18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
nightclaw 2014-09-21, 23:41 1
Everlast1111 napisał/a:

Raczej byli dac po nosie a nie zajarać ale jeden chuj

Piszać że piłka nożna jest dla pedałów mozna napisac że internet jest dla pedofili.

Wpadnijcie pod sektor , powiedzcie to prosto w twarz. Śmiem twierdzić ze samym spojrzeniem kumate chłopaki by was zjadły do tego stopnia że byscie nawet gęby nie otworzyli.
Jak dla mnie żałosni są ludzie którzy obrażaja i wyzywaja kogokolwiek w internecie, bo to zwykłe szczekacze internetowe. Rzeczywistosc jest dla nich zbyt brutalna i na ulicy strach im nie pozwala na mówienie tego co myslą, dlatego... internet.. sadistic:)


oj tam nazwał cie pedałem a ty sie odrazu obrazasz
A szczekanie przez internet to tak samo jak darcie japy "pedały wyjdzie z toi-toia" bedac otoczonym płotem + policja/ochrona.
Ale masz racje życie na ulicy jest inne. ja sie stracham tych twoich kumatych chłopaków bo oni wychowani na ulicy przez wilki mówia jak jest. - hehe seba patrz jaki w garniaku. - No. - TE elegancik wyjebac ci? szybko prosto i na temat. zuch chłopaki
Zgłoś
Avatar
monto 2014-09-21, 23:47 1
a jak oni sie poszli jebac i weszli razem do kabiny, zeby gimbaza myslala, ze ida lufe nabijac, szklo opalac, czy inne chujemuje
Zgłoś
Avatar
donszymon 2014-09-22, 0:09
Wczoraj byłem na imprezie w Pomarańczy w Katowicach.

Zwykle staram się unikać takich sytuacji, ale po prostu nagle zaczęło się chcieć mi srać jak cholera. Musiałem skorzystać z kibla który był jeden na piętro (reszta to pisuary).
Jak wychodziłem minąłem się w drzwiach z kolesiem. Myślę sobie - powodzenia, przed chwilą rozjebało mi dupę tam w środku.
Wszedł tam w towarzystwie 2 kolegów zamiarem palenia\wciągania czegoś pewnie z deski na której przed chwilą waliłem kupsztala
Dodatkowy perfidny uśmiech puściłem mu jak się zaciągnął ze skrzywioną miną...

Mam nadzieję że smakowało!
Zgłoś
Avatar
piter07 2014-09-22, 0:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
svitovsky 2014-09-22, 8:57 2
"piłka nożna dla pedałów, gejowski sport, spoceni faceci biegający po boisku, kryptopedały" - typowe komentarze dzieciaków pod materiałem o piłce nożnej na sadolu(BTW co w tym sporcie jest sadystycznego?)

A najlepsze jest to, że ten sam idiota pójdzie i się spuszcza na meczu siatkówki, a idąc jego tokiem myślenia, co jest bardziej pedalskie - spoceni faceci(piłkarze) biegający swoją drogą, czy spoceni faceci ściskający się po każdej akcji, co parę sekund(siatkarze)?
Kurwa już sam pierdolę jak te gimby.

Tylko, że do tych sportów trzeba mieć choć trochę ambicji i talentu, albo chociaż chęci do gry i dobrej zabawy, czego brakuje dzisiejszym dzieciakom w wieku 10-17 lat.(śmietanka sadola)
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-09-22, 21:35
@up; według mnie, w piłce zdecydowanie sadystyczny jest ten gryzący piłkarz, jak mu tam było, chory skurwiel
Zgłoś
Avatar
niedzielny_stefan 2014-09-22, 22:42
osa79 napisał/a:

pedały się jarają piłką kopaną a goście poszli lufę nabić no ale łyse bydło swoje... piłka nożna jest dla pedałów tyle...



Każdy nieogar nie potrafiący kopnąć piłki tak mówi. Graj w lola
Zgłoś