę w parku. Ja tam Woodstock uwielbiam i na pewno jeszcze nie raz tam pojadę, ale znam takich którym ten typ zabawy nie pasuje i jakoś jestem w stanie to uszanować. Nie puszczają mi zwieracze na słowa krytyki, gdy wy już sracie po gaciach na samo słowo "Woodstock". Żenada i intelektualna kompromitacja z waszej strony.
Zgłoś
Avatar
MarcowyGłód 2014-02-18, 19:27 1
Owsiak ujął to najlepiej: "Tutaj jest większość pozytywnych ludzi, którzy wiedzą po co tu przyjeżdżają, a ci co tam tak psioczą, to ich na szczęście nie ma" czy jakoś tak. Chociaż wood jest z roku na rok coraz gorszy.
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2014-02-18, 19:59 2
Widzę ból dupy to się wypowiem.
W żadnym wypadku nie "atakuję" Przystanku Woodstock (bo taka jest nazwa tego festiwalu dyletanci), ani Jurka Owsiaka ani nikogo kto tam był, lub zamierza się wybrać.

@osa79
Cytat:

@wolfisko

mamusia nie puściła i teraz beczysz ?? facecik ^^



Sadząc po liczbie w Twoim nicku, jesteś o 9 lat ode mnie starszy, tak? W takim razie oczekuję bardziej błyskotliwego komentarza. A może jesteś zbyt sfrustrowany swoim życiem i starasz się "hejtować" czyjeś?
Zapraszam na Brutal Assualt i porządny moshpit, dziadku...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie