18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h


Subskrybuj: bit.ly/2pWT5xr Wejdź na
FB: bit.ly/2fxMXrd
Instagram: bit.ly/2PetWHg

W dzisiejszym odcinku, wspólnie z Janem z Ciemnej Strony Poznania:
bit.ly/2gN3JPP
weszliśmy do opuszczonego komisariatu policji.

Z początku wszystko przebiegało standardowo.
Pomieszczenia zlokalizowane w piwnicy miały świetny klimat, który podkreślała łuszcząca się farba.
Na wyższych piętrach klimat był lżejszy, ale ciągle dobry.
Zdziwił mnie zły stan techniczny budynku. Według Jana była to główna przyczyna opuszczenia komisariatu.
Kiedy byliśmy w połowie eksploracji, usłyszeliśmy dzwonek telefonu...

Chciałbym dodać jeszcze parę rzeczy od siebie.
Jeżeli przytrafi się Wam taka sytuacja, to aby uniknąć nieprzyjemności i oskarżeń, proponuję:
1. Nagrajcie całe zajście od A do Z.
2. Zróbcie dokładne zdjęcia rzeczy, na jakie natrafiliście.
3. Nie dotykajcie niczego gołymi rękoma. Używajcie rękawiczek.
4. W pierwszej kolejności skontaktujcie się z właścicielem rzeczy. Jeśli jest to niemożliwe, zadzwońcie na policję.
5. Jeżeli zauważycie, że miejsce w którym znaleźliście rzeczy, jest w dalszym ciągu aktywne (pozostawione jedzenie, wartościowe rzeczy, po które ktoś morze wrócić), lepiej się wycofajcie i zadzwońcie po policję.

PS: specjalnie nie podaję nazwy obiektów, ani jego lokalizacji. Wiem, że ich znalezienie nie będzie trudne, ale podawanie tych danych w komentarzu będzie kończyć się banem!
#akcjalokalizacja

#urbextoniewandalizm:
bit.ly/2vVa1WR

Muzyka:
epidemicsound.com
Low Motion 9 - Johan Hynynen
Low Drones Non Rhytmic 4 - Anders Ekengren
Low Drones Non Rhytmic 3 - Anders Ekengren
Low Ambience 9 IN C - Bill Ferngren
Bad Place To Be In 1 - Jonatan Järpehag
Low Drones Rhytmic 2 - Anders Ekengren
Zgłoś
Avatar
chocho 2018-10-27, 16:11 2
A jak się musiał kieszonkowiec zdziwić że ktoś go ojebal.
Zgłoś
Avatar
hallux 2018-10-27, 16:23
o bogowie, *"może"
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-10-27, 17:23 5
Cytat:

... ale podawanie tych danych w komentarzu będzie kończyć się banem!
#akcjalokalizacja



A weź Ty się w łeb jebnij
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2018-10-27, 20:59
Co to za dziesiona, jeszcze dowód i prawko by poszła razem za 100zł lekkim hujem...
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-10-28, 2:19 1
Tak w sumie to miałem to w dupie i nawet nie chciało mi się o tym pomyśleć, ale ten pedalarz po prostu kopiuje opis z yt gdzie straszy banem na swoim kanale. Chociaż fakt bezmyślnego kopiowania całego opisu tylko potwierdza, że jest inwalidą umysłowym więc wszystko spoko.
Zgłoś
Avatar
doopa 2018-10-28, 13:04
podobno urbex polega na tym, że się nic nie zabiera ze sobą, z włamania do opuszczonego obiektu
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2018-11-01, 13:58
Telefon ma GPS i zawsze jest do namierzenia
Zgłoś
Avatar
zomos 2018-11-02, 21:54
@tomek2302 gówno jest do namierzenia po GPSie a po GSMie się da triangualcją pi razy oko telefon namierzyć jeśli leży w budynku. Jeśli jest na zewnątrz do do metra dwóch w mieście. I jeszcze pytanie który komisariat odpali namierzanie telefonu za 200pln . ŻODYN. Chyba że to telefon Rydzola...
Zgłoś