18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
b................z 2015-08-01, 11:47 1
Cytat:

On brzmi tak jakby ktoś normalną mowę trochę spowolnił.
Angielski potoczny czy nawet telewizyjny "BBC English" ma to do siebie, że łączy się końcówki i początki słów, a tutaj sztuczne akcentowanie, nienaturalne przeciągnięcia wyrazów, dziwne pauzy między słowami i do tego strasznie wolne mówienie. Nie da się tego słuchać (np. 1:34 "(...)elements <pauza> because of two <długa pauza> reasons (...)"). Tak jakby on nie nadążał za tym co mózg chce już usłyszeć dalej. Na 1:40 skończyłem oglądanie.



>angielski potoczny
Kurwa odmian i akcentów angielskiego potocznego to jest w chuj i jeszcze trochę
Zgłoś
Avatar
A................a 2015-08-01, 12:24
Co on ma kurwa z zębami? Te jedynki.. Prawie tak jakby sobie tam dwie małe gumy orbit wcisnął
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-08-01, 16:57
Cytat:

Wkurwiający prowadzący.



Dość naturalny komentarz kogoś, kto niczego nie zrozumiał. Nie przejmuj się, nie jesteś sam. Ciesz się piwkami postawionymi przez resztę głąbów.

Przypomniała mi się sprawa związana z osobą Marii Curie. Otóż niedawno International Scientific Commission Board uznała, że we wszystkich publikacjach naukowych będzie się pisać wyłącznie "Maria Curie", bez polskiego członu "Skłodowska", a jej narodowośc została ustalona jako francuska. Oficjalnie powodem takiej decyzji jest to, że swoich odkryć dokonała we Francji, jako żona obywatela tego kraju. Nieoficjalnie ma to być kara za brak wsparcia polskiej nauki przez instytucje państwowe i obojętność rządu w sprawie łamania praw mniejszości w Polsce. Oczywiście polscy naukowcy protestowali przeciwko tej decyzji, ale polska nauka cieszy się w świecie takim poważaniem, że zostali zwyczajnie zignorowani.
Zgłoś
Avatar
pedoen 2015-08-01, 20:55 2
zapewne pedał
Zgłoś
Avatar
Siwy93 2015-08-02, 0:30
Opadnięta lewa powieka.
Zgłoś