18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
osa79 2014-09-21, 19:46 81
pedały się jarają piłką kopaną a goście poszli lufę nabić no ale łyse bydło swoje... piłka nożna jest dla pedałów tyle...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2014-09-21, 20:06 1
Co by tam nie robili.
to dobrej pożywki
rywalom dostarczyli .

Ha ha
Gejowy. Klub. Sportowy.
GEJ.K.S Bełchatów

Zgłoś
Avatar
e................y 2014-09-21, 20:15 2
Pamiętam jak poszedłem kiedyś na mecz GKSu z dziadkiem. Kichnął tak głośno, że śmiała się cała trybuna dla Januszy

Ale odrę rozjebali wtedy srogo, chyba z 4 czy 5 do 1.
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2014-09-21, 20:33 22
@up

a ja kiedyś nie poszedłem na mecz bo padało ale w domu była sałatka. zjadłem pół miski i po kilku godzinach dała o sobie znać tam na dole. Rozjebała mnie wtedy srogo !! razem jakieś 8-9 razy. Ale oglądałem wtedy jakiś film na polsacie więc do każdej przerwy mogłem wytrzymać. Ogólnie lipa ale śmiesznie było. Wgl nie pamiętam co to był za film ale był fajny. Taki ogólnie spoko, wiesz o co chodzi. Że bez fajerwerków, bez szału ale w miarę ciekawy. Jakieś strzały były i w ogóle fajne laski. a później poszedłem spać bo byłem zmęczony i odwodniony sraczką. no i zasnąłem .

Fajne masz wspomnienia ale myślę że my tutaj mamy z nich tyle pożytku co Ty z mojego komenta. Pozdro !!
Zgłoś
Avatar
Sdk 2014-09-21, 20:42 30
@Szywski_Snb
po raz kolejny się rozpisałeś i znowu piw nie ma
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2014-09-21, 20:49
Poszli opalić szkiełko bo na trybunie wiało
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-09-21, 20:54
Bakali po prostu
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2014-09-21, 20:55 4
@Sdk

Aaaaaahhhhaaaa to tu się pisze komentarze tylko po to żeby piwa zbierać !!! Dzięki ziomuś za podpowiedź!!
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2014-09-21, 20:57
Raczej 'gówne emocje'
Zgłoś
Avatar
Halibut 2014-09-21, 21:10 17
osa79 napisał/a:

pedały się jarają piłką kopaną a goście poszli lufę nabić no ale łyse bydło swoje... piłka nożna jest dla pedałów tyle...



Jak cie koledzy do składu nie chcieli brać w młodości to taki mocny w gębie nie byłeś.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-09-21, 21:12
poszli w żyłę dać
Zgłoś
Avatar
E................1 2014-09-21, 23:10 2
Raczej byli dac po nosie a nie zajarać ale jeden chuj

Piszać że piłka nożna jest dla pedałów mozna napisac że internet jest dla pedofili.

Wpadnijcie pod sektor , powiedzcie to prosto w twarz. Śmiem twierdzić ze samym spojrzeniem kumate chłopaki by was zjadły do tego stopnia że byscie nawet gęby nie otworzyli.
Jak dla mnie żałosni są ludzie którzy obrażaja i wyzywaja kogokolwiek w internecie, bo to zwykłe szczekacze internetowe. Rzeczywistosc jest dla nich zbyt brutalna i na ulicy strach im nie pozwala na mówienie tego co myslą, dlatego... internet.. sadistic:)
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2014-09-21, 23:31 2
piłka nożna nie jest dla pedałów, ba, spełnia bardzo przydatną funkcję - ujawnia wielu idiotów

tu mamy piękne dwa przykłady:
pierwszy - banda debili drących japy i obrażających się jakże ambitnymi tekstami
drugi - user osa79, który chuj się zna
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-09-21, 23:33
Pedały z chorzowa krzyczą pedały..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie