18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Dzwon z dobitką
Pfciuki • 2013-02-25, 22:08
Samochód wyprzedzający najpierw uderzył w Nissana, a później huknął w Mitsubishi.
18 - letni kierowca samochodu zmarł, pasażerowie byli ciężko ranni, kierowca i pasażer Mitsubushi również się trochę potłukli.

Zgłoś
Avatar
pkh 2013-02-25, 23:26 6
Zakładam, że ten 18sto latek prowadził auto które wyprzedzało?

Głupek bez wyobraźni, jego mi jakoś nie żal, szkoda tylko że jebnął w innych ludzi.

No jak tak można, przecież musiał widzieć nadjeżdżające samochody, co on myślał, że depnie tą swoją ładę i zdąży? kurwa...
Zgłoś
Avatar
gadom 2013-02-26, 1:12
No geniusz. Na szczęście naturalna selekcja zrobiła swoje, tylko szkoda niewinnych ludzi z Nissana i Mitsubishi.
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-02-26, 10:19 1
znowu tir, znowu wypadek.
Zgłoś
Avatar
boryswtp 2013-02-26, 11:22 4
mnie wkurwia jak sie wyprzedza tira to skurwysyny nawet troszke nie zwolnią . koles tutaj w ładzie przesadzil w chuj, ale oczywiscie zdarzaja sie sytuacje kiedy chce sie normalnie wyprzedzic taka ciezarowke , ale nie bo kurwa tempoat i bron Bog nie ruszac tego bo spali 0,5 litra wiecej.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-02-26, 11:48 11
ja pierdole, chyba wszystkie gowniane samochody osobowe ktore maja mniej niz 150km powinny miec zakaz wyprzedzania powyzej 80km/h. przeciez ten manewr powinien byc wykonany w ciagu kilku sekund a nie wleczesz sie przez pol minuty wyprzedzajac tira...
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-02-26, 11:58 12
boryswtp napisał/a:

mnie wkurwia jak sie wyprzedza tira to skurwysyny nawet troszke nie zwolnią . koles tutaj w ładzie przesadzil w chuj, ale oczywiscie zdarzaja sie sytuacje kiedy chce sie normalnie wyprzedzic taka ciezarowke , ale nie bo kurwa tempoat i bron Bog nie ruszac tego bo spali 0,5 litra wiecej.



chyba ktoś nie zna kodeksu drogowego: jak cię ktoś wyprzedza to nie można przyspieszać, ale nie ma nic o zwalnianiu

to TY musisz się upewnić, że wykonasz ten manewr bezpiecznie i pomyśl sobie że jedziesz taką ciężarówą, a co chwila musisz zwalniać bo jakieś kmioty w stylu tego 18-sto latka cię wyprzedają

mare30ks napisał/a:

ja pierdole, chyba wszystkie gowniane samochody osobowe ktore maja mniej niz 150km powinny miec zakaz wyprzedzania powyzej 80km/h. przeciez ten manewr powinien byc wykonany w ciagu kilku sekund a nie wleczesz sie przez pol minuty wyprzedzajac tira...



ja jakoś mam 115 KM pod machą i nie jestem zawalidrogą, technika jazdy wystarczy i trzeba być przygotowanym do wyprzedzania, a nie spod dupy mu wyskakuje na przeciwny pas i dopiero depcze gaz w dechę na piątym biegu
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-02-26, 15:32 1
co za skurwysyn, z opisu za bardzo nie rozumiem który kierowca marł ale jeśli ten który wyprzedzał to dobrze, chociaż w sumie lepiej by było gdyby go sparaliżowało i byłby do końca życia ważywem.
jedziesz sobie spokojnie a tu taka kurwa wjeżdża Ci na czołówe i koniec zawodów, skurwysyn jeden..
Zgłoś
Avatar
terrrapeuta 2013-02-26, 15:32
nice try!
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2013-02-26, 15:37
Zginął kierowca, który wyprzedzał
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2013-02-26, 15:41 1
K U R T Z napisał/a:

co za skurwysyn, z opisu za bardzo nie rozumiem który kierowca marł ale jeśli ten który wyprzedzał to dobrze, chociaż w sumie lepiej by było gdyby go sparaliżowało i byłby do końca życia ważywem.


ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem,ważywem ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem, ważywem.
Zrobiles chyba blad
Zgłoś
Avatar
pwck87 2013-02-26, 15:43 1
boryswtp napisał/a:

mnie wkurwia jak sie wyprzedza tira to skurwysyny nawet troszke nie zwolnią . koles tutaj w ładzie przesadzil w chuj, ale oczywiscie zdarzaja sie sytuacje kiedy chce sie normalnie wyprzedzic taka ciezarowke , ale nie bo kurwa tempoat i bron Bog nie ruszac tego bo spali 0,5 litra wiecej.



A dlaczego miałby zwolnić? Bo jakiś cieć uważa się za króla i pana drogi? Może jeszcze zatrzymać się lub zjechać na pobocze co by pan łaskawie mógł przejechać? Równie dobrze osobówka może się toczyć za owym tirem, bo co jestem "miszczu" to spieprzaj chamie?

ps. dałem Ci piwo... przepraszam nie chciałem
Zgłoś
Avatar
qbeen 2013-02-26, 16:40 3
mare30ks napisał/a:

ja pierdole, chyba wszystkie gowniane samochody osobowe ktore maja mniej niz 150km powinny miec zakaz wyprzedzania powyzej 80km/h. przeciez ten manewr powinien byc wykonany w ciagu kilku sekund a nie wleczesz sie przez pol minuty wyprzedzajac tira...



Oj kurwa weź nie pierdol, ogarnięcie wyprzedzania to nie tylko KM (nie kilometry km) jeżeli umiesz popierdalać tylko "mocnym" samochodem to jesteś pizda nie kierowca. Można bezpiecznie wyprzedzać praktycznie każdym autem tylko trzeba umieć ocenić odległość, POMYŚLEĆ i zacząć przyspieszać wcześniej i czasami zredukować bieg (no ale przy 150KM pewnie nie musisz wow!) no i jeżeli widać, że nie da rady to czasmi trzeba zahamować a nie jechać w ciemno i grać w tchórza.
Napisze to jeszcze raz, jeżeli myślisz tak jak napisałeś to jest kurwa niedojebanym kierowcą. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-02-26, 17:02 1
Cytat:

ja pierdole, chyba wszystkie gowniane samochody osobowe ktore maja mniej niz 150km powinny miec zakaz wyprzedzania powyzej 80km/h. przeciez ten manewr powinien byc wykonany w ciagu kilku sekund a nie wleczesz sie przez pol minuty wyprzedzajac tira...

Widac prawka kolego nie masz... Na drodze pokrytej sniegem, to nawet autem 700konnym nie bd wyprzedzal szybciej jak seicento... kola zaboksuja
Zgłoś
Avatar
Qdlej 2013-02-26, 17:25
Co zrobisz, nie pykło przy wyprzedzaniu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie