18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Misiek_KRK 2019-09-11, 8:18 7
Panie zobacz Pan jakie świeże te jajeczka. Mentalność ciapatych
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-09-11, 8:23 26

fejk ale zabawny
Zgłoś
Avatar
F................r 2019-09-11, 8:23 1
Prędzej byli wkurwieni że ktoś ich oszukał. Dzikusy
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-09-11, 12:02 14
Wyklute i od razu poparzone na patelni. Juz poczuly jak skoncza za pare tygodni.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-09-11, 12:40
Aborter jeden
Zgłoś
Avatar
contracts 2019-09-11, 13:32
Podkarmić i będzie KFC
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2019-09-11, 14:21 1
Trzymanie kur z kogutem jest bez sensu, właśnie z tego powodu.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-09-11, 16:07 2
kickyourheadoff napisał/a:

fejk ale zabawny



Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?

Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2019-09-11, 17:40
fieryangel napisał/a:

Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?
Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy.



O kurwa Ty to masz ciekawe życie - w to, że Coperfield fruwał nad scena tez wierzysz... no bo widziałeś... może jeszcze w operacje Filipińczyków bez przecinania powłok skórnych itd...
Zgłoś
Avatar
Azyll 2019-09-11, 17:55 6
fieryangel napisał/a:

Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?
Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy.



Ty tak na serio? jakbyś widział faktycznie jak się wykluwają pisklęta/kaczuszki to byś wiedział, że po wykluciu one się ledwo ruszają, są całe sklejone jakimś śluzem, nie ma mowy o chodzeniu.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2019-09-11, 18:51 10
Jajka się wbija do szklanki i przelewa później dalej, żeby nie trafić na zbuka, a nie żeby wyjąć pisklaka
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-09-11, 20:41
kickyourheadoff napisał/a:

fejk ale zabawny



jaki zabawny, jak ja lubię dobrze zrobione skrzydełka z grilla
Zgłoś