18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kamillo16 2013-01-26, 15:22
polowa komentujących stara sie błysnąć, a druga połowa zgnoić tych co błysnęli - jakie to kurwa polskie
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-01-26, 15:41
Mój passat 1.99999 TDI jest lepszy.
Zgłoś
Avatar
maydayovsky 2013-01-26, 17:40
Panich napisał/a:

co z tego że brzmi jak nie jedzie



To ciekawe, postaw na starcie takiego i Twojego TeeDeeI, rozwali Cię momentem i będzie daleko zanim Ty ruszysz .

Zgłoś
Avatar
mckarmi 2013-01-26, 18:24
Cytując Clarksona "Amerykańskie samochody boją się zakrętów i uciekają przed nimi na pobocze". Co nie zmienia faktu, że Amerykańska motoryzacja była piękna.
Zgłoś
Avatar
cobrasnake 2013-01-27, 3:53
Może to herezja co powiem, ale dźwięk nowych HEMI troche bardziej mi sie podoba:) Taki jakiś grzeczniejszy, głębszy bas... Wczoraj jeździłem Dodge'm Ramem 5.8 HEMi od wujka i powiem szczerze, że radio w tym aucie jest całkowicie zbędne, można bez końca słuchac silnika:)
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-01-27, 12:44
killerZeWsi napisał/a:

Mój passat 1.99999 TDI jest lepszy.



Dziękuję, wzruszyłem się
Zgłoś
Avatar
Yannkes 2013-01-27, 19:58
Cytat:

Nie, auto z resorem piórowym z tyłu nie będzie skręcało.

nie chodzi tu raczej o resory piorowe ale o most, ktory laczy ze soba sztywno 2 kola tak jak w zukach i polonezach. Niezalezne tylne zawiesznie (dyferencjał i 2 osobne półośki) powodują lepsza przyczepność przy jezdzie w zakretach, w przeciwienstwie do mostów.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-01-27, 22:21
Dzwięk HEMI na żywo. YT watch?v=qoR2v1Cz8oA moje, nagrywane lodówką. Corvette to kij, ale bulgot Camaro SS to poezja. A ile to żre, to nigdy nie kupię. Chyba, że będę miał rafinerię na własność. Zresztą, nie oszukujmy się. Te auta uczestniczą tylko w sponsorowanych imprezach. Dlatego przebieg funkiel nówka, od imprezy do imprezy wożone na pace ciężarówki.
Zgłoś