18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
e................s 2023-10-20, 21:40 2
Cel osiągnięty: kota uratował, teraz tylko adopcja przez prezesa
Zgłoś
Avatar
klaszczebrwiami 2023-10-20, 22:24 8
Panowie, trochę zdrowego rozsądku i nie pisać że facet jechał i migał światłami. To że na nagraniu światła migają to wina LEDów. Wszystkie inne pojazdy mają normalnie światła na nagraniu. A to co miga to LED. Tak moi drodzy, to właśnie dzieje się w każdym waszym domu w każdej żarówce LEDowej - one cały czas migają i powodują bóle głowy, rozstroje etc. Acz człowiek tego migania nie widzi ale mózg już tak. Dlatego sram na tą technologię LEDową i w domu tylko zwyczajne żarówki. Nawet Cejrowski nie raz przestrzegał przed używaniem LEDów w domu.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-10-20, 23:24
czy ten motopizdzielec byl slepy czy o co chodzi? Nie łaska wyhamować i zjechać na pobocze? Wolał życie oddać niż zjechać ciężarówie.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2023-10-20, 23:41 2
Myślę że ten Kot był tylko pretekstem dla kierowcy ciężarówki.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-20, 23:54 3
Mogliby też być wzmowie zkotem.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-10-21, 0:08 1
Ladny wydech w tej Kawie, chyba nawet nie oberwal. Biere.
Zgłoś
Avatar
Liku3617 2023-10-21, 0:30
Widzisz kota to napierdalasz gaz do dechy, i patrzysz kto jest szybszy on czy twoje przyspieszenie
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2023-10-21, 0:57
Widać, że z daleka mrugali światłami, że coś się będzie działo, a motocyklista dalej swoje...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-21, 0:58
a_kazik napisał/a:

Widać, że z daleka mrugali światłami, że coś się będzie działo, a motocyklista dalej swoje...



Epileptyk pewnie
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-21, 2:01 4
Mors_Nigra napisał/a:

Kara śmierci dla "kierowcy" ciężarówki. Jakim trzeba być niedojebem, żeby takie manewry odpierdalać 40 tonowym pojazdem to jest jedno, drugie, omijać jakąś wydrę by wjechać w człowieka. Żwcem go powinni spalić by dać sygnał innym idiotom.


Niestety, to dość naturalna reakcja. Odruchowo chcesz uniknąć kolizji i nie chcesz nikogo skrzywdzić, obojętnie, człowiek to czy zwierzę. Akcja dzieje się tak szybko, że nie ma czasu na myślenie. Przejechałem w życiu chyba dwa koty i parę nieokreślonych zwierząt tylko dlatego, że nie zdążyłem zareagować, wbiegły prosto pod koła. Ale wiele razy ominąłem, często w dość niebezpieczny sposób. Taki ludzki odruch, nic nie zrobisz.
Zgłoś
Avatar
kapitan1989 2023-10-21, 2:26
kierownik ciężarowego zrobił szybki rachunek wg własnego sumienia: kotek>motocipa P.S. Kierownik mógł założyć, że kot jest czarny i nie chciał mieć pecha.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-21, 4:07 1
smc napisał/a:

To dowód na to, że czarny kot przebiegający drogę przynosi pecha...



Ten szedł wolno akurat...
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-10-21, 8:53
Mors_Nigra napisał/a:

Kara śmierci dla "kierowcy" ciężarówki. Jakim trzeba być niedojebem, żeby takie manewry odpierdalać 40 tonowym pojazdem to jest jedno, drugie, omijać jakąś wydrę by wjechać w człowieka. Żwcem go powinni spalić by dać sygnał innym idiotom.



Rusek to nie człowiek. Człowiek potrafi myśleć
Zgłoś
Avatar
CheeseBeluga 2023-10-21, 10:49 3
kris1978 napisał/a:

Rusek to nie człowiek. Człowiek potrafi myśleć



Zawsze mnie bawi, jak przy takich filmikach próbujecie dojebać ruskim, a nie wiecie, że połowa tych filmów to Ukraina - jak tutaj. Dajecie tylko dowód na to, że wschodnia dzicz niczym się od siebie nie różni, tego nawet się odróżnić nie da.
Zgłoś
Avatar
Lubie Jezusa 2023-10-21, 11:34 1
Ten co prawym pasem jedzie debil to już profilaktycznie mruga żeby mu zjechać z drogi, król szos pierdolony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie