18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ellsworth 2024-06-19, 11:51
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Pedalarze też pedałują bez myślenia. A najbardziej Zjebani są ci w obcisłych laikrach, pedofile i zboczency



hehe, kolejny frustrat, który do dziś nie może pogodzić się z tym, że zamiast roweru, dostał na komunię kutasa w dupę.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-19, 11:52
Dzban zrobił dzwon z puszką.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-19, 17:39
argen64 napisał/a:

Sam jeżdżę od niedawna na skuterku 125. Takie coś trochę większe ud hulajnogi I pierwsze co zrobiłem jak zobaczyłem, że debil samochodem skręca przede mną wymuszając pierwszeństwo to zakupiłem żółtą kamizelkę. No i stwierdziłem, że motorkiem po mieście to góra 50 km/h tak jak mówią przepisy. Ten na filmie mimo, że miał pierwszeństwo to złamał kilka zasad.
1/ Ciemny kombinezon.
2/ Lubił zapierniczać.
3/ No i ograniczone zaufanie szczególnie jak kierujesz motorkiem. Nigdy nie masz pierwszeństwa. Nigdy.



Nastał czas wakacji....
Zgłoś
Avatar
yaiba 2024-06-19, 18:21
Dobrze, że Mazdzinka pusta z tyłu, bo zamortyzowała zderzenie
Zgłoś
Avatar
RAFAKOL 2024-06-19, 20:26
No paczaj, prawie wiesz. Jeszcze zimno, ale szukaj odpowiedzi dalej 😉
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-06-21, 10:03
ellsworth napisał/a:

hehe, kolejny frustrat, który do dziś nie może pogodzić się z tym, że zamiast roweru, dostał na komunię kutasa w dupę.



Zabolało cię, i przestań pedałować bez myślenia dewiańcie
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-06-25, 20:45
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Zabolało cię, i przestań pedałować bez myślenia dewiańcie



teraz jeszcze zobaczyłem ten nick i nie mogę się przestać śmiać Ale ty masz głęboki uraz psychiczny, aż by mi cię żal było gdyby nie to, jak żałosny jesteś. Hahaha
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-06-27, 10:19
ellsworth napisał/a:

teraz jeszcze zobaczyłem ten nick i nie mogę się przestać śmiać Ale ty masz głęboki uraz psychiczny, aż by mi cię żal było gdyby nie to, jak żałosny jesteś. Hahaha



Zapewne do kompletu zakładasz jeszcze obcisłe damskie laikry w których wyglądasz jak pedofil i zboczeniec, a wyobrażasz sobie że dzięki temu jesteś prawdziwym kolarzem 🤣🤣🤣 Takich zboków powinno się sparować od społeczeństwa.
Zgłoś