18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
rksrobert 2013-12-21, 20:06 2
kawałchuja88 napisał/a:

I tak nawiasem to tą Elizkę bym jebał jak popierdolony



Ruchaj kolego, ruchaj.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-21, 20:13
rksrobert napisał/a:



Ruchaj kolego, ruchaj.
Obrazek



i wszystko zjebałeś na wizji była o wiele lepsza, ale i tak bym ruchał
Zgłoś
Avatar
RustyJudas 2013-12-21, 20:15 9
Wspominają się te czasy kiedy na MTV za dzieciaka oglądało się Beavisa i Butt-Heada, czy Happy Tree Friends i South Park...

Nic dziwnego, że po takim dzieciństwie siedzę na tej stronie..
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-21, 20:21 1
@RustyJudas:
Mi również MTV kojarzy się bardziej z Beavisem i Buttheadem i South Park, niż z tym, co przedstawiono na obrazku.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-21, 20:51 22
kawałchuja88 napisał/a:

Oj tam pierdolicie dobre show jak by nie patrzył najlepsze jakie dotychczas było.
Bo kto by nie chciał codziennie imprezować i ruchać?
I chuj z tego, że większość osób tam to idioci skoro i tak ruchają więcej razy od większości sadoli zarejestrowanych na tej stronie i mają ciekawsze życie.
Lubię sobie czasem oglądnąć to i trochę tym postaciom zazdroszczę



Jeżeli ten program to dla ciebie synonim świetnego życia i spełnienia to nie różnisz się do kobiety dla której przygodą jest murzyński kutas.

Kurwa, świat zeszedł na psy. Zamiast podróżować, zdobywać wiedzę, uprawiać sporty to ludzie jarają się takimi "autorytetami", które potrafią tylko zachlać mordę i parzyć się jak psy.

Zgłoś
Avatar
g................1 2013-12-21, 20:52
Ja pamiętam jak leciała muza i "Pimp My Ride" o 22, to było kurwa coś do obejrzenia. Jak pakowali xboxy i ps2, milion gadżetów. I jackass po tym.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-12-21, 21:17
Zarammoth napisał/a:



Jeżeli ten program to dla ciebie synonim świetnego życia i spełnienia to nie różnisz się do kobiety dla której przygodą jest murzyński kutas.

Kurwa, świat zeszedł na psy. Zamiast podróżować, zdobywać wiedzę, uprawiać sporty to ludzie jarają się takimi "autorytetami", które potrafią tylko zachlać mordę i parzyć się jak psy.



Źle mnie zrozumiałeś nie chodziło mi o całe życie aby tak wyglądało, ale aby czasem się zabawić mniej więcej tak jak w tym szole pokazują
Bo kto by nie chciał przez miesiąc czasu dymać i chlać w ramach pełnego wyluzowania?
Oczywiście nie gardzę zdobywaniem wiedzy ani podróżami, ale czasami taki pełen luz się każdemu przyda.Większość tutaj pierdoli jakie te szoł chujowe itp, że debile a pewnie większość z nich nawet nie zamoczyła.Bo niby czym się różni impreza w akademcu od tego co jest pokazane w tym szoł?
Tam się parzą i tam chleją.Co poniektórych tutaj to widać, że wiele mają wspólnego z nolifestfem.
Zgłoś
Avatar
dmnklg 2013-12-21, 21:27 7
Naprawdę brzydzi mnie to wręcz! Jak można wzdychać do tego? Jak można chcieć żyć jak zwierze nie panujące nad instynktami? W końcu jak można po prostu pieprzyć się jak te świnie, bez imion, bez uczuć bez jakiejkolwiek duchowości.
Zgłoś
Avatar
jakubkrk 2013-12-21, 21:52 2
jest mi szkoda ludzi którzy to oglądali oglądają lub mają zamiar, dziękuję i jebać ich w oko bo tam boli
Zgłoś
Avatar
OrJustNameless 2013-12-21, 22:15 3
Co jak co, ale MTV doskonale wiedziało co robi zmieniając ramówkę. Jedni oglądają to dla beki i gardzą, drudzy są zapatrzeni w "wielkomiejski styl życia"... Oboje tak samo są widzami.
Proponuję nie niszczyć sobie psychiki i nie nabijać oglądalności tej pseudomuzycznej stacji.

W ogóle co ja tu robię, czas wracać do kuchni.
Zgłoś
Avatar
Gossu1988 2013-12-21, 22:18 2
Po huj wszyscy o tym ciągle gadają? Czy wy nie rozumiecie że jak robicie ciągle durne grafiki z tym gównem to tylko to nakręcacie? Uświadamiacie autorów tego gówna że ktoś to ogląda i to właśnie przez dodawanie ciągle takich zdjęć czy filmów, niby to nabijając się z nich, tak naprawde dajecie im sławe. To właśnie takie naśmiewanie się z nich sprawia że te dałny są sławne, ci co tworza te "śmieszne" grafiki z nimi, różne przeróbki itp dają im sławe.

Więc skończcie z dodawaniem czegokolwiek co jest z związane z tym kurewskim Warsaw WHORE. Przestańcie o tym gadać, pisać, śmiać się czy srać tym, po prostu przestańcie i tyle, a wtedy takie mizerne gowna zniknął z tv...
Zgłoś
Avatar
FrycuBOP 2013-12-21, 22:35
co to gówno mnie i innych obchodzi
Zgłoś
Avatar
ryb3czek 2013-12-22, 2:02
To jest prawdziwe życie a nie to co na twn24..
Zgłoś
Avatar
javal 2013-12-22, 11:22 3
Jestem tylko ciekaw kiedy do ludzi dotrze że ten program jest popularny i się utrzyma dzięki...WAM

To jest jak bieber, gówno jakich mało ale każdy o tym pierdoli każdy na to psioczy i dzięki temu każdy o tym wie/ma wyświetlenia/oglądalność/słuchaczy i kasa się kręci. Także nic tylko pogratulować reklamy (ja sam osobiście o tym gównie wiem tylko i wyłącznie z sadola, o bieberze bodajże też się tutaj dowiedziałem)
Zgłoś