18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hellbwoi 2018-10-14, 13:24
Może miał, wygląda jakby coś wypadało zza czerwonego i kończyło swój lot pod oponą białego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-10-14, 13:30
No i weź teraz dochodź o odszkodowanie za rozjebane 2 auta...
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2018-10-14, 18:21 3
Wina kierującego bo nie dostosował prędkości do panujących warunków i niedostatecznie obserwował otoczenie....
A tak na serio to ta głupia sraka i jej bękart do gazu...
Zgłoś
Avatar
kaRasioWieC 2018-10-14, 18:35 1
widac tylko gówniana kamere tego nie uchwyciła za mało fps
Zgłoś
Avatar
l................3 2018-10-14, 20:42
huj mu w dupe jak byłem w jego wieku to skoczyłem po rurke do soku co mi spadła na jezdnie pod tira
Zgłoś
Avatar
Shaogoth 2018-10-15, 0:08 1
Wyglada na to ze dzieciak wyrzucil na droge jakiegos resoraka, lub cos innego z metaliwymi czesciami. Opone przebilo i wyjebalo, kierowca stracil panowanie nad pojazdem, no i jebnal. Wszyscy sa winni, kierowca bo jechal za szybko, dzieciak bo jest niedojebany, matka bo nie potrafi upilnowac dziecka, i ja bo niepotrzebnie to komentuje.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2018-10-15, 8:41 5
Shaogoth napisał/a:

Wyglada na to ze dzieciak wyrzucil na droge jakiegos resoraka, lub cos innego z metaliwymi czesciami. Opone przebilo i wyjebalo, kierowca stracil panowanie nad pojazdem, no i jebnal. Wszyscy sa winni, kierowca bo jechal za szybko, dzieciak bo jest niedojebany, matka bo nie potrafi upilnowac dziecka, i ja bo niepotrzebnie to komentuje.



Nie wyjebało opony, tylko zahamował. A że to stary samochód to bez ABSu i poleciał dymek z opony.
Kierowca prawidłowo zareagował ratując małemu życie, ale niestety teraz albo remont z AC, albo sprawa cywilna przeciwko rodzicom małego w sądzie.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-10-15, 9:23
-efekt gówniaka-
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-15, 12:16 1
o kurwa jaka maciora się wytoczyła, widok z kabiny kierowcy musiał być przerażający
Zgłoś
Avatar
kapsiu 2018-10-15, 15:06 1
Czy wy wszyscy kurwa jesteście specjalni czy co ? Przecież kurwa widać że to piłka leci pod koło a później pod nim wybucha.... Ja pierdole ... Matka gowniaka do gazu.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2018-10-15, 15:45
Jaki kurwa dziwny?
Dzieciak zapierdala w prawo potem wbiega przed auto w kilku pixelach gnoja widać a dostaje strzała lewym przodem i leci na trawnik...
kapsiu@ Specjalny to Ty kurwa jesteś. Nie widzisz jak bachor zapierdala przed autem ? Czy tylko trolujesz?

kaRasioWieC ma 100% racji, nawet w moim chujowym laptopie to widać...
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2018-10-15, 16:50 1
kapsiu sam jesteś specjalny.... Tłumaczę wszystkim niedojebom wzrokowym: to gówniarz wbiega przed auto. Dym to palona guma z opony. Po hamowaniu widać jak matka obiega auto i bierze gówniaka w objęcia, chyba się nie teleportował na druga strone ulicy....
A że go słabo widać to wina kamery o rozdzielczości camera obscura.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2018-10-15, 17:26
Gówniak lewym rogiem oberwał i poleciał w kąt
Zgłoś