18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
H................a 2013-01-26, 12:23
Dlatego trzeba mieć jaja żeby czymś takim wejść w zakręt. Co do spalania... Gdzieś znalazłem, że na jednym galonie benzyny Plymouth Barracuda potrafił przejechać tylko 6 mil. Czyli chyba średnie spalanie ma w granicach 40 l/100 km. Przy "ryżowych" cenach benzyny to jest w chuj.
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-01-26, 12:26 7
Mistrzowie "ogaraniania cacuszek" żałośni jesteście. Na forum co drugi to miszcz kierownicy, znawca silników, zawieszeń i król techniki jazdy gnojący wszystkich co mają inne zdanie. Na co dzień za to 14 letni Civic albo Golf 3 z wydechem z allegro i chińskimi ksenonami w sam raz na lans na sobotnie dicho.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2013-01-26, 12:27 3
Uwielbiam muscle cary... A my Polacy też mamy swoje "muscle cars" jak np polonez, a taki polonez truck to jak Chevrolet ElCamino
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-26, 12:41
Taki se w tym model 1970 wiedzie prym ale za muscla zawsze piwo...
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-01-26, 12:47
Jaki cwany lis z Ciebie,wczoraj to na yt oglądałem ;]
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-01-26, 12:54
Nie ma to jak dobry sprawdzony HEMI, , ma wyjebane na wszystkie normy EURO4-EURO5, wszystkie samochody hybrydowe i elektryczne. Poezja dla uszu.
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-01-26, 13:02 3
Zawiodłem się, jeszcze nikt nie napisał że jego passat z najlepszym na świecie silnikiem TDI jest lepszy.

Autko fajne, ale bym nim włączał alarmy dźwiękiem silnika.

Największy fabryczny 426 cu.in (7,0 V8) hemi miał 430KM, tu pisze że to 612, ale to chyba przegięcie bo 612 cu.in to ponad 10l a takich dużych to chyba nie robili.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2013-01-26, 13:11 22
O widze, że koledzy znawcy
Jedni pierdolą, że skręca inni, że nie skręca, a żaden poza tiwi tylnonapędowca na oczy nie widział chyba, że starych ich kiedyś tam kredensem przewiózł
Btw co do spalania... samochody produkowane w czasach, kiedy woda była w stanach droższa niż waha mają wyjebane na ekonomiczną jazdę, zaś niska moc przy dużym litrażu jest w przypadku tych samochodów zajebistą zaletą, niewyżyłowany silnik przejedzie i 2 mln kilometrów a te japońskie szlifierki może i mają dwiesta koni z silnika 1,6l, ale na amerykańskie odległości drogowe się nie nadają (co innego zatłoczona japonia)

Co zmierza do konkluzji - śmieszy mnie w chuj opinia znawców porównujących samochody amerykańskie z japońskimi czy niemieckimi (cała reszta to syf szczególnie te na f jak francuzy) inne warunki inne potrzeby.
Amerykanie potrzebowali fury, którą wygodnie dojedziesz z NY do LA odwiedzić mame 6 razy do roku, gdzie zapierdalasz 2500 km po prostej i masz wyjebane na to jak ta kobyła skręca, ma być duża, wygodna i zapierdalać bezawaryjnie w śniegu, słońcu i kurwa tornadach.

Cała Japonia nie ma na długość tyle co niektóre amerykańskie autostrady więc na chuj porównujecie jedno z drugim?
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-01-26, 13:19
slig01 napisał/a:

Mistrzowie "ogaraniania cacuszek" żałośni jesteście. Na forum co drugi to miszcz kierownicy, znawca silników, zawieszeń i król techniki jazdy gnojący wszystkich co mają inne zdanie. Na co dzień za to 14 letni Civic albo Golf 3 z wydechem z allegro i chińskimi ksenonami w sam raz na lans na sobotnie dicho.


Piwo, rozjebał mnie ten komentarz.

Możliwe, że znajdzie się tutaj jakiś fan motoryzacji bo mam pytanie. Zakochałem się w Fordzie Capri (europejski Ford Mustang) i zastanawiam się czy to auto nadaję się na polskie drogi. Ktoś się orientuję jakie V6 ma realne spalanie? Jak na razie to jestem polaczkiem biedaczkiem ale planuje w przyszłości kupić to auto. Miał ktoś z nim do czynienia?
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-01-26, 13:23 3
argoh napisał/a:


Piwo, rozjebał mnie ten komentarz.

Możliwe, że znajdzie się tutaj jakiś fan motoryzacji bo mam pytanie. Zakochałem się w Fordzie Capri (europejski Ford Mustang) i zastanawiam się czy to auto nadaję się na polskie drogi. Ktoś się orientuję jakie V6 ma realne spalanie? Jak na razie to jestem polaczkiem biedaczkiem ale planuje w przyszłości kupić to auto. Miał ktoś z nim do czynienia?



klik
Zgłoś
Avatar
Panich 2013-01-26, 13:27
co z tego że brzmi jak nie jedzie
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-01-26, 14:01
@ RDK oglądałeś Tokio Drift
Zgłoś
Avatar
dolarinho 2013-01-26, 14:02 1
Wysyp znawców którzy na co dzień ujeżdżają swoje dwukołowe potwory o pojemności 49 centymetrów sześciennych...
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-01-26, 15:06
Zajebiste auto w serialu Nash Bridges były takie potwory i w sumie głownie dla nich go oglądałem
Zgłoś
Avatar
mat_tester 2013-01-26, 15:13 3
Cytat:

Tak jak Corvette C6? Najlepiej prowadząca się Corvette w historii? Daruj sobie bo nie masz żadnego pojęcia o układach zawieszenia.



to jakby powiedzieć ze gówno kraba ładnie pachnie bo śmierdzi najmniej wśród gówien
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie