18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-21, 12:01 1
a_kazik napisał/a:

Widać, że z daleka mrugali światłami, że coś się będzie działo



Lubie Jezusa napisał/a:

Ten co prawym pasem jedzie debil to już profilaktycznie mruga żeby mu zjechać z drogi, król szos pierdolony.



Ale z was niemądrzy ludzie
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2023-10-21, 19:38 1
erutlev napisał/a:

Niestety, to dość naturalna reakcja. Odruchowo chcesz uniknąć kolizji i nie chcesz nikogo skrzywdzić, obojętnie, człowiek to czy zwierzę. Akcja dzieje się tak szybko, że nie ma czasu na myślenie. Przejechałem w życiu chyba dwa koty i parę nieokreślonych zwierząt tylko dlatego, że nie zdążyłem zareagować, wbiegły prosto pod koła. Ale wiele razy ominąłem, często w dość niebezpieczny sposób. Taki ludzki odruch, nic nie zrobisz.



Ludzki odruch na pustej drodze a nie że kotecek wybiegł i zestawem ładujesz się na czołówkę... zwłaszcza kierowca zawodowy powinien mieć wyuczone takie opanowanie, zbyt nagły ruch kierownicą może skończyć się dla niego śmiercią już pomijając innych
Zgłoś
Avatar
czerczil 2023-10-21, 21:22
Kot wyszedl z zalozenia ze zrobi dwa kroki w przod i jeden w tyl
Zgłoś
Avatar
Smoku 2023-10-21, 23:08 2
Dobrze że sierściuch mu drogi nie przebiegł, bo jeszcze by z tego jakieś nieszczęście wynikło. Kot czarny los marny.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-22, 16:49
To tajniackie auto ściga tira , a kot to przypadek
Zgłoś
Avatar
goofastfood 2023-10-22, 21:41
Przeciez motopizda dobre 4 sekunty hamowała... Jakim cudem nie stanął na poboczu?!
Zgłoś