18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M................d 2013-01-26, 3:53 2
Wszystko pięknie, szkoda tylko że te auta mają problemy nawet z jazda do przodu nie mówiąc już o zakrętach
Zgłoś
Avatar
RdK 2013-01-26, 9:16 88
@UP
Czytałeś broszury, czy grałeś w Need For Speed Carbon?
Zgłoś
Avatar
camson 2013-01-26, 9:30 27
RdK napisał/a:

@UP
Czytałeś broszury, czy grałeś w Need For Speed Carbon?



Nie, auto z resorem piórowym z tyłu nie będzie skręcało.
Zgłoś
Avatar
nots 2013-01-26, 11:24
I tak powinien brzmieć samochód.
Zgłoś
Avatar
krisek 2013-01-26, 11:27
Który rocznik tego cacuszka?
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-01-26, 11:35 5
@camson @Metroid
a masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu takiego auta?
bo ja mam takie w garażu i jedno zdanie mi się ciśnie
"w dupie byłeś gówno widziałeś", naoglądaliście się Top Gear i dupni specjaliści...

@up charger 1971
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-01-26, 11:38 8
@RdK ale zablysnales. widac, ze Ty wlasnie wychowales sie na Fast & Furious i NFS

stare amerykanskie muscle maja wielka moc a zawieszenie jak nasz poczciwy Poldon, wiec jak to do cholery ma sie prowadzic?! uklad kierowniczy to samo, jezdzac takim samochodem ma sie wrazenie ze magiel jest polaczony z drazkami za pomoca gumy z gaci. do tego gigantyczna waga tych pojazdow.. japonska motoryzacja wymiata w tamtych latach wszystko juz latalo na dobrych wachaczach i mialo zajebiste uklady kierownicze
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-26, 11:40 3
kih0n napisał/a:

@camson @Metroid
a masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu takiego auta?
bo ja mam takie w garażu i jedno zdanie mi się ciśnie
"w dupie byłeś gówno widziałeś", naoglądaliście się Top Gear i dupni specjaliści...

@up charger 1971



Chyba w garażu z rodziny matchbox'a

Skoro większość znawców motoryzacji twierdzi że Amerykańskie samochody nie skręcają, a Ty twierdzisz że tak nie jest, to kto tu bajki opowiada ?
Top Gear ma swoje minusy ale co jak co na furach się znają.
Zgłoś
Avatar
karol_w 2013-01-26, 11:43
@camson w w nfsie całkiem fajnie się nim skręcało. Lepiej niż tymi pseudo zajebistymi nowymi furami. Tylko trzeba było mieć trochę skilla Jak z założenia wiesz, że nie dałbyś rady tego cacka ogarnąć to nawet się nie wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-01-26, 11:49
Cytat:

stare amerykanskie muscle maja wielka moc a zawieszenie jak


200koni to na dzisiejsze czasy nie za duzo.. na dodatek przy silnku 3-4litrowym ;o skandal, pali to z 20l jak ktos ma ciezka noge, ale warto... auto piekne.
Zgłoś
Avatar
obrotny 2013-01-26, 11:52
Auto fajne ale kierowca cipa.
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2013-01-26, 11:58 6
camson napisał/a:



Nie, auto z resorem piórowym z tyłu nie będzie skręcało.



Tak jak Corvette C6? Najlepiej prowadząca się Corvette w historii? Daruj sobie bo nie masz żadnego pojęcia o układach zawieszenia.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-01-26, 12:12 2
Tak tak, mówcie jeszcze jakie to amerykańskie auta są super, w ogóle wszystko amerykańskie jest najlepsze.
Te auta miały dużą pojemność, a przez to ogromny moment obrotowy. To też 4 biegi przeważnie wystarczyły i wygodnie się jechało bo na każdym biegu się zbierał. Ale zawieszenie archaiczne i nikt nie może powiedzieć, że tak nie jest. Do poldona włóż silnik i przeniesienie napędu z tego hemi i będzie tak samo jechał

W ciężarówkach amerykanie ciągle wkładają przednią szybę na uszczelke i stosują hamulce bębnowe.
Oni żyją w jakimś letargu, nieustającym przekonaniu, że są najlepsi. A konkurencja już dawno ich wyprzedziła.

@karol_w

Wiem, że drift jest teraz zajebiście modny, ale nie o to chodzi w dobrym zawieszeniu, żeby co zakręt walczyć z poślizgami
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2013-01-26, 12:15
kolega u góry mnie uprzedził jakiś pasjonat transama to tłumaczył w TVN Turbo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie